За новият форум

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
boss™
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2005 14:32

За новият форум

Мнение от boss™ » 03 Фев 2005 15:00

Здравейте smile.gif
За съжаление влизането ми в новият форум не е с особенно приятни чувства след така създалата се ситуация.Виждам, че продължава да ескалира напрежението и съм длъжен да поясня някои факти.
Форумът на Тойота беше създаден от млад екип професионалисти и фенове на Тойота с цел добра комуникация, съвременен дизайн и позитивни отношения.
Предишният форум беше прехвърлен с цел да може да се намали напрежението и разминаванията на гледните точки на членовете в него. За това бяха прехвърлени базата данни на php.bb които са нанесени без никъкви усложнения в новият форум.Оттеглянето ми беше съпроводено от една единствена цел - Да се изгладят разногласията в името на марката Тойота.
За съжаление обаче продължава злоупотребата със всяко едно мнение различно от това на сегашните админи.Особенно ми е неприятно да се свързва всеки един опит за съботаж с предишните създатели на този форум.
Уверявам всички фенове на марката, че зад всяко злонамерено изказване и опит за подвеждане и изостряне на конфликта, че
Няма нищо общо с хората създали предишният форум
Много моля да не се преписват такива изказвания!!! Всяко анонимно такова да се счита за крайно несериозно и опетняващо името на предишните създатели на форума.
Накрая искам да кажа, че www.toyotabg.com прекрати съществуването си за да може да се пише в новият форум и те да не се дублират и пречат един на друг. Доколкото съм запознат са били изпратени линкове към новия, макар и за кратко.
Ще помоля админите след няколко дена или когато те преценят да изтрият логина ми.Същото важи и за този пост.

Speed_Demon
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Яну 2005 18:59
Местоположение: Sofia, Konstanz

Re: За новият форум

Мнение от Speed_Demon » 03 Фев 2005 15:08

boss™ написа:Ще помоля админите след няколко дена или когато те преценят да изтрият логина ми.Същото важи и за този пост.
posta ti moze da budi samo uwazenie s izklu4enie na poslednite 2 izre4eniq...zashto si 4ak tolkowa obiden na nowiq forum, 4e da ne moze da prodalzish da pishesh v nego??? Nikoi nikogo ne e iskal da obidi...prosto imashe izkazvaniq ot anonimni 4lenove, koito vodeha ednozna4no kam "starite admini"...ot tam se vazrodi i spora...vsi4ki prawqt usiliq towa da bade zabraveno, zatowa bqha iztriti i postowete zasqgashti tozi problem.Ne smqtam 4e trqbva da se prodalzava s tezi gluposti.Ne moze li vsi4ki da sme zaedno, nezavisimo na koi e foruma?? mellow.gif
Последно промяна от Speed_Demon на 03 Фев 2005 15:10, променено общо 1 път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 03 Фев 2005 15:09

Особенно ми е неприятно да се свързва всеки един опит за съботаж с предишните създатели на този форум.
В този случай просто се контролирайте малко по-добре. Не е зле ГОСТ-а със заплахите да обърне внимание на това че админите тук виждат АйПи адреса му...

ПП: На нас също ни е неприятно да четем подобни излияния-заплахи.

b_d

Re: За новият форум

Мнение от b_d » 03 Фев 2005 15:31

boss™ написа:Здравейте smile.gif
..................
Ще помоля админите след няколко дена или когато те преценят да изтрият логина ми.Същото важи и за този пост.
Boss,
имаш моето уважение, а предполагам и на всички останали във форума.
Мисля, че в този форум логини няма да се трият или поне аз съм на такова мнение. Същото мисля и по отношение на поста ти, но това е решение на Пънки - само той модерира.
Лично на мен темите, които ти пускаше ми допадаха и ги четях с удоволствие. Бих се радвал, ако положиш малко усилие, превъзмогнеш негативните емоции и продължиш да пишеш в този форум, който независимо от леката смяна на името е пак същия.

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Re: За новият форум

Мнение от ToyotaFan » 03 Фев 2005 15:37

bad_dog написа:
boss™ написа:Здравейте smile.gif
..................
Ще помоля админите след няколко дена или когато те преценят да изтрият логина ми.Същото важи и за този пост.
Boss,
имаш моето уважение, а предполагам и на всички останали във форума.
Мисля, че в този форум логини няма да се трият или поне аз съм на такова мнение. Същото мисля и по отношение на поста ти, но това е решение на Пънки - само той модерира.
Лично на мен темите, които ти пускаше ми допадаха и ги четях с удоволствие. Бих се радвал, ако положиш малко усилие, превъзмогнеш негативните емоции и продължиш да пишеш в този форум, който независимо от леката смяна на името е пак същия.
Приветствам казаното от Bad_Dog!
Форума сще загуби, ако Boss престане да пише...
Дано преосмисли решението си!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 03 Фев 2005 21:54

aide be chovek, kude se zatri?
mnogo se radvam che si tuk otnovo, i naistina shte tryabva POVECHETO hora tuk da predlozat da ti se trie loga ili postinga! inache hich ne si vuobrazyavai che shte go iztriya... tongue.gif
az mislya che prosto tryabva da se prevuzmognat vsichkite teya negativizmi, koito sa vse oshte MNOGO ama MNOGO neobyasnimi za men! vsichko pochna ot edno tvoe telefonno obazdane, dokato karah na silen snegovulez v tumnicite na germaniya, i dokato se okupitya, vze che se smeni foruma, pochnaha da mi pishast nykakavi nepoznati (za men) hora, sus "admin" ime...
mislya che postovete otgore dostatuchno dobre pokazvat i govoryat, che imash, si imal, i shte imash golyamo uvazenie tuk, i che, kakvoto i da e stavalo, prosto tryabva da se zabravi!
az lichno mislya, che grshkata ne e nito v teb, nito v ostanalite, greshkata e edno glupavo nedorazumenie, koeto v interes na vsichki nas, tryabva da se ostavi zad gurba, i da se produlzi napred!
az ne poznavam momchetata, koito sa pravili tozi forum, koito i da sa, evala im pravya za prekrasnata rabota, no si mislya che, te ne tryabavshe da se meshat v moderiraneto na foruma, i to tvoeto lichno moderirane, mojebi tam neshto trugna naopaki, neznam, prosto spodelyam misli, zashtoto na men taka i ne mi stana vsichko yasno! Az ot tova koeto prochetoh (iztritite temi ne uspyah da gi procheta), ostanah s vpechatlenieto, che nyakoi drug te buta ili durpa, kum nyakakvi promeni v tozi forum. koito i da e bil, ne smyatam che e tryabvalo da postupva taka!
vsichko tova moje i da e samo iluziya v mojata glava, porodila se ot nedostatuchna informiranost, no kakvoto i da e bilo, trybva da se ostavi, i nai-dobre da se zbravi!
az lichno se nadyavam che ti shte si ostanesh tuk na foruma, kudeto kakto sam vizdash, si uvajavan ot vsichki drugi, i kato chovek, i kato input informaciya.
Taka che boss, tozi put se nadyavam da nadmognesh sebe si, i da izberesh, neradikalno reshenie, kato si ostanesh tuk i si pishesh toyota novosti, shtot na vsichki nas tova mnogo ni haresva, i pomaga, a foruma e tochno za tova!
dobre doshul otnovo tuk!
pozdravi,
punkara :thumbsup:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 03 Фев 2005 23:32

punkara написа:aide be chovek, kude se zatri?
mnogo se radvam che si tuk otnovo, i naistina shte tryabva POVECHETO hora tuk da predlozat da ti se trie loga ili postinga! inache hich ne si vuobrazyavai che shte go iztriya... tongue.gif
az vinagi sam bil protiv trieneto na postinzi, taka che... wink.gif
->

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 11 Фев 2005 11:07

Бос, обявявам те за мижитурка.
Повода - изтриването на потребителския ми профил в клуба Митсубиши без повод. Очевидно съм ти поприседнал - излезе не чак толкова благороден колкото ти се искаше...
Както и да е - вече съм УБЕДЕН че преместването на клуба Тойота си струваше. :thumbsup:

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Фев 2005 12:00

jamie написа:Бос, обявявам те за мижитурка.
Повода - изтриването на потребителския ми профил в клуба Митсубиши без повод. Очевидно съм ти поприседнал - излезе не чак толкова благороден колкото ти се искаше...
Както и да е - вече съм УБЕДЕН че преместването на клуба Тойота си струваше. :thumbsup:
Аве Джамейко mad.gif

Ми и аз да бях и аз щях да те банаросам mad.gif :whistle: !

Къде скиташ ти по чужди форуми, ааааа biggrin.gif ?

Бос! Само така! Де го видиш - бан! И на всички други от форума така :thumbsup:

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 11 Фев 2005 12:03

Камино , стига бе - една обява за джанти бях тръгнал да слагам.

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Фев 2005 14:04

Джантите тук първо mad.gif (даже за митсубиши да са biggrin.gif )!

Какво си орамил в аватарчето бре? cool.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта