MA61 (supra MkII rims)

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Гост

MA61 (supra MkII rims)

Мнение от Гост » 14 Апр 2005 18:44

be tuka v junkyarda ima edin toyota van sas janti ot supra MKII i moga da gi vzema i da gi lusna malko ama se chudia struva li si?

kak mislite shte ima li niakoi na koito da mu gi prodam posle? po ebay niama takiva, mnogo stranno.

Za kolko biha se prodali takiva janti? tvarde jalko che ne moga da gi izplozvam na tercela shtoto mnoo me kefiat

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 14 Апр 2005 21:12

Ugabuga (ako si ti de), v USA ne sa skypi tia dzanti :-(
Viz - az se ubih da tyrsia tuk (i slava Xeku) - ste imam :-)
Idi v club4ag.com i gi predlozi v obiavite za chasti. Ste gi vzemat - snimaj gi i pusni snimkata tam :-)

Гост

Мнение от Гост » 14 Апр 2005 23:30

te che shte gi vzemat ama za kolko

az ako gi vzema za 100 a shte gi vzemat za 150 SLED KATO SA LUSNATI ... kvo da se zanimavam. Ako moga za 200-300 ili poveche da gi prodam togava shte go napravia

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 14 Апр 2005 23:32

pu deba. az sam be. mnoo tup toia forum. kato go otvoria shto ne me logva avtomatichno.

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 14 Апр 2005 23:43

Viz - az se ubih da tyrsia tuk (i slava Xeku) - ste imam :-)
Още малко търпение, jamie, мислех че ще е много лесно да си намеря 7х15 джанти, но не се оказа така. Искрено се надявам скоро да имаш МА61 джанти за твоята АЕ86! wink.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 15 Апр 2005 00:58

okaza se che ponachalo varviat za po $100 za 4 janti, poniakoga i po $75 za 4. ne e chestno!!!

A az za da si vzema ubavi janti triabva da dam suma ti kinti.
ot kav zor sa senili bolt pattern-a. mnoo tupo!

b_d

Мнение от b_d » 15 Апр 2005 08:20

ugabuga написа:pu deba. az sam be. mnoo tup toia forum. kato go otvoria shto ne me logva avtomatichno.
Еми като не четеш... Като се логваш има един check-box с текст "Искам да влизам автоматично.....". Ако го избереш като се логваш щете помни

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 15 Апр 2005 08:34

bad_dog написа:
ugabuga написа:pu deba. az sam be. mnoo tup toia forum. kato go otvoria shto ne me logva avtomatichno.
Еми като не четеш... Като се логваш има един check-box с текст "Искам да влизам автоматично.....". Ако го избереш като се логваш щете помни
Bad Dog, помни само известно време и в един хубав ден влизаш и... не си логнат и като напишеш нещо излизаш анонимен ГОСТ !
Аз свикнах да си проверявам в началото ВХОД или ИЗХОД пише и след това, ако се налага се логвам...
Понякога при логване, независимо, че маркирам да запомни и да не се налага да се логвам всеки път, по някаква причина не става от първия път и се налага да се повтори и така, докато го запомни! :thumbsup:
Но след време ситуацията пак се повтаря... не е болка за умиране, само го констатирам !

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 15 Апр 2005 09:06

Аз не разбирам много от тези неща, но имам чувството, че проблеми с логването най-често изпитват нашите американски приятели. Лично аз нямам никакви проблеми с логването, автоматичното помнене си работи постоянно (докато не си изтрия Temporary Internet Files, cookies и т.н.) Лошото е, че едва ли може да се помогне по някакъв начин на потребителите, които имат тези неприятности, както се казва: "Проблемите са по трасето, извън територията на страната" wink.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 15 Апр 2005 09:20

mi ne e taka, az nikoga niamam problemi s logvaneto sasto, vinagi si me pomni, pak i ne vijdam logikata da imame tuk problem, se pak ako ne se laja sarvara e v amerikata i ako niakoi ima problem ste da e ot drugata strana na okeana wink.gif
->

b_d

Мнение от b_d » 15 Апр 2005 09:31

ToyotaFan написа:
bad_dog написа:
ugabuga написа:pu deba. az sam be. mnoo tup toia forum. kato go otvoria shto ne me logva avtomatichno.
Еми като не четеш... Като се логваш има един check-box с текст "Искам да влизам автоматично.....". Ако го избереш като се логваш щете помни
Bad Dog, помни само известно време и в един хубав ден влизаш и... не си логнат и като напишеш нещо излизаш анонимен ГОСТ !
Аз свикнах да си проверявам в началото ВХОД или ИЗХОД пише и след това, ако се налага се логвам...
Понякога при логване, независимо, че маркирам да запомни и да не се налага да се логвам всеки път, по някаква причина не става от първия път и се налага да се повтори и така, докато го запомни! :thumbsup:
Но след време ситуацията пак се повтаря... не е болка за умиране, само го констатирам !
Принципно (макар че не съм задълбавал в сорсовете на phpBB) мисля, че се записва и IP-то и ако то се смени - не се броиш за логнат - т.е. ако си с динамично IP трябва да се логваш пак. Аз примерно съм се логнал преди около месец, ако не греша за последно.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 15 Апр 2005 11:23

Xeku написа:
Viz - az se ubih da tyrsia tuk (i slava Xeku) - ste imam :-)
Още малко търпение, jamie, мислех че ще е много лесно да си намеря 7х15 джанти, но не се оказа така. Искрено се надявам скоро да имаш МА61 джанти за твоята АЕ86! wink.gif
Няма проблеми - аз съм прекратил търсене на джанти за АЕ-то и считам сделката между мен и теб за сключена :-) А и не ги бързам понеже колата все още е при тенекеджията - не я карам.
ПП: Ако търсиш и нови джанти - Боряна Дряново, имат представителство в София в Дървеница :-)

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 15 Апр 2005 13:39

Ако търсиш и нови джанти - Боряна Дряново, имат представителство в София в Дървеница :-)
Благодаря ти за информацията, вече съм проверил повечето варианти за нови джанти и ако скоро не намеря хубави втора ръка, ще си купя нови, въпреки, че са с голям положителен офсет и ще им трябват фланци, които Пънки е готов да поръча от Гремания, където са около 3 пъти по евтини от тези, които се предлагат тук!
П.П. Колко много неща упях да кажа само в едно изречение! biggrin.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 15 Апр 2005 14:09

ne be ako shtrakna na "saobshtenia" mi kazva koi sa novite saobshteni, no inache ne. i ako zabravia da shtrakna na toz buton i direktno otida vav foruma ne sam lognat.

triabva kato se otvori prosto prednata stranica da mi pokazva kade ima novi posts i da me logva, kvi sa tia pishki :)
kakto i da e. not a big deal

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 16 Апр 2005 06:41

ugabuga написа:ne be ako shtrakna na "saobshtenia" mi kazva koi sa novite saobshteni, no inache ne. i ako zabravia da shtrakna na toz buton i direktno otida vav foruma ne sam lognat.

triabva kato se otvori prosto prednata stranica da mi pokazva kade ima novi posts i da me logva, kvi sa tia pishki :)
kakto i da e. not a big deal
Qvbno e ot dinami4noto IP, toj Bad_Dog go obqsni. A m/u drugoto az po4ti ejednevno si triq cookies v Temporay Internet Files!
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 97 госта