Vijte malko ot bojurishte dnes Toyota Celica

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 26 Май 2005 09:23

Последно май май Бургаската Супра се оказа ,че не е MAP-ната и ча види Драг състезание през крив макарон.

Голема маниа ,ча се окаже тоз пич СупраМаниа-та:)

Разправят ,че можело и СкайЛайн да се появи - каран от ... КАТАДЖИЯ rolleyes.gif
Изображение

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 29 Май 2005 19:33

Eto i oshte edna toyota ot tova tuning show bqh e zabravil tq daje e spechelila nqkakva nagrada tongue.gif.Haresvami ama malko cveta ne beshe ot nai dobriq

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 29 Май 2005 20:54

i namen mi haresva tazi, makar che me samniava da e naistina AWD. ako e sas 3sgte, taia celica she rita guz!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 30 Май 2005 08:30

juri_galev написа:Eto i oshte edna toyota ot tova tuning show bqh e zabravil tq daje e spechelila nqkakva nagrada tongue.gif.Haresvami ama malko cveta ne beshe ot nai dobriq
Taq Celica sme q vijdali! Az q bqh postnal v temata na Bad-Dog kato obsujdahme kakuv cvqt da si boqdisa Corollata. Ta ne slu4ajno e spe4elila nagrada na Tuning sre6tata! Men mnogo me kefi. Zna4i cveta bil lajnqn kakzvat nqkoi tuk, a?!? laugh.gif Ama spe4ila nagrada, abe kak stana tuj?!? tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 04 Юни 2005 20:35

Nikakvi Supri nikakvi 5 Lv samo edna predstavqne v klas A na Honda koeto ze 1 mqsto.govorqt che na suprata nqma koi da i napravi nastroikite v Bg i ne mojela gorkata da otkusne.Inache edin Ford cosword dosta dobro predstavqne napravi s Porche 911 turbo na final pri klas C 660 konq s Nos Porche i Coswprda mu ze edna gonka Porcheto mu vurna i na tretata finalata ne moja da trugne Cosworda

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 05 Юни 2005 08:36

juri_galev написа:Nikakvi Supri nikakvi 5 Lv samo edna predstavqne v klas A na Honda koeto ze 1 mqsto.govorqt che na suprata nqma koi da i napravi nastroikite v Bg i ne mojela gorkata da otkusne.Inache edin Ford cosword dosta dobro predstavqne napravi s Porche 911 turbo na final pri klas C 660 konq s Nos Porche i Coswprda mu ze edna gonka Porcheto mu vurna i na tretata finalata ne moja da trugne Cosworda
Мм и аз така си мислех за Супрата.

Предполагам си виждал "разговорите" ми със Тюнинг MaterMinda на въпросната супра - на всеки му е ясно защо до сега не е станало нищо...

За настроиките - има 2-ма човека които може би могат да и MAP-нат АЕМ-а (Васко от ProSpeed и Келеша от TST) само ,че до сега маи никои просто не се е сетил да ги потърси ,по колата се работи във някаквъ "Тойота Сервиз" във Бургас - езък за погубената платформа дето би казал Ортиз:)
Изображение

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 05 Юни 2005 10:57

Lord samnqvam se dali i nqkoi ot prospeed shte uspee da nastroi Suprata zashtoto te ne mojaha da naglasqt tqhnoto audi tt 505 konq deto go hvaliha hvaliha puskaha go ne moja da slezne pod 12 sec na 402 metra pista a bqha golqmi nadejdite tova da stane.Sega rekorda go durji edna Porche 11,57 neshto takova sled nego e Rusenskiq COSWORD 11,97.No naistina v Prospeed ima mnogo neshta deto v Bg na drugo mqsto gi nqma,no mnogo se samnqvam dali skoro taz Supra shte izlezne na Drag.No na men licho Audito na Prospeed mi haresva napraveno e ama 1 i 2 predavka se celeha prekusvacha i gi zabavqshe tova

