Моля за съвет

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Моля за съвет

Мнение от Japanese_fever » 15 Дек 2014 21:15

На мен домашното ЦД (стои в кухнята и е насъбрало много прах) редовно ми показва, че няма диск и чак на 2-3 път го разпознаваше. Но днес под въздействие на тази тема взеха една четчица за рисуване и почистих лупичката, даже не съм я плюнчил и май ще влезе в час. Мерси, че ми казахте да не използвам спирт, защото аз по принцип много обичам да чистя някои неща със спирт. biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
ufer
Мнения: 2589
Регистриран на: 12 Ное 2010 10:35
Местоположение: Бургас
Автомобил: MR2 AW11 (MK1a)
Благодарил/а: 15 пъти
Получена  благодарност: 33 пъти

Re: Моля за съвет

Мнение от ufer » 16 Дек 2014 07:48

Japanese_fever написа:А ако си ял шоколад преди това, помага ли? rolleyes.gif
biggrin.gif Сега стана весело! Разбира се, че не! Но се сетих за вица за Иванчо, черната дъска, 40-те..... и директора! tongue.gif

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Моля за съвет

Мнение от zi_zi_top » 17 Дек 2014 10:12

Japanese_fever написа:.... Мерси, че ми казахте да не използвам спирт, защото аз по принцип много обичам да чистя някои неща със спирт. biggrin.gif
Оптиката е с пластмасова леща и спирта я съсипва. Почиства се само с чиста водичка, а след няколко години смяна на оптиката, ако уредбата още е жива.
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 65 госта