kiriliza ili ne?!

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

kiriliza ili ne?!

Мнение от punkara » 24 Яну 2005 22:28

snoshti si karam i mi zvuni boss, i beshe se pritesnil, vika ne iskam poveche toya forum i pr.
az neznam kakvo e stavalo tuk, no iskam samo da kaza slednoto:
tuk sme za da si pomagame, za da obsuzdame, i da sporim... no v ramkite na kulturnoto. tryabva da se uvazavame, zashtot inache smisul ot podobni forumi nyama.
pisha na latiniza, i shte produlzavam taka zashtot:
kogato natisna BG otgore, tuk pochvat da se poyavyavat na ekrana, ne bukvi kiriliza ami nyakakvi neveroyatni znaci, toest az ne moga da procheta kakvo pisha.
imam otdelno phonetichna kiriliza, tya raboti, obache, kogato e instalirana postoyanno mi blokira celiyat windows, i zatova mi pisna, i ya mahnah. slagam ya samo kogato tryabva da rabotya nad web stranicata na bulg. ez. i vednaga ya maham.

nima ima znachenie kakva azbuka polzvame? za men ima znahenie da ima razbirane, da ima uvazenie, i udovolstvie ot celiyat tozi club, i forum!
vinagi sum se radval che v dir.bg toyota cluba, mi se e nalagalòo da triya ne poveche ot 3-4 postinga, i to zashtot byaha nelepa reklama, i prosto precheha.
az ne razbiram moderatterstvoto kato vid zenzura, vse pak sum "punkar", ami kato vid instrument, koito se polzva samo kogato tryabva da se trie neshto koeto prechi na NAS VSICHKI da si produlzavame razgovorite.

neka ne stigame do takiva nelepi skandali ili karanici, zashtot te na nikogo ne sa polezni, spored men!

az i boss molya, da ne se zasyaga ot tova koeto e stanalo, a da go zabravi i da si produlzavame poleznoto zanimanie. to moje da produlzi samo s rabirane i s uvajenie mezdu vsichki nas.
tova e koeto iskah da kaja po tozi vupros.
sega po sushtestvo:
znachi mahnah glavata na dvigatelyat na suprata, i kakvo da vidya gorivnite kamerina cilindur 2,3 i 4 byaha v mnogo losho sustoyanie, koeto me nakara da vzema glaata sus sebe si vuv florenzia, za da se opitam da ya opravya, i posle se vrushtam da ya montiram i da si dokaram kolata.
nyama mehanichni povredi po butalata, koeto me kara da vyarvam che problemite sa doshi ot visoki temperaturi, toest bedna smes, taka che shte izchistya i injektorite.
inache koolata e super, mnogo me kefi, ima si vsichki ekstri, klimatik (daze e klimatronik) el liuk, el. stukla, speed control i pr. i nai-vaznoto golyam LSD diferenzial, plius izvestnata skorostna kutiya W-58...:).
pozdravi,
punky :thumbsup: smile.gif cool.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 24 Яну 2005 22:41

radvam se che taka mislish i napalno te podkrepiam. kolkoto do kirilica, i az veche ne instaliram takova nesto zaradi problemite koito mi pravi s Windows-a, no vse pak Kredora mi raboti i moga da pochna da se macha s nego, no stapka po stapka wink.gif . kolkoto do boss, naistina smiatam che niama nujda da se sardi, tuk sme golemi hora(pone povecheto) i smiatam che mojem da se razberem po diplomatichen i demokratichen nachin, se pak foruma do sega si varveche idealno, pone prez moite ochi.

btw, Punky, chestito za kolata :thumbsup:
->

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 25 Яну 2005 10:12

Пънки, ще следим Супра развитието в Тойота Маниа секцията :-)
Мисля че пича в София със сервиза "Хидравлика" има 1 такъв двигател (почти цяла кола).

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 25 Яну 2005 10:29

jamie написа:Пънки, ще следим Супра развитието в Тойота Маниа секцията :-)
Мисля че пича в София със сервиза "Хидравлика" има 1 такъв двигател (почти цяла кола).
ima, pone taka mi e kazval na men. no az lichno ne sum ya vizdal, kaza che e bila blusnata, i che nyakuv negov priyatel tryabvalo da ya opravya, i taka si i ostanalo, ama tova go kaza predi 4-5 godini...:).
wacko.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 25 Яну 2005 11:15

Преди 2 месеца говорих с него - има я.

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 25 Яну 2005 11:50

аз не мога да разбера , защо се сърдите за кирилицата? аз също я предпочитам, но ако някой постинг ми се стори прекалено труден за разчитане , просто не го чета ! Просто е

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Super

Мнение от LordDigital » 25 Яну 2005 19:09

Kiliskata tema mislq che e prikluchena

Za suprata ako se vizda che e bilo too lean ,ti gi znaes ma da kaza vse pak - gledai osven injectorite za vacumni techove (dosta chesto srestani) ,benz pompma pa i daze samo benz filtara koito e na uzasno mesto....

Az zaradi tva pyrvoto nesto koeto instaliram na moita ,oste predi da i vzema gumi che da moga da q karam e WideBand ,prosto vsicko bez takava dzadza e igra na "krienica" sys tuninga i problemite ,pak i cenata mu hic ne e visoka ,zasluzava si vseka stinka ot neq
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 80 госта