CoRoLa IS300 (Golemi snimki!)

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

CoRoLa IS300 (Golemi snimki!)

Мнение от LordDigital » 16 Апр 2005 07:29

Det vika PaKeTa-Ta tuka se vodim na pocivka ,iz Caribite. Oste ne sym si ne natopil ,A uSolil gyza sto mnogo vetyr ama se razkarah iz ostrova. Imam snimki na tva deto karam tuka ,ma me e sram da gi postna (dobre de ne moga sto ne mi backa FTP) ,ma mai e nekakvo mutiralo tico (razbiraite po-malko mosnost ot poznatiq 3 cyl motor!!!)

Kakto i da ,avtomobilite tuka (tova koeto gledam razbira se) se MEGA STRANNI ,namram s ena St. Martin - kydeto polovinata e Duch a drugoata polovina Frenska. NE moga da povervam che pokrai mene minava Chevy Van (TAXI!!!) systiq kato moq i zad nego se tyrkalq SKODA FELICIA sys Frenski nomer....

Nai-populqrnite sa HuiDai kato toq deto az karam i .... TOYOTA COROLA ,ma takava koqto silno se nadqvam DA NE SE PRODAVA NIKYDE DRUGADE PO SVETA. Govorim za Corola koato ochevidno e nova ,sled 2000 godina - vsickite sa BELI na cvat a bronite im NE SA BOQDISANI! ,prednite resetki SYSTO ,dryzki na vrati ,stranicni ogledala - vsicko e cherno.

Air BAGS NQMA!!! i RADIO SYSTO NEMAT ,a i izobst dupkata za Radioto e na mega netradicionno mesto ,kato na Moskivhca.... gledah i steh da padna ,smisal sym 1-2 exempliara ma vyv momenta ne moga da gi kacha ,obestavam za utre..

Inak eto po-interesnoto ot snimkite do momenta:

1.Evropeiska Toyota Corolla ,IS300 whanaaa beee:)

Изображение

2.Reno - Lano - Clio ,vmesto da go hvyrlqt vyv Okeana go dokarali tuka:)

Изображение

3.Skoda Felicia PICKUP ,pravoUpravlqvana ot Neveroqtno Dovolna Maimuna:

Изображение
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 16 Апр 2005 08:07

taia Corolla e minala pokrai IS300 smile.gif . uj e USA modela, obache e s niakvi djanti det ne se predlagat tuk. a i ima niakvo XLE nakraia, tou takav razdel na Corolla niama. pak i tova S det e pred Corolla, to triabva da e na miastoto det e XLE, iavno niakoi si e igral na lepene, musulmanska mu rabota. ako moje pogledni na niakoia takava s kvo pochva VIN-a, za da vidim kade gi proizvejdat.
ta kachvai oste snimki, samo ako moje gi resize-vai na po malko pixeli che da gi gledame po-lesno, sega samo varna mishkata iz ekrana za da gledam.
i zemi go tomni toia shopski zadnik v tova karibsko more che da znaem che si se otchel wink.gif
->

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 16 Апр 2005 10:00

Ha - Skoda Felacio kato taia deto biahme rentvali v BG...Lorde...snimai se i ti niakade...men me samniava che si kriesh u vas i postvash tuka niakakvi snimki ot neta i si traesh....da ne bi ti da si mi razbil kolata??? mad.gif .................. tongue.gif tongue.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 16 Апр 2005 10:48

Lorde, teq frenski nomera ot kade sa bre? wacko.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 16 Апр 2005 16:26

El Camino написа:Lorde, teq frenski nomera ot kade sa bre? wacko.gif
frenska teritoriya, i suotvetno evropeiski bukluci... mad.gif
sigurno Lorda sega e homesick, sus teya shkodi i twingota naokolo... tongue.gif tongue.gif wink.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 16 Апр 2005 17:24

wtf??!?! sando i raketata vav karibite?!?!
koga bre?
kolko dengi? oti ne sa obadihte da doidem i az breee

ei napro iztrezniah ot iad :)

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 16 Апр 2005 18:07

ugabuga написа:wtf??!?! sando i raketata vav karibite?!?!
koga bre?
kolko dengi? oti ne sa obadihte da doidem i az breee

ei napro iztrezniah ot iad :)

Ne bre ,samo az sym tuka. PakeTa-Ta ima da zavyrsva uciliste vyv Chicago. Ma da ti kaza ,absolutno nisto ne si izpusnal ,do momenta mi se struva super gadno ,pa cha vidim imam oste 3 dena
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 16 Апр 2005 18:10

punkara написа:
El Camino написа:Lorde, teq frenski nomera ot kade sa bre? wacko.gif
frenska teritoriya, i suotvetno evropeiski bukluci... mad.gif
sigurno Lorda sega e homesick, sus teya shkodi i twingota naokolo... tongue.gif tongue.gif wink.gif
Hehe ,be da ti kaza che sa bokluk mi e predelno qsno.

Ma vse pak ,mi napomnqt za Evropata koeto e edinstvenoto svestno nesto na zabutania ostrov:)
Изображение

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 16 Апр 2005 23:17

LordDigital написа:
punkara написа:
El Camino написа:Lorde, teq frenski nomera ot kade sa bre? wacko.gif
frenska teritoriya, i suotvetno evropeiski bukluci... mad.gif
sigurno Lorda sega e homesick, sus teya shkodi i twingota naokolo... tongue.gif tongue.gif wink.gif
Hehe ,be da ti kaza che sa bokluk mi e predelno qsno.

Ma vse pak ,mi napomnqt za Evropata koeto e edinstvenoto svestno nesto na zabutania ostrov:)
gledai da ne popadnesh na nekoi trabant, che togava shte ti svie surzeto, i napravo she zaplachesh po stariyat kontinent, puk da ne gocorima za balkanite i republikata..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif smile.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта