ВАЖНА ТЕМА: предложение за НОВИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА !!!

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
Kiki
Регистриран: 05 фев 2008 21:24

Мнениеот Kiki » 21 мар 2011 17:30

slowtraveler написа:
martod написа:
desSs написа:басман е шефа на интернета laugh.gif
Абе и аз отдавна имам съмнения, че зад този ник се крие самият Бил Гейтс .. laugh.gif

Кой БИЛ ГЕЙ? tongue.gif

БАШ МАН НЕЙ! laugh.gif
Професионално пастиране и полиране на автомобили и фарове. 0887 244 385
http://www.youtube.com/watch?v=OkVJapWV ... FMiV1kQ%3D

Потребителски аватар
Japanese_fever
Регистриран: 02 мар 2005 05:48

Мнениеот Japanese_fever » 21 мар 2011 18:01

Kiki написа:

И дърт разбойник, ама много начетен. book.gif wink.gif

Предлагам Басс_ман-4ето като най-начетен, тук сред нас, да напише един трактат или късо есе на тема - Вибраторите тип "зайче". Как те действат на женския полов орган? Защо са толкова популярни сред жените?
То това си иска и научна мисъл освен биологична! smile.gif
1989 Toyota Camry DX, 2.0L (3S-FE), automatic -> отдавна за скрап
1998 Honda Civic LX, 1.6L (D16Y7), 5 speed -> работна
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
Dizzle
Регистриран: 22 дек 2009 15:58

Мнениеот Dizzle » 21 мар 2011 18:10

slowtraveler написа:
Dizzle написа:.....трябва да приемаме малко по-леко тези неща в нашия форум (надявам се вече мога да го наричам така). Веднага се заговори за съдбата на темата,властимащите, ip-та и т.н. ... Малко по-либерално и широко приемайте нещата колеги!...

Колега, тази тема бе клонирана (пусната като нова тема, а не като линк) на поне още две места в този форум (Общи Теми, Технически въпроси)....
Как да се погледне по-либерално, след като по този начин се създава хаос, освен че е признак за ниска интернет култура и незачитане на простите правила на този форум.... unsure.gif
Затова и реагирах срещу тези действия на колегата, а не срещу самата тема, като изтрих останалите дубликати. Остана само 'екземпляра' който си е на мястото - в офтопика...

съжалявам, не съм видял! smile.gif
Toyota Auris 2007, 1.4 D4D
Lexus IS 250

Потребителски аватар
Kiki

Мнениеот Kiki » 21 мар 2011 18:21

Japanese_fever написа:
Kiki написа:И дърт разбойник, ама много начетен. book.gif wink.gif

Предлагам Басс_ман-4ето като най-начетен

Това за НАЙ-начетения си го измисли ти!
Вярно си доста по-различен човек от нас /твой думи/. wacko.gif

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 21 мар 2011 18:45

Kiki написа:
Japanese_fever написа:
Предлагам Басс_ман-4ето като най-начетен

Това за НАЙ-начетения си го измисли ти!
Вярно си доста по-различен човек от нас /твой думи/. wacko.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Добре, не съм те разбрал правилно.
Дори и да приемем, че не е най-начетениеят не би трябвало да има проблеми с темата, според мен.
България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си, ги сложат обратно!

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 21 мар 2011 19:06

мда, ще ми е интересно да прочета подобно есе laugh.gif

Потребителски аватар
Kiki

Мнениеот Kiki » 21 мар 2011 19:19

desSs написа:мда, ще ми е интересно да прочета подобно есе laugh.gif

И на мен!
Консултант-Джапанезе. sleep.gif

Потребителски аватар
Uncle Dido
Регистриран: 03 юни 2008 16:42

Мнениеот Uncle Dido » 21 мар 2011 19:23

Момчета и момичета, само да ви поясня нещо - тази тема, дори и офф-топик - е създадена с цел лични нападки.

Тъй като не един път съм повтарял, че подобни мнения или теми ще се трият незабавно, да не ви припомням близкото минало - не мога да разбера изречения от този сорт -

Dizzle написа: Веднага се заговори за съдбата на темата,властимащите, ip-та и т.н. ... Малко по-либерално и широко приемайте нещата колеги! Н

Свободата според мен не значи слободия и всеки да си прави каквото си поиска тук.

Забравяте, че това е автомобилен форум, а не е "Тийн Проблемс", така че според мен подобни неща нямат място тук - имате скайп, ЛС и телефони - разберете се като големи хора, а не да пълните форума с подобна плява.

После - защо новите потребители не можели да намерят нужната им информация - ами очевидно е, че не се обсъждат проблемите на Тойотите, напротив, поради липса на такива - се почва с личните проблеми.

Ама моля ви се - дайте да се разберем. Властимащите не стоят непрекъснато и да дебнат хората, а се намесват тогава, когато започва да става прекалено заядливо и лично, а понякога и преди това, като насочеността на поста или темата са направени с тази цел.

Както на мен не ми е приятно да стоя на една маса с хора, които се карат за нещо, така и за повечето хора тук са неприятни дребните ви, пубертетски дрязги.

От мен - толкова. Засега ще оставя темата отворена, за да видя докъде ще стигнете и дали сте разбрали нещо от това, което ви написах, или ще я карате по старому.

