subaru сервизът - ...

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 30 Май 2009 09:36

maggkrabar написа: ГРТ-а не съм го карал, и не искам. предложиха ми да карам и SPEC C-то - пак отказах. митето постоянно ме кара да тествам мицубиша - аз не искам. по принцип чужди бигачки не карам - основно и желязно правило, което си наложих след 8ми март миналата година. имам си два прекрасни и уникални автомобила - на други само се возя или ги правя.
'Shto?!? wacko.gif

Probvaj go samo. Toi na sustezanie li te kara da karash? ohmy.gif
Az bih probval razli4ni koli za da usetq kakuv im e haraktera ili te e strahm 4e moje da go haknesh i da ne moje da go platish?! laugh.gif :whistle: tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 31 Май 2009 00:33

муахахаха

няма много общо с темата, ама тука го споменах. сега пресните новини.

след като издебнах дрифтинг форума без модове и го разсипах за една вечер, нали имам бан. сега админите ме молят да стана основен модератор laugh.gif аз отказах, разбира се. с бан по-ми харесва.

постоянно дразня беемветата, много яко ги храня. мразят ме в червата. особенио като им описвам с кооолко много тойотката превъзхожда прехвалените им курници. и затова когато ги хванах по бели гащи, без модове да ги пазят - и стана ужасия laugh.gif ама не искам да ставам мод, твърде лесно ще ми е да ги тормозя

тва братлета беемвистите са 99% тотални комплексари 0 много малко от момчетата с такива коли са стока. имам няколко познати с беемвета, едни от най-добрите дрифтъри е Бг са. останалите нямат нищо общо стях. трагедията е пънла

беемве събор - дънер парти. без майтап, точно така е!
status: за БАН

El Camino

Мнение от El Camino » 31 Май 2009 01:04

BMWтата са един стар рефрен. Още на времето келеша кат се заяждаше с Роската триеха и модерираха как им е кеф. Кат циганите ходят на глутници и са силни само като са по много.
Ама в дрифтинга не е това проблема. Много по зле е, че се трият и преправят мнения на поразии от хора на моменти малолетни или маломозъчни.
На живо съм убеден, че няма да смеят да се мернат наоколо, два пъти ме е повече страх от моята реакция ако това се случи.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 31 Май 2009 05:04

maggkrabar написа:муахахаха .....
Kude sa materialite da 4etem. Iztriha li gi ili smetnaha, 4e si prav i sa gi ostavili tam, kudeto si gi pisal?!? :whistle: smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта