Ръжда на Impreza 2.0 1997

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Ръжда на Impreza 2.0 1997

Мнение от Akima » 07 Дек 2010 21:51

Колеги някой има ли представа колко ще струва боядисването на тази ръжда с преливане - намира се на веждите/и двете са така/ на едно Субару, но се тревожа колко би струвало едно качествено отстраняване на проблема.В този ред на нещата колко струва ангренажния комплект за Impreza 2.0 97г.?



П.С.Надявам се Трошко като виден субарист да се включи.
Прикачени файлове
Ръжда
Ръжда
Rujda.JPG (99.03 KiB) Преглеждано 20392 пъти
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

proscrip
Мнения: 373
Регистриран на: 26 Мар 2006 12:46
Местоположение: Варна

Мнение от proscrip » 08 Дек 2010 10:26

Във Варна, поне на мен, ми оправиха една вежда, барабар с целия калник и другия калник - за 250 лв. - не бяха толкова зле/две петънца ръжда, без да е пробило и едно одрано място/ тук ще трябва и кърпене - но с кърпене, шприц и боя в твоя цвят 200 лв/бр. ще стигнат - само гледай да е някъде с камера. Комплект ремъци и ролки за твойта трябва да е къде 700 лв. без труда - атмосферка. Виж в Субару Варна и при Марин/stimo/ - той е във Варна. Инак тук в сервизи и магазини има двама колеги - Viord и Toyota-forever и те се занимават с внос на части за джапанкси коли - на първите две места може да има и в наличност, другите двама колеги - 7-14 дена е доставката.

ПП снимката дето си дал не може да се прецени колко ти е изгнил самия калник и подкалника как е тръгнал.

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Мнение от Akima » 08 Дек 2010 14:18

Благодаря ти много.
Колата не съм я взел - колебая се заради тази ръжда,2 кормилни накрайника и 1 каре за смяна и липсата на сервизна история - била на някакъв ловец и имала отдолу второ антикорозионно покритие - ръждата започва от там където свършвало то.

Та доста се замислям, ама като я гледам на живо тогава ще решавам.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Ръжда

Мнение от rudolf » 08 Дек 2010 18:03

Akima написа:


П.С.Надявам се Трошко като виден субарист да се включи.
...кат виден ръждофил:)

...колега да ти имам заглавието на темата happy.gif

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 09 Дек 2010 08:30

За ремонта на веждите е доста относително, зависи от майстора,от какви материали ще се използват, каква е боята и т.н, но в София аз го виждам като 600лв мин. ремонта.

За ангренажния ремък комплекта е около 500-600лв,
0894484248 този човек ще ти свърши работа, хем е от варна :_)

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Мнение от Akima » 09 Дек 2010 18:49

Благодаря ти! :thumbsup:
Сега остава само да ми хареса колата на огледа и ставам и субарист! cool.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
krass'
Мнения: 81
Регистриран на: 06 Ное 2006 16:52
Местоположение: Варна

Мнение от krass' » 14 Дек 2010 17:50

На мен за моята Импреса ми взеха 220 лева за двете задни вежди преди една година, ръждата беше по-малко. Става дума за Варна.
Subaru Impreza 2,0

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта