Говорилня (стара)

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: zi_zi_top, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

jingo

Мнениеот jingo » 11 апр 2008 17:29

Според мене,само на определени марки и само в определени случаи слагат и на седаните,макар че на всеки му се е случвало да тръгва от някъде си в дъждовно време и нищо да не вижда ако тр да излиза на заден ! МислА че,презумпцията на производителите изхожда най-вече от типа купе+дизаина+предназначението на един автомобил ! Дойде ми една мн смешна идеа,но май за утре ще я оставя........

Потребителски аватар
rudolf
Регистриран: 21 ное 2007 02:15
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 17:30

trinity написа:
rudolf написа:търся интелигнетен човек за беседа,,предимно на тъпотий...

бе всички ли пиете бира??,,аз така и не я възприех,,,никой ли не обича старомодното кафе с цигара??

ехе още един привърженик като мен на кафето и цигарките
:thumbsup:

и аз съм от малкото, които не пият бира rolleyes.gif

хууу изчезващ вид ли сме ,да се защитаваме с червени книги, файрлоу и жива охрана??:))

бе трини не ти ли е прекалено повърхностен ,типично бирен разговор,,лишен от дълбочина ,въображение и поне опит за заволюиране на цинизми??

искаш ли да им обявим война на бираджийте,,,ние ще ги душим,те ще ни опикават?? biggrin.gif

jingo

Мнениеот jingo » 11 апр 2008 17:32

сега си псувам пц-то ,щото се е объгало и атрофирало,,,за утре ми трябва документи,днес си купих принтер,,,и до посреднощ не иска да према драйвери,,,не ми отваря сервизите, и ме побърка от чекове:(.....пак ще пия кафе в копир центъра...а и ми е мъка на сърце кво направи една позната, без да иска,,,,
ДАМИ,МОЛЯ ВИ,,,КОГАТО НАУЧИТЕ И УСВОЙТЕ НЕЩО МНОГО ФЕШЪН,И МНОГО ПОЛЕЗНО,,НЕ ГО ПРАКТИКУВАЙТЕ ЗА ОФИЦИАЛНИ НЕЩА,,ПРЕДИ 1-2 МЕСЕЦА ПРАКТИКА,,,,ВЪПРЕКИ ЧЕ Е МНОГО ЕЛЕМЕНТАРНО И СТЕ ГО УСВОЙЛИ, И НЯМА НАЧИН ДА СБЪРКАТЕ:([/quote] Това е защото си се загледал по поредната блондинка, е на ти ся резултат :whistle:

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 17:32

jingo написа:Според мене,само на определени марки и само в определени случаи слагат и на седаните,макар че на всеки му се е случвало да тръгва от някъде си в дъждовно време и нищо да не вижда ако тр да излиза на заден ! МислА че,презумпцията на производителите изхожда най-вече от типа купе+дизаина+предназначението на един автомобил ! Дойде ми една мн смешна идеа,но май за утре ще я оставя........

кажи я де,,,мен ми хрумна за кабриолетите- чистачки на тиловете и две цъцки с шампоан,,ако засъхне

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 17:38

абе я кажете, за да ти сменят гумите /зимни с летни да речем/, плюс баланса колко струва? има ли няква твърда цена, или колото им хрумне rolleyes.gif един от София ми разравя, че за 4 гуми му взели сто и кусур лева wacko.gif а аверката ми днес си ги смени тук във Варна за 40 rolleyes.gif

Потребителски аватар
trinity
Регистриран: 12 фев 2008 15:36
Контакти:

Мнениеот trinity » 11 апр 2008 18:22

rudolf написа:
trinity написа:

бе всички ли пиете бира??,,аз така и не я възприех,,,никой ли не обича старомодното кафе с цигара??

хууу изчезващ вид ли сме ,да се защитаваме с червени книги, файрлоу и жива охрана??:))

бе трини не ти ли е прекалено повърхностен ,типично бирен разговор,,лишен от дълбочина ,въображение и поне опит за заволюиране на цинизми??

искаш ли да им обявим война на бираджийте,,,ние ще ги душим,те ще ни опикават?? biggrin.gif

ако се налага ще им обявим война guns.gif, но трябва да си изготвим стратегия - все пак не обичам да съм от губещите

П.П. само за инфо: нямам нищо против бирата и нейните привърженици, просто на мен не ми е вкусна; наздраве на всички
:cheers:
Toyota corolla 2.0 D4D, Sol, 2007

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 18:32

trinity написа:
rudolf написа:
trinity написа:

ако се налага ще им обявим война guns.gif, но трябва да си изготвим стратегия - все пак не обичам да съм от губещите

П.П. само за инфо: нямам нищо против бирата и нейните привърженици, просто на мен не ми е вкусна; наздраве на всички
:cheers:

пацифист-предател,,,не си ли гледала -две димящи дула??...аз няма да им се опъна сам,,,ще ме удавят

значи търси се някой като тринити,,ама не точно biggrin.gif
...и да не е железен,а влагоустойчив laugh.gif

Потребителски аватар
trinity
Регистриран: 12 фев 2008 15:36
Контакти:

Мнениеот trinity » 11 апр 2008 18:35

това, че нямам нищо против тях не означава, че няма да хвърля всички сили във войната, аз съм козирог - рогато и много инато, така че да не се подценяваме
Toyota corolla 2.0 D4D, Sol, 2007

jamie
Регистриран: 11 сеп 2004 10:02

Мнениеот jamie » 11 апр 2008 18:36

Не пиете бира щото се стискате за 3 кинта за ЛЕФФЕ !

деСС, ако няма във Варна - ще ти вземем от София. Все пак в България има Бирена партия, ОЛЕ ! laugh.gif cool.gif

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 18:40

trinity написа:това, че нямам нищо против тях не означава, че няма да хвърля всички сили във войната, аз съм козирог - рогато и много инато, така че да не се подценяваме

издебваме ги с по един стек,,на някоя задушевна клубна среща в малък невентилиран вертеп--и ги почваме,,,че не открито-освен са слагаме дъждобраните,,,не виждам какво ще правим mad.gif

вече не се търси някой като тринити,,свалихме летвата,щото е козирог tongue.gif

търси се пушещ бираджия за арбитър,,и клубни тренировки biggrin.gif

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 18:43

jamie написа:Не пиете бира щото се стискате за 3 кинта за ЛЕФФЕ !

деСС, ако няма във Варна - ще ти вземем от София. Все пак в България има Бирена партия, ОЛЕ ! laugh.gif cool.gif

знаем бе миро,,познават се по жълтото петънце на гащите -отпред wink.gif

тая последната капчица--голям инат laugh.gif

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 19:09

jamie написа:деСС, ако няма във Варна - ще ти вземем от София.
бе ти кажи къде я продават, аз кат идвам след две седмици ще си взема biggrin.gif

diver
Регистриран: 18 авг 2007 10:35

Мнениеот diver » 11 апр 2008 19:19

rudolf написа:...търси се пушещ бираджия за арбитър,,и клубни тренировки biggrin.gif

Аз непуша, но съм толерантен ;) а и мога да наваксам пушенето с пиене на бира biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Изображение

maggkrabar написа:останах без пукната пара....

Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

slona
Регистриран: 19 ное 2006 20:04

Мнениеот slona » 11 апр 2008 19:29

desSs написа:абе я кажете, за да ти сменят гумите /зимни с летни да речем/, плюс баланса колко струва? има ли няква твърда цена, или колото им хрумне rolleyes.gif един от София ми разравя, че за 4 гуми му взели сто и кусур лева wacko.gif а аверката ми днес си ги смени тук във Варна за 40 rolleyes.gif
vav shumen za smjana na gumi sus balansa vzimat 20lv inache birata e navsekude samo da ima koi da ai pie -az pone nishto ne pia osven vodica i njakoe falshivo pepsi (kakto mu se vika na pepsi light tuka) :whistle:
AKINA SPEED STARS

Потребителски аватар
rudolf
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 19:31

diver написа:
rudolf написа:...търси се пушещ бираджия за арбитър,,и клубни тренировки biggrin.gif

Аз непуша, но съм толерантен ;) а и мога да наваксам пушенето с пиене на бира biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ти значи си враго--бягай на другата опашка biggrin.gif

ние с тринити толерантните най обичаме да ги хрускаме на закуска:)

Върни се в “Off Topic”