Koi kara prepasan i koi razpasan

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Slagate li kolan dokato shofirate?

Анкетата свършва на 13 Мар 2005 03:10

Da - Vinagi
11
55%
Povecheto pati - ako ne zabravia
8
40%
Kato vidia kuki go premiatam
1
5%
Ne- nikoga
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 20

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Koi kara prepasan i koi razpasan

Мнение от PAKETA_1 » 03 Мар 2005 03:10

Ako iskate sashto spodelete i zashto karate prepasani i razpasani

Az lichno bez kolan ne mi e udobno v sedalkata (stiga da e predna)...v BG mi se karaha taksidjiite shto sam si go bil slagal ama poslednoto neshto koeto iskam e da si rzbia nosa vav volana zashtoto muhlioto zad mene se e zaziapal.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 03 Мар 2005 04:18

Аз съм малко към повечето пъти:)

Стега ме гадинката и не ми е удобна ,много често 2-3 пресечки преди да стигна до някъде вече съм го махнал или пък октривам ,че съм забравил да го сложа. Един прятел между другото се вози със там БМВ 645 ли квото се води от новите и вика ,че на него ако не сложиш колана има супер досадно Пулкане идващо направо от СТЕРЕО СИСТЕМАТА НА КОЛАТА през УСИЛВАТЕЛИ И ВСИЧКО ,не спира докато не се сложи колана или не се изхвърли колата във некоя пропаст:)
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 03 Мар 2005 07:46

vinagi slagam kolan do kolkoto sam na prednata sedalka, prosto bez kolan mi e stranno, sviknal sam da me zalepi za sedalkata.
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 03 Мар 2005 07:47

LordDigital написа:Един прятел между другото се вози със там БМВ 645 ли квото се води от новите и вика ,че на него ако не сложиш колана има супер досадно Пулкане идващо направо от СТЕРЕО СИСТЕМАТА НА КОЛАТА през УСИЛВАТЕЛИ И ВСИЧКО ,не спира докато не се сложи колана или не се изхвърли колата във некоя пропаст:)
tova gadno pilkane iavno sa go napravili zadaljitelno za novite koli, veche niakolko pati mi se sluchva da se kacha v nova kola da ia testvam nesto i ne sam si slojil kolana i tova pilkane napravo me pobarkva mad.gif
->

b_d

Мнение от b_d » 03 Мар 2005 10:38

На предна седалка винаги слагам.
Свикнал съм и ми е по-удобно..

El Camino

Мнение от El Camino » 03 Мар 2005 10:47

Az kolana go swiknah, dokato bachkah w Schweizariq, poradi prostata prichina, che sa im prekaleno bezjalostni zakonite kym komandirowani bylgarcheta. Primerno globite za prewishena skorost sa proporcionalni na godishnata ti zaplata i ako si tuzar si plashtash kato tuzar. Ma i nai - niskata pak e prekaleno wisoka.
Sega oshte mi e nekomfortno bez kolan i w BG pyk sym s kolanche winagi... ma tuk priqtelkata mi jiwee na 2 kilometra - razstoqnie, koeto za dwe godini nito 1 ne izminah pesha i go otwiknah kolana w grada. To dokato se namestq, a to ne e lesno, shtoto na ujkim samo e golqma carinata - kosata mi opira w tawana, ta i da se zawyrtq sega sys zimnite drehi da tyrsq i dyrpam kolan, posle pak da go razkacham, da chakam da se nabere... nema takyw film. Lqtoto pyk kato si s potnik i lqko izgorql stawa prikazka da te draska.
Na dylgi razstoqniq si e zadyljitelen obache.

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 03 Мар 2005 11:12

И аз карам с колан, просто преди време свикнах да го слагам и сега това ми е рефлекс. Наистина е досадно колата да ти издава странни звуци, дори да не пали (има и такива коли), ако не си закопчал колана. Понякога се налага да мръднеш колата с 2 метра, или да я запалиш без намерение да я караш, а всичко това в този случай не помага, а пречи. wacko.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 04 Мар 2005 00:10

Am slagam go shto 1 si e za men za po golqma bezopasnost 2 ne mi se razpravq s ogladnqlite policai v Bg koito sigorno ako sam po kusi gashti prez zimata v kolata shte iskat akt da mi pishat.Gledam da e zakopchan pak kato shtukam po kvartala ne go slagam

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Koi kara prepasan i koi razpasan

Мнение от Japanese_fever » 04 Мар 2005 05:54

Преди го слагах когато се сетя, доста често забравях.
Но сега ВИНАГИ, освен на задната седалка. Нямам глоби за колан, просто си създадох навик! smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 06 Мар 2005 18:18

i az vinagi go slagam. ako niamam kolan chuvstvam che neshto ne e nared i ne mi e udobno. osven tova sam sviknal s nego shtoto inache se tarkaliam iz kolata po zavoite. az malko kat torba s kartofi se vozia hahah :-P

zatva si vzeh sparco che da niama de da hodia :-P

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 09 Мар 2005 01:01

abe gledam da go slagam ama niakoi put zabraviam... i sega triabva da se izrusia $55 za chestitka za kolan. :censored: happy.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: BladeBG и 76 госта