Стикери за Toyota Fan Club Bulgaria - # ИЗЧЕРПАНИ #

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 25 Яну 2005 22:13

Чесно казано нямам претенции какъв цвят да е сивия бих го предпочел защото колите са ни сиви иначе и черна да е няма да се правим за цвета.Само кажете кога ще се осъществи проекта за да зема участие

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 25 Яну 2005 23:25

kakvo ste kajete za niakakva takava idea
Прикачени файлове
primeren-stiker2.jpg
primeren-stiker2.jpg (8.11 KiB) Преглеждано 5058 пъти
->

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 26 Яну 2005 12:05

ALTEZZA написа:hm, mai chernia i belia po mi haresvat ot toz siv s chervena lenta wacko.gif , no neka seki si kaje mnenieto se pak de. se pak i sivia mi haresva i moje bi bil nai praktichen za naprava. ta az li sam edinstvenia na koito logote det e na foruma po mu haresva?
..................

И него го правя, ама малко бавно става biggrin.gif За вариант 2, който си предложил - мисля че е много добре. Довечера ще го вкарам и него в CorelDraw.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 26 Яну 2005 12:49

bad_dog написа:Spike,

не знам дали ще съм полезен - вероятно всичко това го знаеш, но би могло да е от полза.

Лепенки за стъкла на коли се правят на прозрачно PVC фолио. Печатат се огледално(Emulsion down), за да могат като се залепят отвътре на колата да се четат отвън. Тъй като няма застъпване на цветова няма нужда от раздуване.

Успех :thumbsup: :thumbsup:
Не, не го знам това. Мерси за съвета. Вече съм намерил човек, който да го експортне в tif както трябва. Аз само правя картинките smile.gif

b_d

Мнение от b_d » 26 Яну 2005 13:38

Не го прави в *.tif. Само ще се назъби. Тиф не е векторен. Ако се налага експорт ползвай EPS.

За сито се прави или директно на филм (особено ако имаш застъпващи се цветове) или на паус (по-евтино и адекватно в случая).

Някога съм правил доста такива неща, така че ако имаш въпроси питай - с радост ще помогна.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 26 Яну 2005 14:10

bad_dog написа:Не го прави в *.tif. Само ще се назъби. Тиф не е векторен. Ако се налага експорт ползвай EPS.

За сито се прави или директно на филм (особено ако имаш застъпващи се цветове) или на паус (по-евтино и адекватно в случая).

Някога съм правил доста такива неща, така че ако имаш въпроси питай - с радост ще помогна.
Точно така. Прав си. Аз се чудех защо ме питаха дали имам картинки вътре или всичко е векторно. Мисля да ги принтирам в Atia, защото са ми близо и работят качествено. Малко са скъпи, но си струва. Имаш ли впечатления от тях? Или някъде другаде?

b_d

Мнение от b_d » 26 Яну 2005 14:30

Spike написа:Мисля да ги принтирам в Atia, защото са ми близо и работят качествено. Малко са скъпи, но си струва. Имаш ли впечатления от тях? Или някъде другаде?
Нямам впечатление от Атиа. Аз преди работех с едни образи, които взимаха по 10 ст. на удар - което прави около 30 лв. за 100 двуцветни стикера с материала. Ако искаш мога да разпитам едни приятели (http://www.befsa.com), които печаха наскоро стикери за инфо.

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 26 Яну 2005 21:18

bad_dog написа:
Spike написа:Мисля да ги принтирам в Atia, защото са ми близо и работят качествено. Малко са скъпи, но си струва. Имаш ли впечатления от тях? Или някъде другаде?
Нямам впечатление от Атиа. Аз преди работех с едни образи, които взимаха по 10 ст. на удар - което прави около 30 лв. за 100 двуцветни стикера с материала. Ако искаш мога да разпитам едни приятели (http://www.befsa.com), които печаха наскоро стикери за инфо.
Питай. Вече има 2ри вариант. Предполагам скоро можем да изберем финален... Мерси!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 27 Яну 2005 21:08

Мене ми харесва и логото на сайта и то може да стане

twin_cam_20v
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2005 20:45
Местоположение: Рогос(гърция)/София
Обратна връзка:

Мнение от twin_cam_20v » 28 Яну 2005 21:11

Ами ако ще правите такива стикери казвайте.. че да поръчкам 10тина...
Аз викам да вземете некфи фанелки и да направим стикери и на тях..
SCOOTER CENTER - BULGARIA

Гост

Мнение от Гост » 29 Яну 2005 15:03

да и за фанелките е идея

Гост

Мнение от Гост » 29 Яну 2005 15:05

Да направиме стикерите пак по натам вече ще го измислиме

Speed_Demon
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Яну 2005 18:59
Местоположение: Sofia, Konstanz

Мнение от Speed_Demon » 02 Фев 2005 15:17

kak warwqt ne6tat sas stikerite??Shte gi ima li skoro?? rolleyes.gif

P.s Da ne zabravite 4e ve4e sme www.toyotabg.eu :whistle: :whistle:

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 04 Фев 2005 16:50

Da Speed_Deamon nadqvam se da gi ima nqkoi ako mu trqbva pomosht neka zvani za tez stikeri 0888 334 804 Angel se kazvam nishto che nicka mi e takuv.Spike glavno kam teb se obru6tam ako ima ne6to zvanni da vidime kakvo moje da napravim po vuprosa

Spike
Мнения: 31
Регистриран на: 04 Яну 2005 17:30
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Spike » 14 Фев 2005 14:13

Здравейте!

Изобщо нямах идея, че е сменен домейна. Бях 2 седмици в командировка и не съм посещавал форума. Очертава се до края на март пак да съм извън страната. Няма да мога да направя нищо по въпроса със стъкерите. Много съжалявам, но работата е с предимство.

Ако някой се интересува и иска да поработи по въпроса да ми прати ЛС и ще му пратя CorelDraw-ските файлове. Тази седмица съм на разположение. Ако пък няма - стикерите ще се позабавят sad.gif

Пак се извинявам.

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 52 госта