Quiz

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
El Camino

Quiz

Мнение от El Camino » 16 Мар 2005 18:46

На колко се оценява следната щета според вас? cool.gif :whistle:
Прикачени файлове
66oo_(042).jpg
66oo_(042).jpg (21.53 KiB) Преглеждано 6208 пъти

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Quiz

Мнение от Japanese_fever » 16 Мар 2005 18:54

El Camino написа:На колко се оценява следната щета според вас? cool.gif :whistle:
Otidi v nqkoj serviz i izkaj da ti napravqt otcenka, ako moje v po-skup serviz! smile.gif Nqkoj te e 4uknal li?!? Jena?!?
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

El Camino

Мнение от El Camino » 16 Мар 2005 18:56

Mъж беше, ма в чарапогащи biggrin.gif . Некъф йога фенка беше.

А в сервиза бях вече и за това ми е толкова весело biggrin.gif

П.П. Застраховката плаща wink.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 16 Мар 2005 19:12

El Camino написа:Mъж беше, ма в чарапогащи biggrin.gif . Некъф йога фенка беше.

А в сервиза бях вече и за това ми е толкова весело biggrin.gif

П.П. Застраховката плаща wink.gif
Zadelaj parite za Corollkata! :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

El Camino

Мнение от El Camino » 20 Мар 2005 21:45

Тоя вярно се нави да ми плати в брой wacko.gif . Сега остава да си реша дали да я карам на сервиз или аз да се правя на майстор. Някой пристягал ли е броня случайно вече да сподели опит?

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 21 Мар 2005 00:51

El Camino написа:Тоя вярно се нави да ми плати в брой wacko.gif . Сега остава да си реша дали да я карам на сервиз или аз да се правя на майстор. Някой пристягал ли е броня случайно вече да сподели опит?
ne edna ami mnogo... wacko.gif
viz tam vutre durzachite, ako se pougunal nyakoi, vurzi go s vuze i posle drugiyat krai za zdtava ograda, i leko s gaz, napred, dokato izpravi, posle slagai vsichko obratno, i pochvai da pazaruvash chasti za corollkata... biggrin.gif wink.gif smile.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 21 Мар 2005 00:55

punkara написа:
El Camino написа:Тоя вярно се нави да ми плати в брой wacko.gif . Сега остава да си реша дали да я карам на сервиз или аз да се правя на майстор. Някой пристягал ли е броня случайно вече да сподели опит?
ne edna ami mnogo... wacko.gif
viz tam vutre durzachite, ako se pougunal nyakoi, vurzi go s vuze i posle drugiyat krai za zdtava ograda, i leko s gaz, napred, dokato izpravi, posle slagai vsichko obratno, i pochvai da pazaruvash chasti za corollkata... biggrin.gif wink.gif smile.gif
Punky punk.gif biggrin.gif :thumbsup:

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 21 Мар 2005 12:09

Аз, обаче не разбрах на колко са ти я оценили, щото и мойта каринка скоро я изплескаха изотзадзе, също комби. Ама аз съм за нова врата, нов стоп и т.н. wacko.gif тия копелдаци застрахователите ми беха писали вратата за 50 лева та станахаедни скандали едни чудесии :censored: :censored: , та обещаха, че ше я преизчислят ама още нее излязла да видя колко са я преизчислили. Аз междувременно си купих врата 2-ра у-ба за 150 лв. - гола, Но намерих и друга, оборудвана за 500 wacko.gif wacko.gif , ако те интересува, щи кажа къде е.

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 21 Мар 2005 12:49

[quote="the_rider"]Аз, обаче не разбрах на колко са ти я оценили, щото и мойта каринка скоро я изплескаха изотзадзе, също комби.


Rider, нещо си се объркал, Карината на El Camino мисля, че е СЕДАН

El Camino

Мнение от El Camino » 21 Мар 2005 12:58

Сори за твоята, не беше споменавал:(.
Благодаря ти за предложението, но съм в Германия, а и не е толкова сериозна щетата. Само това на снимката е.
Оцениха ми го на 700 евро в сервиза на Тойота, което включва подмяна с нова броня и лакиране, щото не им се връзвал труда иначе (ако рекат да я оправят).
Ходих и на друго място - 400 евро да я нагряват изправят, лакират и глупости.. нема такива филми. То нищо и няма, те само искат да изпапат застраховката и да ми оклепат количката.
Гледах я от долу - държи се под бронята на 3 държача - 2 са изкривени леко, на единия е изскочила от болта, който я държи. С една шайба и изправяне на държача това ще се оправи. Проблема е от страните, ма това ще го видя, чак като я сваля.

El Camino

Мнение от El Camino » 21 Мар 2005 13:01

ToyotaFan написа:
the_rider написа:Аз, обаче не разбрах на колко са ти я оценили, щото и мойта каринка скоро я изплескаха изотзадзе, също комби.


Rider, нещо си се объркал, Карината на El Camino мисля, че е СЕДАН
А да - седан е моята! Но проблема не е в капака, а в бронята.

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 22 Мар 2005 11:10

Даа бе, объркал съм се, заприлича ми на комби.
Аз вчера си взех новата врата от боя /130 кинта за смяна на цвят, от вътре и отвънка с тяхна боя/, много добре са я докарали и вечерта...познайте...турих вратата върху спалнята, на меко и до 12часа вечерта съм я оборудвал. Жената само фучи наоколо, че Тойотата вече и в леглото и е заела мястото tongue.gif , обаче...нали тя я удари /по точно тя караше като са я ударили/ .. трае си wink.gif
утре трябва да я довърша и да забравя за тоя неприятен случай

b_d

Мнение от b_d » 22 Мар 2005 13:16

the_rider написа:Жената само фучи наоколо, че Тойотата вече и в леглото и е заела мястото tongue.gif , обаче...нали тя я удари /по точно тя караше като са я ударили/ .. трае си wink.gif
Е, ти изби рибата!!!

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 22 Мар 2005 13:50

bad_dog написа:
the_rider написа:Жената само фучи наоколо, че Тойотата вече и в леглото и е заела мястото tongue.gif , обаче...нали тя я удари /по точно тя караше като са я ударили/ .. трае си wink.gif
Е, ти изби рибата!!!
Без майтап... даже я турих върху чаршафа /вратата, не жената biggrin.gif / и тя вика /това жената го вика, не вратата wink.gif / - "ама що поне не посла нещо отдолу" - викам "много е прясна боята още и треа да е на гладко да не се отпечата одеалото smile.gif " biggrin.gif biggrin.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 22 Мар 2005 14:24

А вратата какво казваше ? :whistle: rolleyes.gif
Фене, верно изби рибата - то и у дома е станало ремонтен цех "Тойота" ама нещо по-голямо от седалка не съм вкарвал още в жилището.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 90 госта