The Japanese Samurais

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

The Japanese Samurais

Мнение от Japanese_fever » 09 Апр 2005 07:00

Ta zna4i ide re4 za Subaru WRX STi i Mitsubishi Lancer Evolution VII
Predpolagam ve4e ste se setili, za6to to4no tezi StreetFighters - 4x4 + Turbo = Hard fillings! biggrin.gif cool.gif :whistle:

Ta koj model spored vas e po-dobur i koj model na Toyota im e konkurenten?!?

Изображение
vs
Изображение

Koj model bihte predpo4eli, za6to i kakvi sa razlikite???

Ko 6a kaite sega?!? :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 09 Апр 2005 07:54

abe kuker,
ti otkri sveta! tongue.gif
v japan toyota ima avensis sus turbo (3sgte) i 4x4.
imashe edno klipche deto tsuchiya razbi edno subaru turbo sti, s negovata ae86-a po zavoite... :whistle:
az lichno ne predpochitem tezi koli... vupreki che sa burzi! sleep.gif

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 09 Апр 2005 09:08

100% STi -kata, shtoto mnooooooooooooogo me kefi, i sus malko suspension work stava killer i na pista i na off-road (az ne karam na nito edno ot tiah no po princip :P ) .

karal sum i ...... neznam ama triabva da imam mnog $ i mnogo dobur advokat (za tiketi) koito da moze 24/7 da moze da me bail-va from jail poradi goliamata veroiatnost ot speeding ticket arrests. ama kakto i da e.

btw, kakvo te kara da mislish che toyota imat konkurent sreshtu tezi? v momenta toyota triabva da se vurnat v tazi "igra" na sportni avtomobilcheta shtoto napravo na nishto ne prilicha. Noviat is300 i tazi "supra" ot lexus, ne sa v sushtiat market. abe kvo stana, tuka, mnogo se oburkah ...

biggrin.gif
p.s. "hint, hint" ne vseki she nosi TOYOTA teniska na indianapolis :P
Последно промяна от del_sol_fen на 10 Апр 2005 05:40, променено общо 1 път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 09 Апр 2005 13:56

Ne mislia che Toyota imat konkurentna kola v tozi klas tochno.

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 09 Апр 2005 16:16

del_sol_fen написа:100% STi -kata, shtoto mnooooooooooooogo me kefi, i sus malko suspension work stava killer i na pista i na off-road (az ne karam na nito edno ot tiah no po princip :P ) .

karal sum i ...... neznam ama triabva da imam mnog $ i mnogo dobur advokat (za tiketi) koito da moze 24/7 da moze da me bail-va from jail poradi goliamata veroiatnost ot speeding ticket arrests. ama kakto i da e.

btw, kakvo te kara da mislish che toyota imat konkurent sreshtu tezi? v momenta toyota triabva da se vurnat v tazi "igra" na sportni avtomobilcheta shtoto napravo na nishto ne prilicha. Noviat is300 i tazi "supra" ot lexus, ne sa v sushtiat market. abe kvo stana, tuka, mnogo se oburkah ...

biggrin.gif
p.s. "hint, hint" ne vseki she nosi TOYOTA teniska na indianapolis :P
edno malko vaprosche. ti hubavo niama da nosish Toyota teniska, ama kakvo obsto ima toz NSX s cialata tema? wacko.gif
->

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 09 Апр 2005 18:57

s edna duma : HONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

razocharovan sum fifi... :whistle:
Прикачени файлове
46960.gif
46960.gif (7.96 KiB) Преглеждано 4762 пъти

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 10 Апр 2005 00:19

jamie написа:Ne mislia che Toyota imat konkurentna kola v tozi klas tochno.
dobre ami avtomobil Toyota Caldina 2.0L 16V turbocharged AWD LSD, 260kc, v koi klas e tochno? wacko.gif

honda NSX??? te naistina tryabva da i smenyat malko stariyat disain, i da i namalyat cenata 3-puti za da stane konkurentna kola, az obache lamarineni kutiiki, s GOLEMI pretenzii za po nad 100,000evro ne kupuvam, plashtam obiknovenno 1,50 za kutiika s Coca Cola. Kato she konkurirash Ferrari, pravi go po-dostoino, tova mi e mnenieto za NSX-a. :whistle:

e kak she slagash kutiiki mot lamarina v class sus supra ili s lexus????? unsure.gif prosto ne vurvi. wink.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 10 Апр 2005 01:30

ALTEZZA написа:kakvo obsto ima toz NSX s cialata tema? wacko.gif
del_sol_fen написа:s edna duma : HONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

razocharovan sum fifi... :whistle:
Zagorski, tuk savsem me obarka veche, skoro da si si meril temperaturata?
->

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 10 Апр 2005 02:55

Ami spored men Punky - tia dvete sha i naduiat shushonite na Caldinkata ;-)
Ne mislia che kola klas po-skoro Carina moze da se meri s konkurenti klas Corola, za kapak te otivat 280+ konia. Pretenciite im sa golemi, no si gi zastitavat dobre.

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 10 Апр 2005 05:51

ok, znachi iztrih snimkata na NSX-a, zashtoto toi mai oburka mnogo hora :) moia e greshkata - az snimkata prosto ia slozih shtoto me kefi ama veche sha znam da ne go pravia :)

az nishto ne sum kazal che nsx e v klasa na evoto ili sti .
za tazi caldina, niamam nikakva informacia, za tova nemoga da kaza koia e po-dobre/burza. sus komentara mi za toyota marketa, iskah da kaza che prosto toyota ne sa vuv tozi market. ako biaha, naprimer, niamashe tazi caldina da se predlaga samo v japonia, poneze evropa i severna amerika za ogromni "klienti/kopuvachi" tochno za tozi market, koito e dolu gore vuv $30,000 cena, i sa malki "rice rockets" , koito imat PERFORMANCE na mnogo po-skupi koli, NO sushtevremenno lishavat shofiora ot mnooogo drugi "glezotiiki". kakto i da e, nadiavam se da ne sme se razbrali greshno, zashtoto az po princip strashno mnogo si uvazavam toyota. :)

za nsx-a, vseki si ima mnenie i go uvazavam. :D

ama za glavniat vupros... ei tva mi e izbora smile.gif
Прикачени файлове
STIPics008.jpg
STIPics008.jpg (206.24 KiB) Преглеждано 4746 пъти

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Апр 2005 06:35

jamie написа:Ami spored men Punky - tia dvete sha i naduiat shushonite na Caldinkata ;-)
Ne mislia che kola klas po-skoro Carina moze da se meri s konkurenti klas Corola, za kapak te otivat 280+ konia. Pretenciite im sa golemi, no si gi zastitavat dobre.
Zna4i Zagorkata oburka totalno vsi4ki samo s edna snimka?!? tongue.gif

Jamie, Punky govore6e za GOLEMITE pretencii ne na Mitsubishi i Subari, a na NSX-a kato super sportna kola, koqto ne sum 4uval da e AWD(ili 4x4)?!? Az bih predpo4el S2000 hard top pred NSX no kakto i da e.
Spored men STi i Evolution ne sa v klasa Corolla, a edin klas nad neq, naj-mlakoto za6toto sa po golemi sedani, ne sum li prav?!?
punkara написа:Toyota Caldina 2.0L 16V turbocharged AWD LSD, 260kc, v koi klas e tochno! ...v japan toyota ima avensis sus turbo (3sgte) i 4x4
Punky koq ot dvete e v klasa na gornite 2-a avtomobila Cardina(daj snimki da q vidim) ili Avensis?!? Ili i dvete?!? wacko.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Апр 2005 06:38

del_sol_fen написа: Noviat is300 i tazi "supra" ot lexus, ne sa v sushtiat market. abe kvo stana, tuka, mnogo se oburkah ...
Kakvo iska6 da kaje6?!? wacko.gif Kakva e tazi "supra"?!?

Ako napravqt IS300 AWD + Turbocharged, stoj ta gledaj?!? :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 10 Апр 2005 10:08

novata "supra" e onazi na lexus, deto beshe na autoshow-to v chicago :)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 10 Апр 2005 10:42

Japanese_fever написа: Spored men STi i Evolution ne sa v klasa Corolla, a edin klas nad neq, naj-mlakoto za6toto sa po golemi sedani, ne sum li prav?!?
mi ne si prav. Corolla e bash v klasa na Subaru Impreza(sportnia variant e WRX, pak super sportnia e STi), i Mitsubishi Lancer(sportnia mu model Rally Edition i super sportnia Evolution). prosto Toyota Corolla niama analog na tiah det da e 4x4 Turbo s 300hp.
->

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 10 Апр 2005 12:37

Panky spomena za tozi avensis gledah po Neta se roveh i namerih edin posledniq avensis nqkakva tuningovana firma go be6e fanala ta Bi-turbo 3.0 okolo 350 konq kak beshe napraven napravo mnogo mu se izkefih.Ako trqbva da izbera ot tiq dvete koli dali Sti ili Evoto bih zel Evoto za bg tuka ve4e dosta 4esto se vijdat po Sf osobenno Sti

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 82 госта