Toyota Matrix

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Toyota Matrix

Мнение от Japanese_fever » 09 Апр 2005 06:43

Mom4eta dajte malko info za Matrix-a kato specifikaciii i predimno dvigateli. Kakvi sa i kolko sa ikonomi4ni?!? Znam,4e su6tite DVG-ta se instalirat v Corolla. Kak e kolata kato cqlo, davali defekti(tova hipoteti4no, za6toto zanem ka4estvoto na Toyota)
O4akvam ALTEZZA-ta da se vkliu4i aktivno, tuj kato v evropa tozi model go nqma! :whistle:

Edin poznat se e navil, no ne mi vqrva, 4e dobur model. Kazva 4e ne bil populqren mnogo?!? A i pove4e 4erni go karali?!? laugh.gif Az mu kazvam, 4e 1:1 s Corolla, ama toj ne mi vqrva! mad.gif

Mersi predvaritelno!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 09 Апр 2005 07:56

mi modela poprincip e Toyota Corolla Matrix, viarno e che Corolla i Matrix vzaimstvat dosta nesta, no ne napalno. za sajalenie v Matrix ima prast i GM, te imat absolutno sastata kola no s drugi lamarini ot van pod imeto Pontiac Vibe. dvigatel, transmisia i mnogo drugi nesta sa si Toyota, no tuk tam moje da sresnesh i niakoia chast na GM. kolata kato cialo e dobra, ne se sestam za niakakvi chesti problemi po tiah. mnogo hora se oplakvat che tvardo vozi(koeto men pak mi haresva). zadnicata e sas zavisimo okachvane(edna greda mejdu dvete zadni gumi), koeto vsastnost e i na Corollata, tova ne e osobeno predimstvo, predishnite modeli na Corolla imaha po dobro okachvane. predlagat se dva vida dvigateli, 1ZZ-FE(130hp, 125lb.-ft.) i 2ZZ-GE(170hp, 127lb.-ft.). 1ZZ idva s avomatik ili 5 speed rachni, kato avotmatika se predlaga sasto i s AWD. 2ZZ idva samo s 6 speed rachni skorosti i FWD. kolata e sravnitelno tejka(2700-2800lb) za konete, ta si e tromava, ne moje da ochakvash chudesa ot neia. tova koeto mnogo mi haresva na tiah e kat zganesh zadnite sedalki otvaria mnogo miasto ako ima da tovarish nesto. az predi vreme si misleh da vzimam takava, no se otkazah, ne sa vluben vav vanshnia vid, pak interiora daje me drazni, nai-veche radioto i kilometrajite, napravo me pobarkvat. opredeleno bih predpochel Corola XRS, tia idva sas 2ZZ 6 speed i na vid mi dopada mnogo poveche, obache struva kam $19-20K, za tez pari ima dosta prilichni koli na staro.
->

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта