Predlagat mi Avensis i tarsia savet.

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Ivaylo
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Дек 2004 22:12

Predlagat mi Avensis i tarsia savet.

Мнение от Ivaylo » 29 Дек 2004 22:22

Zdraveite, predlagat mi da zakupia Avensis i mi e neobhodim savet. Danni za kolata: 99 god., 2.0, 140 000km, firmena sobstvenost, kupena i exploatirana v Bulgaria. Ot firmata tvardiat che kolata e karana glavno na izvan gradsko i e obslujvna samo v servisa na Toyota. Kolebaia se tai-kato kolata e exploatirana v BG i makar v momenta da e v otlichno sastoianie ne se znae kakav problem shte izskochi v badeshte. Kakvo mislite po vaprosa? Na kakva suma priblizitelno oceniate kolata +/-?
Shte se radvam da chuia mnenie ili savet.

Аватар
fr33z0v
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Окт 2004 22:28
Местоположение: Zoneb5
Обратна връзка:

Мнение от fr33z0v » 29 Дек 2004 23:19

Otnosno Avensisa... znachi bashta mi kara Avensis 2001 godina 1.6 VVT-i i chestno kazano kato ostavim tova che e zglobena v England e mnogo dobra kola... na 160 000 km e negovata i nqma nikakvi po osobeni zabelejki kato se ima na v predvid che kolata e karana glavno v BG. Az lichno karam Yaris s razlikata ot Avensisa che e D4-D i che Yarisa e zglabqn v Japan. Ako pitash mene idi do TM-auto da i napravqt edna diagnoza da i napravqt edna geometriq i togava vehche vzavisimost ot rezultatite si predceni dali shte ia vzemesh ... a otnosno cenata spored mene poveche ot 15 000 lv. ne si zaslujava!Uspeh ;-)))

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

Мнение от jimmmy » 30 Дек 2004 09:15

Avensisa e hubava kola za klasa si i ako e zapazena si zasluzhava nezavisimo che e karana v Bg tva niamakoy znae kvo znacenie ako e podurzhana pravilno! Inache Yaris se sglobiava v France wink.gif

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

Мнение от jimmmy » 30 Дек 2004 09:16

jimmmy написа:Avensisa e hubava kola za klasa si i ako e zapazena si zasluzhava nezavisimo che e karana v Bg tva niamakoy znae kvo znacenie ako e podurzhana pravilno! Inache Yaris se sglobiava v France wink.gif
Sorry zabravih da ti kazha cena okolo 12000 e ok vse pak e 6 godisna kola

Аватар
advokat
Мнения: 33
Регистриран на: 14 Сеп 2004 09:30
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Predlagat mi Avensis i tarsia savet.

Мнение от advokat » 30 Дек 2004 09:32

Ivaylo написа:Zdraveite, predlagat mi da zakupia Avensis i mi e neobhodim savet. Danni za kolata: 99 god., 2.0, 140 000km, firmena sobstvenost, kupena i exploatirana v Bulgaria. Ot firmata tvardiat che kolata e karana glavno na izvan gradsko i e obslujvna samo v servisa na Toyota. Kolebaia se tai-kato kolata e exploatirana v BG i makar v momenta da e v otlichno sastoianie ne se znae kakav problem shte izskochi v badeshte. Kakvo mislite po vaprosa? Na kakva suma priblizitelno oceniate kolata +/-?
Shte se radvam da chuia mnenie ili savet.
Karam Avensis i si go zakupih tocno kat teb tova liato na 130hkm. firmena i samo v BG karana. Niamam zabelejki vece e na 140 000 km.
Idi v TM AUTO i gi nakarai da ti kajat vsicko za neia p nomera na kolata v Kompa imat danni koga kakvo i kak sa pravili. Moita beshe cukana otpred i otzad, no da mu se nenadiavash v Toyota sa ia napravili kato horata.
Za cenata neznam ......... Imai v predvid ce vece samite TM Auto prodavat firmeni koli koito sa varnati pri tiah i to na ne loshi ceni

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

:::

Мнение от juri_galev » 30 Дек 2004 18:08

Искам да ти кажа че преди за дядо ми търсехме авенсис корола няма значение.Просто тойота в Бг хубава може да си намериш трудно заштото хубавите тойоти не се продават или ако се продава цената ще е висока.Имаше един бензинив Аженсис преди 1.6 много запазен но му искаха 21 000 просто хубавите не се продават и много трудно се намират.Просто прожери и кажи остави данни в някое представителство за да се свържат с тебе ако изпадне нешто хубаво.Може да провериш в ТМ ауто на цариградско там имат подземен гараж може да има някоя запазена

Ivaylo
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Дек 2004 22:12

Мнение от Ivaylo » 03 Яну 2005 13:48

blagodaria vi za otgovorite i savetite...v momenta obmisliam edna po trudna ideia. Jiviah do skoro v shtatite i sam lud fen na Camry Solara. Taia kola mi e legnala na sarceto ot kak sam ia vidial. I sega s tozi nisak $$ se zamisliam da si vnesa edna....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 49 госта