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 07 Юни 2005 07:31

juri_galev написа:Lord samnqvam se dali i nqkoi ot prospeed shte uspee da nastroi Suprata zashtoto te ne mojaha da naglasqt tqhnoto audi tt 505 konq deto go hvaliha hvaliha puskaha go ne moja da slezne pod 12 sec na 402 metra pista a bqha golqmi nadejdite tova da stane.Sega rekorda go durji edna Porche 11,57 neshto takova sled nego e Rusenskiq COSWORD 11,97.No naistina v Prospeed ima mnogo neshta deto v Bg na drugo mqsto gi nqma,no mnogo se samnqvam dali skoro taz Supra shte izlezne na Drag.No na men licho Audito na Prospeed mi haresva napraveno e ama 1 i 2 predavka se celeha prekusvacha i gi zabavqshe tova
Не ги подценявай пичовете ,за Келеша специално ти гарантирам че ша я напраи таз супра като куцо пиле домат па ако ще и да прекара 3 безСъни нощи във СупраФорума.

Васко Орешков (мисля че така му беше фамилята) е основниа Тюнинг Маистор на ProSpeed ,Ауди-то беше направено добре НО другия Васко дето е собственика на ТТ-то иска да напраи нещо прекалено бързо (Уникално направо във световен мащаб) ,докато да се нагласи един АЕМ да работи си е рутина ,правена хиляди пъти от Тумери по цял свят. Между другото един от големите АЕМ разбирачи по форумите е Българин ,има Супра като моята със 2JZ Swap ,влиза 2-3 пъти на Тюнинг форума ма ... му дадохме малко бай-ганиовско посрещане и от тогава не съм го виждал по БГ форуми.

П,С. на Тоз Форд гледах некви снимки на НОС системата му .... хмм изглежда ми позната?? хммм кои ли ПРОСТАК му е надрал Гърлото на бутилката със Клещи (наречени по селски Гарги) на които пише" Made in B.P.R.K"??? :whistle: :whistle: :whistle:
Изображение

Гост

Мнение от Гост » 07 Юни 2005 12:24

Prav si moje i da ne spi shte go napravi a po vuprosa koi e suzdatel na ProSpeed eto ti edin link vij koi e http://prospeed.bg/ .No na tova drag show imashe dosta dobri koli koito mi napraviha vpe4etlenie

brabus
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Юни 2005 16:02

Мнение от brabus » 13 Юни 2005 16:23

Здравейте на всички, та въпроса ми е откъде да се намерят спирачни дискове за колата на снимката?
ТМАуто отказаха доставка

Изображение

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 13 Юни 2005 16:28

ТМАуто отказаха доставка
Е това не очаквах че някога ще се случи !
Стават ли от по-ранния модел ?

brabus
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Юни 2005 16:02

Мнение от brabus » 13 Юни 2005 16:54

Ами май не
Лошото е че го играя посредник, собственика не може да пише тук (не му се занимава, а и не този който докара колата на божурище), та правя услуга.
Ако Ви попадне сайт (имаме кредитна карта) с дискове дайте

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 13 Юни 2005 17:17

Дават задните дискове еднакви на :
TOYOTA CELICA 2000i 16v STI62 ENGINE 3SGEL/35GELC
TOYOTA CELICA 2000i 16v ST182 ENGINE 3SGE
TOYOTA CELICA II 2000 GT-FOUR ST205 ENGINE 3SGTE

Което просто значи че стават задните дискове и от двете предни генерации коли с 2.0 3SGE двигатели, докато предните трябва специално да са за TOYOTA CELICA II 2000 GT-FOUR ST205 ENGINE 3SGTE (гледам вашата е такава - ако наистина е GT-FOUR).

http://www.japanparts.it/japan/ITALIA/i ... fm?lang=uk

Задните дискове са с номер J DP-202 , предните - J DI-289.
Ники от Варна може да ви ги достави - тук ника му е nikicar - напишете му лично съобщение.
http://toyotabg.eu/profile.php?mode=viewprofile&u=78

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 14 Юни 2005 08:20

brabus написа:Ами май не
Лошото е че го играя посредник, собственика не може да пише тук (не му се занимава, а и не този който докара колата на божурище), та правя услуга.
Ако Ви попадне сайт (имаме кредитна карта) с дискове дайте
Ако имате голем зор ,може направо от тука да ви изпратим (САЩ) - като гледам колата е със квадратен номер което може би е причина да не може да се намерят във Европа?
Изображение

Гост

Мнение от Гост » 14 Юни 2005 08:33

Блогодарско момчета за отговорите :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Stivans и 189 госта