Super e NOWOTO staro forumche!:)

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
El Camino

Super e NOWOTO staro forumche!:)

Мнение от El Camino » 31 Яну 2005 22:59

Imam si lichnite daje!

BAD_DOG velik si!:) Rabota deto 4-5 admina q wyrsheha w drugiq forum ti q swyrshi za edin den!;)

Skorostta e super, banercheto s dwigatelq me keeefi i nai - gotinoto, che si e nashe!

Chestito! biggrin.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 01 Фев 2005 09:38

mi tova mnogo hubavo, no sega triabva niakoi da postne novia adres v www.toyotabg.com, che da mojem sichki da pochnem da pishem tuk, i ako moje po niakakav nachin da se napravi kat napishesh staria adres direktno da te vodi tuk, no tova predpolagam che zavisi ot voliata na starite administratori. btw, nali punkara vse oste e s moderatorskite prava?
->

Гост

super e foruma

Мнение от Гост » 01 Фев 2005 11:12

bravo, mnogo dobre e stanal, puk i 4ag-to s 300kc ot formula atlantic mnogo mi dopada...:).
ot koga pochvame oficuialno da pishem tuk?
punkara

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2005 11:30

значи:

Форума работи, но:

1. няма старите attachment-и и ще ви помоля да не закачате нови, докато колегите от toyotabg.com не ни пратят таблиците с информацията.

2. Пънки е модератор на този форум. Поне във версията, която получих на предишния форум, модератор беше само admin.

3. Не знам дали е коректно да слагаме на toyotabg.com линк насам, но поне в clubs.dir.bg трябва да се сложи.

4. Тази картинка горе е само временно решение докато някой с повече талант от мен направи нещо по-красиво :)

Ако забележите проблеми - свиркайте.

Speed_Demon
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Яну 2005 18:59
Местоположение: Sofia, Konstanz

Мнение от Speed_Demon » 01 Фев 2005 14:35

A kakwo 6te se slu4i sas stariq forum...she prodalyi li da seshtestwuwa...i she ima li kredor i tuk,6oto kato sam v unito ne moga da pisha na BG, a iskam da se opitwam po nqkoi pat tongue.gif

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2005 14:51

Speed_Demon написа:i she ima li kredor i tuk,6oto kato sam v unito ne moga da pisha na BG, a iskam da se opitwam po nqkoi pat tongue.gif
За сега няма да има Кредор. Ако някой има желание нека да говори с http://www.kredor.com, да разбере условията за ползване и като има малко свободно време ще го пуснем, ако условията позволяват.

Гост

Мнение от Гост » 01 Фев 2005 15:08

bad_dog написа:
Speed_Demon написа:i she ima li kredor i tuk,6oto kato sam v unito ne moga da pisha na BG, a iskam da se opitwam po nqkoi pat tongue.gif
За сега няма да има Кредор. Ако някой има желание нека да говори с http://www.kredor.com, да разбере условията за ползване и като има малко свободно време ще го пуснем, ако условията позволяват.
Хайде вече проблема с кирилицата да не го дискутираме, какво ще кажете?

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 01 Фев 2005 15:14

Привет на всички! Хубаво е, че отново си имаме ФОРУМ и дано всичко лошо бъде забравено!
Успех!

El Camino

Мнение от El Camino » 01 Фев 2005 15:51

ToyotaBG.com Forum - closed by owner
Towa mai ostana ot .com'a... hubawo e pone w dira da se sloji linkche nqkakwo.

jimmy

sled tolkova izlisni prostotii

Мнение от jimmy » 01 Фев 2005 16:36

I zakvo biaha vischkite izlishni prostotii i problemi s premestvaneto na foruma? Mai navsiakade si e pulno s uligofreni :whistle:

El Camino

Re: sled tolkova izlisni prostotii

Мнение от El Camino » 01 Фев 2005 16:49

jimmy написа:I zakvo biaha vischkite izlishni prostotii i problemi s premestvaneto na foruma? Mai navsiakade si e pulno s uligofreni :whistle:
???
Ologofreni se pishe be jimmi.

Q kato se pishesh na myj i dawash mneniq za drugite w awtomobilni forumi, kaji mi ygyla na klapanite na 3s-fe, che mi trqbwa za neshto.

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2005 16:58

Мисля, че е време да започне да се пише за коли, че ми писна да чета глупости!

И ако някой продължава да ги пише (не визирам никой), моля останалите да не обръщат внимание и да не му обясняват, че не е прав.

Аз лично мисля да не чета тези теми повече. Интересува ме техническата част, любопитните факти, интересни случки и т.н.

Гост

Re: sled tolkova izlisni prostotii

Мнение от Гост » 01 Фев 2005 18:34

El Camino написа:
jimmy написа:I zakvo biaha vischkite izlishni prostotii i problemi s premestvaneto na foruma? Mai navsiakade si e pulno s uligofreni :whistle:
???
Ologofreni se pishe be jimmi.

Q kato se pishesh na myj i dawash mneniq za drugite w awtomobilni forumi, kaji mi ygyla na klapanite na 3s-fe, che mi trqbwa za neshto.
Гастербаитерската ти тиква и липсва 16тиа клапан

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 01 Фев 2005 19:26

Evalata Bad_dog 4e ima seriozni hora kato teb za da prosu6testvuva pak foruma mersi

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 01 Фев 2005 21:13

ta bravo na Bad_Dog, naistina svarshi dosta dobra rabota za malko vreme :thumbsup: . ideiata s ikonkite(emblemkite na toyota) ne e losha, no mai niama da stane, do kolkoto razbrah tazi chast ot foruma ne sa ni ia prehvarlili ta ste triabva chovek s poznania za da gi napravi otnovo, no i taka si raboti foruma, prosto bi bilo ekstra wink.gif . poprincip vida na foruma si e dosta dobre, kartinkite gore ne sa loshi, ako namerim podobni na tiah, no po dobri, moje i da gi smenim, no za sega sa si dobre. ne e zle kam imeto na foruma da prikachimi adresa www.toyotabg.eu, kakto si beshe i predi. ste triabva da se porazrovim i za kartinki da slojim da si izbirat horata za avatari. po vaprosa s kirilicata triabva naistina da vidim kakvo e polojenieto s KREDOR, che az ne sam se zasilil da instaliram kirilica na kompa mi.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта