Съвет за покупка на Корола

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
bellerephon
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Сеп 2014 14:23

Съвет за покупка на Корола

Мнение от bellerephon » 17 Сеп 2014 14:33

Здравейте, надявам се бъдещи колеги.

Спрял съм се на две Тойоти Короли. Първата е тази от 2005г. и смятам да ходя на оглед утре или вдругиден.
Втората е 2004-та година и се намира в Плевен (аз съм от Перник), но е доста лъскава - ето я.
Искам да ви помоля да изкажете мнение относно двете коли. Тази от 2005-та ми харесва повече но няма сервизна книжка, а и описанието е потресаващо. Втората е по-стара, но пък е доста поддържана (поне на снимки) и въпреки че е на 200 км. от мен бих отишал да я видя. Също така бих ви помолил да ме насочите на какво да обърна внимание при огледа и къде са проблемните страни на модела.

Благодаря ви предварително !

Аватар
Instruktor59@yahoo.com
Мнения: 233
Регистриран на: 18 Юли 2011 00:10
Местоположение: София

Re: Съвет за покупка на Корола

Мнение от Instruktor59@yahoo.com » 19 Сеп 2014 08:33

Втората, след като си решил да караш кола с 2 врати... То и без това купуването на ползвана кола никога не е достатъчно сигурно, но и да няма документи... От показаната информация - втората. Което не пречи да си заведеш някой експерт за оглед и пробно пътуване... :thumbsup:
Каквото сам си направя, никой не може...

bellerephon
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Сеп 2014 14:23

Re: Съвет за покупка на Корола

Мнение от bellerephon » 19 Сеп 2014 21:34

Instruktor59@yahoo.com написа:Втората, след като си решил да караш кола с 2 врати... То и без това купуването на ползвана кола никога не е достатъчно сигурно, но и да няма документи... От показаната информация - втората. Което не пречи да си заведеш някой експерт за оглед и пробно пътуване... :thumbsup:
Купих я. Изключително лъскава беше, но със сигурност беше пребоядисвана , което предполага лек удар или ръжда. Въпреки това се държи страхотно на пътя и салона й е в много добро състояние. Надявам се да не бера ядове с тази кола. worthy.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 69 госта