Към модераторите:-Защо бе преместена темата ми?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Re: Към модераторите:-Защо бе преместена темата ми?

Мнение от slowtraveler » 10 Яну 2016 19:40

Scott написа:
slowtraveler написа:Относно мотива - ти би ли си сменил например тръбите на здравото ВИК вкъщи с други използвани, но също здрави тръби?
Примера ти не е удачен, но бих сменил олющения капчук на фасадата на къщата си ако я подготвям за продажба. Дано разбереш какво имам предвид.
Защо да не е удачен? Колегата твърди, че са му сменили 'новия' въздуховод с друг, който явно също е здрав (нищо не се казва за скъсан маркуч), само че с друг цвят...
И ще правиш цирка за нещо, което струва 70лв ново?, вместо да го пръснеш с кондиционер за гума например, и то да лъсне като съвсем ново?
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

мехаННика
Мнения: 1688
Регистриран на: 28 Юли 2008 11:17
Местоположение: София
Получена  благодарност: 17 пъти

Re: Към модераторите:-Защо бе преместена темата ми?

Мнение от мехаННика » 10 Яну 2016 19:46

lubo1970 написа:Cornix cornici oculos non effodiet...
Тука недоволстват от английския език наложил се като световен, какво остава за мъртви езици.. Да, така е особено ако няма за какво Cornix cornici oculos effodiet...

Аватар
doktor_paunov
Мнения: 33
Регистриран на: 26 Апр 2009 22:39

Re: Към модераторите:-Защо бе преместена темата ми?

Мнение от doktor_paunov » 24 Яну 2016 19:15

За тези които следят темата,трябва да кажа че съжалявам но няма да мога да докажа, че действително въздуховодът е бил подменен в Тойота Русе,защото колата бе продадена преди 10 дни. sad.gif no.gif
От друга страна се радвам че се отървах от нея,на прилична цена biggrin.gif !Не посмях да информирам подробно новия собственик,за да не се откаже от сделката ohmy.gif ,макар че му подметнах леко за проблема!
В заключение,искам да пожелая много безаварийни километри,и дано съм им бил полезен с изнесената информация! :thumbsup:

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Към модераторите:-Защо бе преместена темата ми?

Мнение от zi_zi_top » 25 Яну 2016 00:05

Слава Богу, колега! С удоволствие ще заключа тази тема, защото се напълни с доста глупости.
Не знам каква е новата ти кола, но ти пожелавам безаварийна експлоатация и минимален брой посещения на сервизи! :thumbsup:
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта