NASHIYAT TOYOTA CLUB + TM AUTO: OBSHTI INTERESI??? + drugi

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 11 Яну 2005 23:26

Значи какво да кажа и аз ще сам доволен ако има % намаление но чесно на жена не вярвам защото знам в Бг как назначават такива каки който знае само да ти подхвърли и да ти каже тук има инфо за това което те интересува.Така мисля аз много ще бъда зарадван ако греша и има съдеиствие от страна на ТМ ауто

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 14 Яну 2005 16:39

ТМ Ауто пак ме издразниха ! Обадих им се за една гарнитура на колекторите , че моята изгоря и ми обадиха срок за доставка между 1 и 2 месеца !!!!

Просто вече си мисля че тия хора правят всичко възможно да попречат на притежателите на по-стари коли да си ги поддаржат добре!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 14 Яну 2005 20:07

Ами с изминаването на времето всяко нещо остарява и има по нови и нови неща и старите остават на заден план,но за мен лично това пак трябва да бъде предпоставка да ги има.Тойота незнам от колко време са в бг но те повече се занимават с нови коли.Просто много ще бъде одобно ако има нещо за части в европа за мен щом са ти казали 1 месец значи ще го доставят от Япония.Както Авенсис вече се прави ж Англия трябва да се измили и това

El Camino

Мнение от El Camino » 14 Яну 2005 20:29

Ei Juri, pak iskashe da kajesh neshto i pak ne uspq... zashto ne se staraesh malko poweche?
Ot kompa na priqtelkata mi pisha i nqma kak da imam kirilica, ama ne se styrpqh. Samo se spamwa forumcheto taka w stil tuning.bg.
Predlagam da si poprawish greshkite i drugiq pyt da wnimawash powechko.
Pozdrawi!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 15 Яну 2005 12:33

Бързах да излизам и нещо обаърках мислите имах друго в предвид ама не сам могал да го обясня

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 17 Яну 2005 19:00

juri_galev написа: щом са ти казали 1 месец значи ще го доставят от Япония...
хмм, не мисля че проблема е в това че се внася от япония ! Кофато ми дойдоха предните чаркалаци, етикетите по тях си бяха на гръцки....самнявам се да правят ре-експорт и да лепят нови етикети...но така или иначе,това си е много време.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 18 Яну 2005 11:34

Да това си говорех с бащами значи да гърция те правят това забавяне иначе има и някой части който ги доставят от Япония.Но деиствително гърците ги прават тези неща да се чака по месец Прав си

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 18 Яну 2005 11:37

Относно чакането - когато нещо го има в гръцкия склад - чака се около седмица. Иначе - месец. Имах случай с един адаптер за маслен радиатор - самия него го доставиха за 1 седмица, а "специалния" болт за него - за още 3 седмици. Според мен си е съвсем в реда на нещата.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 18 Яну 2005 22:32

spokoino hora, i tuk se sluchva po niakoga da se chaka nad mesec za chast, prosto si zavisi. daje sega skoro edni poznati me pomoliha da proveria za edna plastmasova kapachka det e za kola model 2005 i mi kaza che e na National Back Order, koeto ste reche che ste ia porachvat ot Japan i se ochakva sled okolo mesec i polovina.
Последно промяна от ALTEZZA на 25 Яну 2005 11:22, променено общо 1 път.
->

Аватар
advokat
Мнения: 33
Регистриран на: 14 Сеп 2004 09:30
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от advokat » 25 Яну 2005 11:14

Привет на всички. Много ми харесва този сайт, а и определено сам привърженик на Toyota - карам Avensis. Имам предложение : не сте ли мислили да се регистрира официално сдружение с нестопанска цел по ЗЮЛНЦ, напр. Тойота фен клуб България или нещо такова. Готов съм за съдействие от юридическа страна - безплатно разбира се. Има подобни клубове, така ще е по-официално, а и де да знаеш може ТМ да ни приемат по-насериозно

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 25 Яну 2005 11:24

Адвокате, преди около 6 месеца ситуацията в ХОНДА клуба стигна до точката за подобно сдружение. Сама по себе си идеята е чудесна ! Но трябва да се постигне преди това достатъчна членска маса, а и да се уточнят хората в управителния съвет - ние на този етап не можем да постигнем единомислие дори по теми като стикер и тениски на клуба !
ПП: ТМ АУТО няма да се впечатлят от това - само за сведение.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: stelibg и 62 госта