И - моля ви - ако няма какво да правите, не го правете тук.
Изображение

Потребителски аватар
Kiki

Мнениеот Kiki » 21 мар 2011 20:27

Дидо, я направо заключвай, че взех много да се дразня и ще стане така, че нарая аз ще излеза виновен. sleep.gif wink.gif

Потребителски аватар
Japanese_fever

Мнениеот Japanese_fever » 21 мар 2011 22:05

Искам да кажа нещо на Bass_man-ана, тъй като тази тема е за него.

Винаги съм си исказвал мненито безкористно и не съм мислил кой може да се засегне от него. Според мен всеки един форум е да се дискутира определена тема, а мненията на пишещите не винаги съвпарда по оябсними причини.

Много смешно ми стана след като Бас_Ман-а написа това в една моя тема:

Bass_man написа:Понеже аз пусках подобна тема за анимацията и ти ми я уплю ся щи кажа и аз : е няма толкова смотани филми на света !!!

Първо мненито е крайно генерализирано, тъй като бях пуснал линкове към 3 различни филма. Второ не е обосновано, защо са смотани филмите.
Трето Басс_Ман-а мисли, че аз съм възхитен от филмите, препоръчвам ги и за да ми стане гадно той пише такова мнение. На мен, обаче ми все тая защото аз търся различни мнения, както позитивни, така и негативни.
Четвърто и най-лошо, Басс_ман още си спомня какво съм писал в една негова тема за анимацията "Булгар", където аз си казах мнението и се обосновах, но Басс_ман-а го е приел лично, без аз да знам. Сега вече знам.
Пето Басс_ман-а не е имал нищо на предвид с горното мнение - 1, 2, 3, и 4 отпадат, просто е искал да се заяде, закачи и т.н.

Joke
Регистриран: 20 мар 2011 16:27

Мнениеот Joke » 28 апр 2011 17:23

Bass_Man написа:

Ами пуснете си една тема на "Опечалените и оплютите " поне веднъж се самоопределете , а нидейте рива само от тук от там . Аз като ви казвах ,ч е има камьони с интервали от по 100 000км вие точно ми обяснявахте как това не могло да бъде . Сега обаче разбираш ли те били извора , а ние сме браузвачите хахахахахаха . Бегайте по другите форуми тогава ко праите тука при подтисниците и комплексарите ве ?

BTW : аз не виждам нещо двигателиста да се е разсърдил май има само 1-2 философчета дето само се чудят кой им е виновен , че не знаят и майчиния си език добре камо ли някакъв друг и дават на google.com хляп да не ги увапе .

coolone написа:

але хафте за къф майчин изик разправяш уа? хич ни моа да усъзная...
най-накрая ши зема да съ самоубеся и шъ изчезна безкрайно

тва с камЬОните и хляПа мноо ме кефи братле, сигур ще да е на старобългарски. А после се сърдиш, че хората те базикат и никой не те взима на сериозно?
Аз предлагам да прекръстим раздел ''Технически въпроси'' на раздел ''Тасове и Хароматизатори'' и да оставим инженерната мисъл на баса да се рее на воля. И без това отдавна ме мъчи въпроса на какви интервали да си сменям ароматизатора?! Един казва едно, друг - друго, а пък гугъл - трето...

нататък също беше интересно ама модераторите го изтриха rolleyes.gif

Потребителски аватар
KiLLeR
Регистриран: 01 дек 2010 02:48

Мнениеот KiLLeR » 28 апр 2011 17:32

тц жалко.. biggrin.gif понеже сме в офф топик да ви запитам по една тема която си е офф от всякъде laugh.gif

от известно време забелязвам, че теми,които съм ги отворил и съм ги прочел пак ми светят, червеничко, все едно не съм ги чел. Само при мен ли е така happy.gif
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

Потребителски аватар
Bass_Man
Регистриран: 15 сеп 2007 20:38

Мнениеот Bass_Man » 28 апр 2011 17:53

Изворите да си направят отделна тема , а не да риват в моята ! Хъй чи кат ги емна шса чудят кой форум да отворят по-напредека biggrin.gif !

Потребителски аватар
Uncle Dido
Регистриран: 03 юни 2008 16:42

Мнениеот Uncle Dido » 28 апр 2011 20:35

mad.gif
Изображение

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Мнениеот nowyaris » 28 апр 2011 22:04

Japanese_fever написа:
Kiki написа:

И дърт разбойник, ама много начетен. book.gif wink.gif

Предлагам Басс_ман-4ето като най-начетен, тук сред нас, да напише един трактат или късо есе на тема - Вибраторите тип "зайче". Как те действат на женския полов орган? Защо са толкова популярни сред жените?
То това си иска и научна мисъл освен биологична! smile.gif
Колега Генератор,Вие откъде сте почерпили информацията за популярността им сред жените?Да не би този модел да е бил предпочетен вместо Вашите услуги?Длъжен съм да Ви информирам,че подобно отношение към най-обикновени домакински електроуреди не Ви прави чест!Длъжен съм също да информирам колегата ФИДОДИДО,че е крайно време да разтури седянката. biggrin.gif

Върни се в “Off Topic”