Бележка за форума

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
admin
Site Admin
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Сеп 2004 15:31

Бележка за форума

Мнение от admin » 01 Фев 2005 11:50

значи:

Форумът работи, но:

1. няма старите attachment-и и ще ви помоля да не закачате нови, докато колегите от toyotabg.com не ни пратят таблиците с информацията.

2. Пънки е модератор на този форум. Поне във версията, която получих на предишния форум, модератор беше само admin.

3. В момента модераторски права имат admin и punkara. Admin няма да ползва неговите, затова модерирането остава задача на Пънки.

4. Не знам дали е коректно да слагаме на toyotabg.com линк насам, но поне в clubs.dir.bg трябва да се сложи.

5. Тази картинка горе е само временно решение докато някой с повече талант от мен направи нещо по-красиво :)

Ако забележите проблеми - свиркайте.

Поздрави,
Bad_Dog
Последно промяна от admin на 23 Дек 2005 12:43, променено общо 1 път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 01 Фев 2005 11:54

Според мен и двата форума е добре да сложат линкове един към друг с обяснение че .СОМ не е .НЕТ версията и обратно - т.е. че са два различни форума - да не се объркват посетителите. Такава е и практиката при близки имена - в Интернет.

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2005 12:03

Вече и attachment-ите са тук и може спокойно да слагате нови.

Ако някаде нещо не работи свиркайте.

Успех!

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2005 12:38

Ще помоля Пънки като модератор да зачисти темите свързани с "онези" спорове.

b_d

Мнение от b_d » 01 Фев 2005 13:26

логин имената и паролите от стария форум са същите (с изключение на admin wink.gif)

Speed_Demon
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Яну 2005 18:59
Местоположение: Sofia, Konstanz

Мнение от Speed_Demon » 01 Фев 2005 14:42

a moze li da se izlkopira ideqta ot predishniq forum kadeto indikatorite za novi mneniq bqha s emblemata na toyota.... rolleyes.gif beshe mnogo qko :thumbsup:

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Бележка за форума

Мнение от punkara » 01 Фев 2005 23:27

admin написа:значи:

Форумът работи, но:

1. няма старите attachment-и и ще ви помоля да не закачате нови, докато колегите от toyotabg.com не ни пратят таблиците с информацията.

2. Пънки е модератор на този форум. Поне във версията, която получих на предишния форум, модератор беше само admin.

3. В момента модераторски права имат admin и punkara. Admin няма да ползва неговите, затова модерирането остава задача на Пънки.

4. Не знам дали е коректно да слагаме на toyotabg.com линк насам, но поне в clubs.dir.bg трябва да се сложи.

5. Тази картинка горе е само временно решение докато някой с повече талант от мен направи нещо по-красиво :)

Ако забележите проблеми - свиркайте.

Поздрави,
Bad_Dog
Bad_Dog, veche kachih mnenieto ti kato stazionarno v dir.bg, taka che, horata da znayat noviyat adres na foruma! :thumbsup: smile.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 02 Фев 2005 00:08

bad_dog написа:Ще помоля Пънки като модератор да зачисти темите свързани с "онези" спорове.
iztriti sa! smile.gif :whistle:

Гост

Мнение от Гост » 07 Фев 2005 18:08

не е кой знае какво,но ако ви хареса, за мен лично ще е чест (поне докато не се появи нещо по -добро) направеното от мен да стои в нашия форум ! Разбира се критики препоръки са добре дошли:
http://samodisel.lorddigital.com/razni/preview.jpg

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 07 Фев 2005 20:15

na men lichno dosta mi haresva, smiatam che e dobra ideia.
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 07 Фев 2005 21:15

btw, mislia che gramaticheski triabva i fan site da pochvat s glavni bukvi, t.e. da e:
The Official Bulgarian Toyota Fan Site
a moje i da se sloji nesto takova, no na kirilica.
btw, fan se spellva f-a-n wink.gif
->

b_d

Мнение от b_d » 08 Фев 2005 09:08

Много добре е станало!!! Браво!!!

Ще го кача с удоволствие, но преди това трябва да "пипнеш" следните неща:
1. Да поправиш fen на fan
2. Да подготвиш само банер-а (без форум на картинката)
3. Да го направиш така, че при промяна на размера на прозореца да не си разваля хубавия вид.

Казвай като си готов и да го качваме.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

И се регистрирай да знаем кой да почерпим като се видим (вече знам - Джамейко те издаде)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 08 Фев 2005 11:05

Абе аз съм се регистрирал но по навик си влизам без да въвеждам User i Password, а забравих че това вече не е стария форум ...
Та значи,радвам се че идеята ви е допаднала. поправките ще ги имам предвид, това бе само нещо като превю. А мейду другото Fan няма ли си множествено число като man и men ?

b_d

Мнение от b_d » 08 Фев 2005 11:35

Stass написа:А мейду другото Fan няма ли си множествено число като man и men ?
еми не...
fan - pl. fans

El Camino

Мнение от El Camino » 08 Фев 2005 14:31

Az edno pitane imam. Ne e kritika, naprotiw - hareswa mi banercheto.

Samo si mislq, ne e li po - dobre da slojim snimka na nqkoq stara klasika deto wdyhnowqwa wseki i w koqto nqkoi si e ostawil dushata wmesto tezi lyskawi nikomu neznaini (za men bezlichni) prototipi. Towa sys syshtiq uspeh mojeshe da e audi ili VW. Taka de - wseki se probwa da naprawi neshto, no ne wseki uspqwa biggrin.gif
TOYOTA w towa otnoshenie imat s kakwo da blesnat :thumbsup:

Dano ste mi shwanali ideqta wacko.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 96 госта