Сменен двигател, оправяне на документи

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
urb
Мнения: 563
Регистриран на: 12 Май 2016 15:03
Местоположение: Стара Загора
Получена  благодарност: 2 пъти

Сменен двигател, оправяне на документи

Мнение от urb » 23 Яну 2018 21:34

Аз съм имал подобен казус. Карах я допоследно и накрая отиде на скраб, като разпродадох преди това квото реших че струва нещо. Чиста работа, вместо да се занимавам с простотии, технотестове и друго документи. Иначе за регистрация без технотест трябва двигателя да е с фактура и точния вид като твоя. Иначе технотест и фактура.
Toyota Corolla E12 4ZZ-FE LPG

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Сменен двигател, оправяне на документи

Мнение от Nedkow » 23 Яну 2018 23:39

speedking написа:
nikdel написа: speedking карай си колата. И аз съм със сменен двигател и още го като вземах знаех, че колата ще е вечно моя. Но аз и без това не обичам да сменям колите често. За коли над 15 г. и в ниския ценови сегмент, ми се струва излишна тая бюрократична разправия.
Май тва ще е варианта или продажба в същата община.
Но купувачът трябва да е запознат със ситуацията за да не изпадне в кофти ситуация ;)

Аватар
speedking
Мнения: 127
Регистриран на: 09 Май 2008 19:25
Обратна връзка:

Сменен двигател, оправяне на документи

Мнение от speedking » 25 Яну 2018 20:10

Nedkow написа:
speedking написа:
nikdel написа: speedking карай си колата. И аз съм със сменен двигател и още го като вземах знаех, че колата ще е вечно моя. Но аз и без това не обичам да сменям колите често. За коли над 15 г. и в ниския ценови сегмент, ми се струва излишна тая бюрократична разправия.
Май тва ще е варианта или продажба в същата община.
Но купувачът трябва да е запознат със ситуацията за да не изпадне в кофти ситуация ;)
Естествено, че ще бъде запознат!
Lexus IS 220d
Mazda MX5

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 70 госта