Говорилня (стара)

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

Потребителски аватар
rudolf
Регистриран: 21 ное 2007 02:15
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 02:36

на коли който въздушната струя отдухва капчиците--не им трябва задна чистачка,,,по време на движение,,стария ми пасат щом върви с 15-20 км/в- не капваше и капка отзад...

а кво мислите: преди време имаше коли с чистачки на фаровете--сега не виждам?:)

сега си псувам пц-то ,щото се е объгало и атрофирало,,,за утре ми трябва документи,днес си купих принтер,,,и до посреднощ не иска да према драйвери,,,не ми отваря сервизите, и ме побърка от чекове:(.....пак ще пия кафе в копир центъра...а и ми е мъка на сърце кво направи една позната, без да иска,,,,
ДАМИ,МОЛЯ ВИ,,,КОГАТО НАУЧИТЕ И УСВОЙТЕ НЕЩО МНОГО ФЕШЪН,И МНОГО ПОЛЕЗНО,,НЕ ГО ПРАКТИКУВАЙТЕ ЗА ОФИЦИАЛНИ НЕЩА,,ПРЕДИ 1-2 МЕСЕЦА ПРАКТИКА,,,,ВЪПРЕКИ ЧЕ Е МНОГО ЕЛЕМЕНТАРНО И СТЕ ГО УСВОЙЛИ, И НЯМА НАЧИН ДА СБЪРКАТЕ:(

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 07:05

гуд морнинг, ейнджълс laugh.gif

ок, явно логиката ми за наклона на стъклата не е вярна smile.gif на следващия дъжд ще обърна внимание кой събира вода и кой не biggrin.gif

Потребителски аватар
ALTEZZA
Регистриран: 10 сеп 2004 20:19

Мнениеот ALTEZZA » 11 апр 2008 08:09

newmiro написа:иначе по темата.. сега пия стела артоа, хубава бира.. ама повече ми харесват ирландските, особено мърфис, гинес и други. напоследък по гинес повече си падам smile.gif ама то пък дойде лятото и сега вече на човек му се не пие тъмна бира.. е значи пак на стела артоа ше я караме smile.gif :occasion5: :partyman: :toothy1: :drinkers:

po ubava bira ot Corona s limonche nema tongue.gif

Изображение

Потребителски аватар
newmiro
Регистриран: 03 апр 2006 21:59

Мнениеот newmiro » 11 апр 2008 09:31

ейййй дърт станах дет се вика, още не съм я опитвал тая корона... smile.gif до няколко дена обещавам.

desSs много си ранобудна мацко smile.gif

имам една чуденка. всички ли жени имат вибратори? unsure.gif rolleyes.gif smile.gif
stay up and keep shining!!

slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 09:49

newmiro написа:ейййй дърт станах дет се вика, още не съм я опитвал тая корона... smile.gif до няколко дена обещавам.

desSs много си ранобудна мацко smile.gif

имам една чуденка. всички ли жени имат вибратори? unsure.gif rolleyes.gif smile.gif
че в БГ има ли я таз бириШка unsure.gif

ем налага се да ставам рано, нали трябва да заведа лапето на градина и после да ида на работа biggrin.gif туй яре кой ше го изплаща laugh.gif

не всички smile.gif

jamie
Регистриран: 11 сеп 2004 10:02

Мнениеот jamie » 11 апр 2008 11:12

Бирата я има в БГ.
Ти конкретно имаш ли си (не бира де) tongue.gif

ПП: За чистачката - критерият не е дали се задържа дъжд а дали се качва кал по стъклото като караш колата.

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 13:33

търся интелигнетен човек за беседа,,предимно на тъпотий...

бе всички ли пиете бира??,,аз така и не я възприех,,,никой ли не обича старомодното кафе с цигара??

mitoko
Регистриран: 22 ное 2007 15:31

Мнениеот mitoko » 11 апр 2008 13:39

rudolf написа:търся интелигнетен човек за беседа,,предимно на тъпотий...

бе всички ли пиете бира??,,аз така и не я възприех,,,никой ли не обича старомодното кафе с цигара??

laugh.gif короната аз много я уважавам....
ианче цигарите ги отказах преди 4 години.... :thumbsup:

Потребителски аватар
Toyota_Devil
Регистриран: 06 мар 2007 10:52

Мнениеот Toyota_Devil » 11 апр 2008 13:52

и аз ги обичам, макар че все ми се иска да събера сили да откажа поне цигарите..
1992 Toyota Corolla E10 1.3 12V (75hp)
2004 Skoda Octavia 1.9 TDI (90hp)

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 16:42

Toyota_Devil написа:

и аз ги обичам, макар че все ми се иска да събера сили да откажа поне цигарите..

дааа...поскъпнаха wink.gif ,,иначе познавах един дет не пушеше и почина,,както и двама трима пушачи дет пушат и още са живи biggrin.gif

бе пичове как можете да пиете алкохол с пръчове в атмосвера без никакви осезаеми дразнители??

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 16:45

jamie написа:Бирата я има в БГ.
е къде я продават бе, са търсих в Пикадили, няма wacko.gif
миро, казвай бързо къде има във Варна biggrin.gif

Потребителски аватар
ugabuga
Регистриран: 23 фев 2005 07:06
Контакти:

Мнениеот ugabuga » 11 апр 2008 16:48

newmiro написа:иначе по темата.. сега пия стела артоа, хубава бира.. ама повече ми харесват ирландските, особено мърфис, гинес и други. напоследък по гинес повече си падам smile.gif ама то пък дойде лятото и сега вече на човек му се не пие тъмна бира.. е значи пак на стела артоа ше я караме smile.gif :occasion5: :partyman: :toothy1: :drinkers:

ama kade si tragnal da sravniavash stella koiato e pilsner tip bira sas stout (murphy's i guiness i t.n.).
Se edno da kajesh tia krushi sa po hubavi ot tia praskovi lol :)

coronata ne e losha hich, ama za liato, inache mi idva "tunka". A tuk prodavat edna germanska nalivna "Bittburger" se kazva i e hem po-eftina i po-hubava, pone na men mi haresva ... e i stella mnogo obicham :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 16:55

бирата горчи и успива,,,,как ги пиете тея бири.

мога го само в сепаре, ако някой много иска да ми разказва нещо 40тина минути,,а аз много искам да не го репликирам--пак някъде 40тина минути...демек става за уан мен шоу

Потребителски аватар
trinity
Регистриран: 12 фев 2008 15:36
Контакти:

Мнениеот trinity » 11 апр 2008 17:23

ехе още един привърженик като мен на кафето и цигарките
:thumbsup:

и аз съм от малкото, които не пият бира rolleyes.gif
Toyota corolla 2.0 D4D, Sol, 2007

Потребителски аватар
desSs

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 17:26

гадни пушачи mad.gif laugh.gif ние пък си харесваме секси бирените шкембета laugh.gif

Върни се в “Off Topic”