doide vreme za novia Lexus IS

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Публикувай отговор
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Мар 2005 10:08

IS300 i GS300, vapreki che GS300 veche ne e s redovia dvigatel, dnes minah prez Lexus i te veche prodavat 06 GS, az ne ochakvah tolkova rano da se poiaviat, no e fakt, niakolko choveka veche mi kazvat i che sa gi vijdali po ulicata.
tova koeto az se chudia e dali novia IS ste go ima i s AWD, za rachni skorosti veche spomenavat che ste doide sas 6-speed, a sasto taka i sluhove za V8, koeto bi bilo logichno, se pak triabva niakoi da se prebori sas C55AMG i M3 wink.gif
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 22 Мар 2005 22:12

ALTEZZA написа:IS300 i GS300, vapreki che GS300 veche ne e s redovia dvigatel, dnes minah prez Lexus i te veche prodavat 06 GS, az ne ochakvah tolkova rano da se poiaviat, no e fakt, niakolko choveka veche mi kazvat i che sa gi vijdali po ulicata.
tova koeto az se chudia e dali novia IS ste go ima i s AWD, za rachni skorosti veche spomenavat che ste doide sas 6-speed, a sasto taka i sluhove za V8, koeto bi bilo logichno, se pak triabva niakoi da se prebori sas C55AMG i M3 wink.gif
az licnhno sum vizdal novia GS 2 ili 3 puti tuk iz chicagoland....Naistina strashen aftomobil. Otnosno V8 dvigatel..........davai da ima. Nadiavam se da e okolo 350Hp inache iazuk. M3 taka ili inache ima konkurencia ot edin dobre napraven G35 coupe, ta dori i sedan, no za C55AMG cha triabva seriozen V8 power.

ALTEZZA koga cha puskat novia IS na pazara? cool.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Мар 2005 22:17

imaiki predvid che IS350 ste e 300hp, ako ste puskat V8, toi sas sigurnost ste e pone 350hp, inache samo ste si gubiat vremeto da praviat oste edin model. no me samniava sega za nachaloto da ima takav model, moje sled niakoia druga godina, to ste se vidi. inache IS350 go ochakvat da se poiavi esenta kato 06 model
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 22 Мар 2005 22:20

ALTEZZA написа:imaiki predvid che IS350 ste e 300hp, ako ste puskat V8, toi sas sigurnost ste e pone 350hp, inache samo ste si gubiat vremeto da praviat oste edin model. no me samniava sega za nachaloto da ima takav model, moje sled niakoia druga godina, to ste se vidi. inache IS350 go ochakvat da se poiavi esenta kato 06 model
Kakuv base price cha bude... unsure.gif .. moje i da treidna vuv zavisimost ot performanca..... wacko.gif ....tui kato obicahm da imam 4 vrati i bagaznik!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Мар 2005 22:24

V35GTR написа:
Kakuv base price cha bude... unsure.gif .. moje i da treidna vuv zavisimost ot performanca..... wacko.gif ....tui kato obicahm da imam 4 vrati i bagaznik!
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif , lele, ako te chue sestrata na Lorda ste te ubie napravo biggrin.gif tongue.gif :whistle:
koga vze Skyline-a koga pochna da mislish da go smeniash veche. pak i nali se glasish za novia GTR, kvi sa tez misli v glavata ti za Lexus. inache predpolagam che novia IS350 ste bade v poriadaka na $35K($40K natovaren sas vsichko vazmojno), se pak triabva da e konkurenten s ostanalite marki
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 22 Мар 2005 22:28

ALTEZZA написа:
V35GTR написа:
Kakuv base price cha bude... unsure.gif .. moje i da treidna vuv zavisimost ot performanca..... wacko.gif ....tui kato obicahm da imam 4 vrati i bagaznik!
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif , lele, ako te chue sestrata na Lorda ste te ubie napravo biggrin.gif tongue.gif :whistle:
koga vze Skyline-a koga pochna da mislish da go smeniash veche. pak i nali se glasish za novia GTR, kvi sa tez misli v glavata ti za Lexus. inache predpolagam che novia IS350 ste bade v poriadaka na $35K($40K natovaren sas vsichko vazmojno), se pak triabva da e konkurenten s ostanalite marki
Purvo na purvo Sestrata na lorda ne vliza tuk, i vtoro i da vleze ima mnogo da chete dokat stigne do men.

Ako mi haresva ... biggrin.gif Smeniam... ako ne che chakam dokato pochne da mi haresva....ako i tva ne... she triabva da se izrusia $70K za GTR :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 22 Мар 2005 22:33

$70K ste ti doide sas savsem malko po-soleno ot tova koeto plastash v momenta, ma sas savsem malko, ili inache kazano samo 3x po-goliama vnoska ohmy.gif . ili inache kazano te vijdam che si veche gotov da traidvash za IS :thumbsup: . samo che go izchakai parvo da izleze wink.gif
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 23 Мар 2005 00:07

Mda... iavno si prav za toz proklet payment.....ama moje i da vzema niakoi drug morgadge za GTR-kata dry.gif biggrin.gif A IS-cheto prosto me kefi mnogo...ta che vidim me...kvot doide! :thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 23 Мар 2005 01:03

V35GTR написа:Mda... iavno si prav za toz proklet payment.....ama moje i da vzema niakoi drug morgadge za GTR-kata dry.gif biggrin.gif A IS-cheto prosto me kefi mnogo...ta che vidim me...kvot doide! :thumbsup:
mdaaa, rano ili kusno, vseki otkriva po-dobrata kola.... biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif happy.gif

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 23 Мар 2005 13:28

Sushto taka da ne zabraviame noviat inkarnation na Infiniti.... M35/45
M45 idva sus 4.5 litre V8 335hp @6400 rpm i 340 lb-ft @4000 rpm. vs GS430 300hp 320 lb-ft

biggrin.gif tongue.gif
Прикачени файлове
m45.jpg
m45.jpg (90.28 KiB) Преглеждано 4399 пъти
2006GS430_1.jpg
2006GS430_1.jpg (55.42 KiB) Преглеждано 4396 пъти
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 23 Мар 2005 19:01

az ne mislia che ima miasto za sravnenie pone na vanshen vid...infiniti-to mai e samo za senior sitizens i taka vednaga mogad da razberat che ako go kara mlad chovek znachi e kraden...the latest in crime fighting from infinity -

PS: lepni mu edna emblema ot lincoln i vaobshte nikoi niama da razbere biggrin.gif tongue.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 23 Мар 2005 22:36

tva infinity izglezda kato evtin evropeiski ford scorpio, ili neshto podobno :whistle:

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 23 Мар 2005 23:15

PAKETA_1 написа:az ne mislia che ima miasto za sravnenie pone na vanshen vid...infiniti-to mai e samo za senior sitizens i taka vednaga mogad da razberat che ako go kara mlad chovek znachi e kraden...the latest in crime fighting from infinity -

PS: lepni mu edna emblema ot lincoln i vaobshte nikoi niama da razbere biggrin.gif tongue.gif
fffffffff, namerisvam voina :whistle:

btw, V35GTR, kat kachvash snimki koito veche sa hostnati niakade, polzvai direktno adresa im mejdu [img]i[/img], niama nujda da gi kopirash i posle da gi hostvash tuk.
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 24 Мар 2005 02:53

PAKETA_1 написа:az ne mislia che ima miasto za sravnenie pone na vanshen vid...infiniti-to mai e samo za senior sitizens i taka vednaga mogad da razberat che ako go kara mlad chovek znachi e kraden...the latest in crime fighting from infinity -

PS: lepni mu edna emblema ot lincoln i vaobshte nikoi niama da razbere biggrin.gif tongue.gif
PKETA nishto ne razbirah ama aide.... nai veche na tebe da ti lepnem edin hunday na tvoita i taka she mine.... laugh.gif ama moje naistina da e nov crime fighting from infiniti hehehe biggrin.gif

Punkara.... edva li izglezda kato ford scorpio ama viz ako si goliam ford scorpio expert....moje bi. :thumbsup: a viz tvoita supra veche tia mai e vuv tazi categoria..... :whistle: :whistle:

na po seriozna vulna .... eto i actual comparisson... :whistle:
Прикачени файлове
m45.JPG
m45.JPG (50.74 KiB) Преглеждано 4377 пъти
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 24 Мар 2005 03:27

ALTEZZA написа:
PAKETA_1 написа:az ne mislia che ima miasto za sravnenie pone na vanshen vid...infiniti-to mai e samo za senior sitizens i taka vednaga mogad da razberat che ako go kara mlad chovek znachi e kraden...the latest in crime fighting from infinity -

PS: lepni mu edna emblema ot lincoln i vaobshte nikoi niama da razbere biggrin.gif tongue.gif
fffffffff, namerisvam voina :whistle:

btw, V35GTR, kat kachvash snimki koito veche sa hostnati niakade, polzvai direktno adresa im mejdu [img]i[/img], niama nujda da gi kopirash i posle da gi hostvash tuk.
Nadiavam se che na sa voenno nastroeni .... cool.gif prosto niama smisul... as obicahm da sravniavam factite i real world performance .... pone ako imam shansa. GS430 e super ... ne otricham... :thumbsup: no kolkoto poveche conkurencia tolkova po dobre za consumatora... toest nas.. wink.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 130 госта