Говорилня (стара)

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема

Модератори: Georgimitrovich, zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика

diver
Регистриран: 18 авг 2007 10:35

Мнениеот diver » 11 апр 2008 19:33

rudolf написа:
diver написа:
rudolf написа:...търси се пушещ бираджия за арбитър,,и клубни тренировки biggrin.gif

Аз непуша, но съм толерантен ;) а и мога да наваксам пушенето с пиене на бира biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ти значи си враго--бягай на другата опашка biggrin.gif

ние с тринити толерантните най обичаме да ги хрускаме на закуска:)

е бирата предпочитам да я пия, не да я хрускам ама щом те кефи хрускай тогава biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Изображение

maggkrabar написа:останах без пукната пара....

Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 19:46

slona написа: vav shumen za smjana na gumi sus balansa vzimat 20lv
на гума ли?
оф тая седмица ше ида и аз да ги сменя, да видим с колко кинта ше олекна

Потребителски аватар
ugabuga
Регистриран: 23 фев 2005 07:06
Контакти:

Мнениеот ugabuga » 11 апр 2008 19:51

taia govorilnia stava goliam hit. A round of applause for desSs :hello1: :hello1:

p.s. tuka za slagane vzemat $8 i za balans $8-10, na guma, za sravnenie prosto
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Потребителски аватар
newmiro
Регистриран: 03 апр 2006 21:59

Мнениеот newmiro » 11 апр 2008 22:11

такааа, първо:)
дес ще те заведа да пием по корона някой път:РР
за гумите - повече от 30 лева е обирджийство. утре ще ходя2 да сменям на авенсиса гумите, на королата вече ги смених, ходя в чайка, при един гумаджия от години, доволен съм, взима около 20 лева на кола мисля. за джипа май беше повече. намира се над курортна полилиника. ако искаш ще се уговорим да ти покажа или ще ти пратя линк с адреса горе долу от бгмапс.

второ... забравих го.. я да погледнем пак кво щях да пиша, за какво се бяхте разприказвали:)))))))
stay up and keep shining!!

slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Потребителски аватар
newmiro
Регистриран: 03 апр 2006 21:59

Мнениеот newmiro » 11 апр 2008 22:14

а, да:)
пуших 8 години редовно и накрая като ги спрях се преродих. мисля че всеки, който успее да ги спре ще усети това. чувстваш се много по-добре. баща ми пуши 20 години и като ги спря, каза че ако знаел че ще се чувства толкова добре, е щял да ги спре доста по-рано. апел към всички :thumbsup: smile.gif . иначе всеки си знае най-добре. но е вредно и е по-добре да се ограничава smile.gif

трето... е, него съвсем го забравих, докато пиша първо и второ smile.gif smile.gif
stay up and keep shining!!

slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Потребителски аватар
rudolf
Регистриран: 21 ное 2007 02:15
Контакти:

Мнениеот rudolf » 11 апр 2008 22:20

newmiro написа:а, да:)
пуших 8 години редовно и накрая като ги спрях се преродих. мисля че всеки, който успее да ги спре ще усети това. чувстваш се много по-добре. баща ми пуши 20 години и като ги спря, каза че ако знаел че ще се чувства толкова добре, е щял да ги спре доста по-рано. апел към всички :thumbsup: smile.gif . иначе всеки си знае най-добре. но е вредно и е по-добре да се ограничава smile.gif

трето... е, него съвсем го забравих, докато пиша първо и второ smile.gif smile.gif

още един бираджия,,,,,,елате повече:)

Потребителски аватар
ALTEZZA
Регистриран: 10 сеп 2004 20:19

Мнениеот ALTEZZA » 11 апр 2008 22:42

tuk u seko zavedenie moesh da si piesh birichkata. ela i se probvai da zapalish cigara obache tooth.gif . golem kef che zabraniha pusheneto, prosto oshte ne moga da poviarvam che kat vleem u zavedenie ne pochvam da se davim ot dima. ama sega tova liato u BG mai shte si go pripomnia tova chuvstvo mad.gif

Потребителски аватар
desSs
Регистриран: 02 окт 2007 23:11

Мнениеот desSs » 11 апр 2008 23:00

ALTEZZA написа: ama sega tova liato u BG mai shte si go pripomnia tova chuvstvo mad.gif
е, лятото поне се ходи предимно на открито smile.gif
иначе верно си е много неприятно sad.gif аз както никога не съм пушила, направо ми се драйфа понякога от цигарения дим sad.gif

slona
Регистриран: 19 ное 2006 20:04

Мнениеот slona » 11 апр 2008 23:08

desSs написа:
slona написа: vav shumen za smjana na gumi sus balansa vzimat 20lv
на гума ли?
оф тая седмица ше ида и аз да ги сменя, да видим с колко кинта ше олекна
20 kinti za sichkite pone na maika mi na kolata e taka az sega se vozja na nea sad.gif
AKINA SPEED STARS

Потребителски аватар
Nedkow
Регистриран: 26 фев 2008 00:25

Мнениеот Nedkow » 11 апр 2008 23:31

Аз открих на 30г Jack и тогава харесах алкохола smile.gif

jingo

Мнениеот jingo » 11 апр 2008 23:43

Харесва ми,че мн от Вас обичат БИРАаааааааааа,обаче нощно време е хладно и бихме могли да се постоплим и с Асеновградски Мавруд,а който си обича кафенце да си го пие,лошо няма,аз го употребявам само сутрин с няколко цигарки ,за съжаление wacko.gif А с пушенето нещата са така:ако около мен са непушачи,не пуша,инак се пуши,в колата не се пуши,у дома се пуши само лятос........

Потребителски аватар
lz2lps
Регистриран: 12 дек 2007 10:59
Контакти:

Мнениеот lz2lps » 12 апр 2008 00:00

Да бе да, ще давам пари за алкохол и цигари.... Че не мога да си сипя бензин в колата и да изпитам истинското удоволствие :whistle:

Цигареният дим заменям с бензиновите изпарения; кофеина от кафето с шумната кола и ходенето на полигона обед и вечер; настроението от алкохола с адреналина и удовлетворението от усъвършенстването на някоя техника и страхът при поредното завъртане, умишлено или не
Изображение Изображение

Инак си пия чиста Дунавска вода biggrin.gif Напоследък злоупотребявам с горещия шоколад, защото и кафе не понасям wacko.gif
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Потребителски аватар
rudolf
Регистриран: 21 ное 2007 02:15
Контакти:

Мнениеот rudolf » 12 апр 2008 00:08

добре че феновете на платената любов се спотайват rolleyes.gif

Потребителски аватар
Nedkow
Регистриран: 26 фев 2008 00:25

Мнениеот Nedkow » 12 апр 2008 00:12

rudolf написа:добре че феновете на платената любов се спотайват

rolleyes.gif
:sex: Нали?

jingo

Мнениеот jingo » 12 апр 2008 00:27

ВАЖНА ТЕМА: ЩО Е ТО РЕМОНT И ПОПРАВКА ? Щот един ден влезе един човек и каза отремонтирайте ми нещото,а всъщност трябваше само да се завинти едно болтче.....Та това ремонт ли беше или поправка ? :kermit: :banghead:

Върни се в “Off Topic”