Fanelki na toyota ???

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 19 Окт 2004 09:08

ако има място в списъка... 2 броя L-размер и 2 броя XL :)
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
vaskess
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Окт 2004 15:28
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от vaskess » 25 Окт 2004 20:33

I za men 2 :))
Large and Large :))

Гост

Мнение от Гост » 25 Окт 2004 22:46

Колеги то хубаво си поръчваме фланелки но....ние още не сме започнали отникъде по този въпрос....?Аз така и неразбрах как ще изглеждат фланелките,какви ще са надписите,какво качество ще е материята....????Имам много въпроси към вас.Искате ли да започнеме да събираме идеи как да изглеждат фланелките и после да стигнеме до консенсус и да решиме къде и как ще ги поръчаме.Цената не би трябвало за обикновенна качествена памучна фланелка да е около 10 лв. biggrin.gif cool.gif Освен това кой ще задвижи въпроса?Давайте предложения wink.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 25 Окт 2004 22:57

boss™ написа:Колеги то хубаво си поръчваме фланелки но....ние още не сме започнали отникъде по този въпрос....?Аз така и неразбрах как ще изглеждат фланелките,какви ще са надписите,какво качество ще е материята....????Имам много въпроси към вас.Искате ли да започнеме да събираме идеи как да изглеждат фланелките и после да стигнеме до консенсус и за решиме къде и как ще ги поръчаме.Цената не би трябвало за обикновенна качествена памучна фланелка да е около 10 лв. biggrin.gif cool.gif Освен това кой ще задвижи въпроса?Давайте предложения wink.gif
Цената може да е и по-висока за фанелка с яка и везана емблема !
На японските сбирки аз се мотам с оригиналната - ако издириш снимка - ще се види....

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 26 Окт 2004 00:41

boss™ написа:Колеги то хубаво си поръчваме фланелки но....ние още не сме започнали отникъде по този въпрос....?Аз така и неразбрах как ще изглеждат фланелките,какви ще са надписите,какво качество ще е материята....????Имам много въпроси към вас.Искате ли да започнеме да събираме идеи как да изглеждат фланелките и после да стигнеме до консенсус и да решиме къде и как ще ги поръчаме.Цената не би трябвало за обикновенна качествена памучна фланелка да е около 10 лв. biggrin.gif cool.gif Освен това кой ще задвижи въпроса?Давайте предложения wink.gif
ami tryabva da pishe toyota s emblemata, i otdolu FAN CLUB BULGARIA, i sushto interent adresa!
Az bif slozil posle na gurba i AE86 MANIA, ili neshto podobno, no tova za men... :whistle: cool.gif smile.gif

Гост

Мнение от Гост » 29 Окт 2004 01:37

Има една Българска фирма,която произвежда фланелки на много високо качество и на ниска цена.Казва се Big Dik cool.gif Остава само да намериме къде ще се печатат и колко ще струва.Какви да са на цвят фланелките освен бели? ppp.gif тези дни ще направя модели и ще ги постна :thumbsup:

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 29 Окт 2004 05:14

boss™ написа:Има една Българска фирма,която произвежда фланелки на много високо качество и на ниска цена.Казва се Big Dik cool.gif Остава само да намериме къде ще се печатат и колко ще струва.Какви да са на цвят фланелките освен бели? ppp.gif тези дни ще направя модели и ще ги постна :thumbsup:
osven beli mislya che tryabva da im i CHERVENIIIIIIIIIIIIII....:), da mi otivat na cveta na kolata :whistle: tongue.gif biggrin.gif

Гост

Мнение от Гост » 31 Окт 2004 01:16

ТУК
Можеме да "почерпиме" идеи за фланелките на клуба :thumbsup:

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 31 Окт 2004 06:51

boss™ написа:ТУК
Можеме да "почерпиме" идеи за фланелките на клуба :thumbsup:
aaaa, neeeee az si iskam samo edna prosta t-shirtka! tiya drehi za Golf i razni tam tenis fanelki.... mad.gif. ako shte hodya na golf, ili tam kudeto tryabva da sum "dobre oblechen" tochno toyota nyama da si sloza nito na rizata nito yaketo...ili vratovruzkata... pone taka az si mislya. :whistle:

nashte drehi tryabva da sa si NASHI! az nyama nikakvo zelanie da izglezdam kakto razni muzuni v TM AUTO, ili puk tuka v BI AUTO (moyata lokalna toyota centrala vuv florenzia).
az sum na mnenieto: NE NIE TRYABVA DA SE GORDEEME S TOYOTA, A TOYOTA TRYABVA DA SE GORDEE NAS!
:thumbsup: cool.gif

Гост

Мнение от Гост » 31 Окт 2004 09:42

Аз съм на абсолютно същото мнение :thumbsup: именно заради това мисля, че на предната част на фланелката трябва да има надписа на Тойота и надписа на нашия фен клуб.На гърба с още по големи букви трябва да се вижда НАШИЯТ КЛУБ! smile.gif защото ние не сме Тойота,а ние сме фенове на Тойота!
Мисля че една обикновенна качествена тишъртка ще бъде най-удачна. cool.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 01 Ное 2004 14:34

Днес проверих за фанелките.
Могат да ги направят - видях мостри - везани са и са качествени. Обаче за да е евтино - искат 50 бройки поне. Може и 15 (колкото сме заявили в тази тема) но ще е скъпо. Дайте да уточним бройките. За дизайн може да използваме моята - оригинална е, семпла бяла с яка и везан надпис с емблемка отдясно - в червено. Мога да я снимам и сложа тука - ако предпочитате друг дизайн ? Ще гледам днес да взема цените до 50 и над 50 броя.

Гост

Мнение от Гост » 01 Ное 2004 17:09

jamie,няма ли по-добре да са без яка.Например като тези,но заедно с емблемата на Тойота да пише Fan Club Bulgariа smile.gif

http://www.cardpromo.com/04_toyota/S3.htm smile.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 01 Ное 2004 17:17

boss™ написа:jamie,няма ли по-добре да са без яка.Например като тези,но заедно с емблемата на Тойота да пише Fan Club Bulgariа smile.gif

http://www.cardpromo.com/04_toyota/S3.htm smile.gif
Би могло.
Ще говоря и за това - но цената се определя основно от дължината на везания надпис.
Така че дължината на надписа е основния фактор за цената :-)))
А тези с яка са си доста по-добри !

Аватар
vaskess
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Окт 2004 15:28
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от vaskess » 01 Ное 2004 17:21

az syshto predpochitam da sa bez iaka, prosto teniski.

Аватар
bravooo
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Сеп 2004 20:07
Местоположение: Sofia

Imam poznat koito se zanimava sus sitopechat na drehi!

Мнение от bravooo » 06 Ное 2004 09:26

Imam poznat koito se zanimava sus sitopechat na drehi!
Neznam, dokate ste stignali s fanelkite, ama da pitam li kolko ste ni struva za 50-60br.,ako sa naviti za takova kolichestvo????

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: BladeBG и 66 госта