привет от един новобранец

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Iltcho
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2005 12:06
Местоположение: Враца

привет от един новобранец

Мнение от Iltcho » 01 Фев 2005 14:32

tongue.gif Не одавна съм шофьор,но не карам тойота и никога не съм карал(хонде карам tongue.gif ), но пък това не ми пречи да уважавам и тази марка както и всички марки. Искам да ви кажа здравейте, и се надявам на дълго и широко да обменяме опит, информация, линкове с любопитки, опит и така нататък.Ще се старая да съм максимално коректен, точен и ... полезен (това към което съм се старал винаги). Не съм тук за да се заяждам cool.gif Нека си правим шоуто и да си помагаме кой с каквото може.

п.п - ще съм много доволен ако ме приемете и вие wink.gif :thumbsup:

Speed_Demon
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Яну 2005 18:59
Местоположение: Sofia, Konstanz

Мнение от Speed_Demon » 01 Фев 2005 14:37

Sto se otnaqsq do men si priet cool.gif , mislq 4e i s drugite kolegi e taka...ta nali za towa e nowiq forum...wsi4ki da sa dowolni

P.S Bad_dog Strahotna rabota si swarshil!!! :thumbsup:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 01 Фев 2005 20:53

zdravei ti i na teb. v tozi forum moje da pishe vseki, niama znachenie kakva kola karash, e za preporachvane e pone v dushata ti da ima malko katche za toyota, no dori i tova ne e zadaljitelno wink.gif
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: привет от един новобранец

Мнение от punkara » 01 Фев 2005 23:52

ami dobre doshul, hubavo e chovek da pochne da shofira na hubava marka kola da se nauchi, i posle hoop na nai-hubavata... tongue.gif wink.gif
pozdravi,
punky

Iltcho
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2005 12:06
Местоположение: Враца

Re: привет от един новобранец

Мнение от Iltcho » 03 Фев 2005 14:33

punkara написа:ami dobre doshul, hubavo e chovek da pochne da shofira na hubava marka kola da se nauchi, i posle hoop na nai-hubavata... tongue.gif wink.gif
pozdravi,
punky
Ахъм. тук си много прав. Май имам слабост към всичко що де се движи и е на 4 колела така забелязвам.Проявявам интерес към всяко 4 колесно моторно средство, така че не съм строго определен фен на тойота, хонда, митсубиши, мерцедес и т.н. Интересно ми е да науча нещо повече за тойота като за "Обща култура"
и да не се изложа някъде.

БТВ - мерси за гостоприемството :thumbsup: punk.gif

п.п. Ако има някъде обява за врачански автомобил, който се продава, и ви интересува - няма проблем да отида да го погледна вместо вас. Така че не се притеснявайте да ми възложите някоя такава задачка wink.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: привет от един новобранец

Мнение от punkara » 03 Фев 2005 14:39

Iltcho написа: п.п. Ако има някъде обява за врачански автомобил, който се продава, и ви интересува - няма проблем да отида да го погледна вместо вас. Така че не се притеснявайте да ми възложите някоя такава задачка wink.gif
Vrachanski li kaza?...:) ako ne se luza tam, ili v mihailovgrad ima edna AE86-ca, choveka ya prodavash predi vreme, taka che mojesh da ya potursish i da si ya kupish, taka shte mojes suvsem nagledno da nauchihs zashto toyota e prepochitanata marka avtomobil, a ne prosto motorno prevozno sredstvo na 4 kolela... tongue.gif biggrin.gif

Iltcho
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2005 12:06
Местоположение: Враца

Re: привет от един новобранец

Мнение от Iltcho » 16 Фев 2005 11:14

punkara написа: Vrachanski li kaza?...:) ako ne se luza tam, ili v mihailovgrad ima edna AE86-ca, choveka ya prodavash predi vreme, taka che mojesh da ya potursish i da si ya kupish, taka shte mojes suvsem nagledno da nauchihs zashto toyota e prepochitanata marka avtomobil, a ne prosto motorno prevozno sredstvo na 4 kolela... tongue.gif biggrin.gif
За сега поради финансови причини не предвиждам покупката на нов автомобил (други стъпки и в други насоки ще прая - жилище и т.н.) ама хартисат ли пари - можеда се премисля. Я се опитай да си спомниш нещо повече за тази обява.

бтв - одавна не е Михайловград а МОНТАНА laugh.gif Ма няма нищо общо с щата wink.gif

Iltcho
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Фев 2005 12:06
Местоположение: Враца

Мнение от Iltcho » 17 Фев 2005 20:04

колкото повече теми чета тук, толкова по-интересно ми става.Да знаете, че ще взема и аз да се зарибя и да купя някоя тойота... и после само да няма bash.gif в къщи tongue.gif Евала на пънки, на джейми, на батдог, и на всички аe86 ентусиасти, които правят колите си не за стрийт рейсинг и дуене - еи вижте ме кой съм аз, направил съм с много яка бегачка, ще ви скъсам шортите ала бала - а за собствена консумация :thumbsup: Евала ви пичове !!!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 18 Фев 2005 04:28

Iltcho написа:колкото повече теми чета тук, толкова по-интересно ми става.Да знаете, че ще взема и аз да се зарибя и да купя някоя тойота... и после само да няма bash.gif в къщи tongue.gif Евала на пънки, на джейми, на батдог, и на всички аe86 ентусиасти, които правят колите си не за стрийт рейсинг и дуене - еи вижте ме кой съм аз, направил съм с много яка бегачка, ще ви скъсам шортите ала бала - а за собствена консумация :thumbsup: Евала ви пичове !!!
ne si me razbral mene, az ne ya pravya za da pokazvam, koi sum! az si pravya kolata zashtot posle kato ya karam, vinagi, ama naistina VINAGI, ya karam s leka usmivka, dori kogato sum yadosan, prosto shofiraneto na tazi kola mi opravya nastroenieto momentalno. samiyat fakt che mozesh da izduhash 99% ot kolite na vseki svetofar i pr. e edna malka chast ot tova udovolstvie, no kakto vsichko drugo, i to spomaga ponyakoga. Az karam burzo po prinzip, no ne s zel da sum pruv ili da izduham nyakogo, a zashtoto burzam... i ako sa na putya mi, emi shte gi izduham; zashto sa tiya chuvali s konski sili inache??? wink.gif happy.gif
otnosno obyavata, prosto edva li shte moga da se setya neshto drugo, shte pitam edin priyatel, ako suvsem sluchaino e zapazil telefona na tozi chovek, da mu zvunnesh, no shansa e mnogo maluk! shte go postna tuka telefona ako mi izpadne ot nyakude.
pozdravi,
punky smile.gif

b_d

Мнение от b_d » 18 Фев 2005 09:03

Е то АЕ86 кво да я показваш - в нея само ценителите виждат красотата.

Другите казват - егати бракмата (вкл. жена ми)

Ама според мен е #1 и моята ще е ВЕЧНО моя. Супер кеф е карането. Аре излизам (да покарам) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

hiero
Мнения: 32
Регистриран на: 10 Яну 2005 12:14

Мнение от hiero » 18 Фев 2005 10:38

bad_dog написа:Е то АЕ86 кво да я показваш - в нея само ценителите виждат красотата.

Другите казват - егати бракмата (вкл. жена ми)

Ама според мен е #1 и моята ще е ВЕЧНО моя. Супер кеф е карането. Аре излизам (да покарам) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Ценителите се возят с найлон в твоята кола ... Вземи оправи да е сухичко вътре,а? laugh.gif

b_d

Мнение от b_d » 18 Фев 2005 13:18

hiero написа:
bad_dog написа:Е то АЕ86 кво да я показваш - в нея само ценителите виждат красотата.

Другите казват - егати бракмата (вкл. жена ми)

Ама според мен е #1 и моята ще е ВЕЧНО моя. Супер кеф е карането. Аре излизам (да покарам) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Ценителите се возят с найлон в твоята кола ... Вземи оправи да е сухичко вътре,а? laugh.gif
Еми как ще е сухичко като всеки път се напикаваш... :whistle: :whistle: :whistle:

Аватар
Lubo_car
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2005 22:40
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lubo_car » 19 Фев 2005 10:00

bad_dog, kolega ne samo tvoqta jena kazva taka :PP
VRC-VarnaRacingClub 2001
Mazda RX-7 FC TII
0899-87-86-88

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта