Нова придобивка за мен и KANU

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Публикувай отговор
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Сеп 2006 05:22

ALTEZZA написа:
Japanese_fever написа:Taka de qponska mashina sa si vzeli! biggrin.gif
KANU e bivsh pritejatel na MR2. plus tova predi tova Subaru(btw, Subaru se pritejava 10% ot Toyota) imaha edin Talon Turbo(koito do niakade ima neshto iaponsko)
Aha, taka bilo zna4i.
Da be, Talona e 1:1 s Mitsu Eclipse, ako ne se luja.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Сеп 2006 05:38

K-A-N-U написа:Pozna bez da iska6! biggrin.gif
Mnogo tunko ste q vzeli?!? ohmy.gif
Ne moga da povqrvam. :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 10 Сеп 2006 12:06

Това в бг струва 100 000 лева нова 220 или 280 коня не съм сигорен СТИ доста срещани са по улиците

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 10 Сеп 2006 16:21

taia mai si e prosto WRX, ne STI ako ne e se luja ... no moje i da burkam. Ako e STI, napravo shte iztrepali ribata s taia cena.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 10 Сеп 2006 18:51

Много радва Субаруто !!! :thumbsup:

Младежите-нацисти, мисля че са поставили добро начало.... следващото тря да е тоyота вече :hello1: laugh.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 10 Сеп 2006 19:33

ugabuga написа:taia mai si e prosto WRX, ne STI ako ne e se luja ... no moje i da burkam. Ako e STI, napravo shte iztrepali ribata s taia cena.
Няма ВРХ само СТИ.ВРХ на Жоро Танер съзтезавасе в бг шампионата той кара една от ретките ВРХ sad.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 10 Сеп 2006 20:44

na nacistite ne e STi, prosto WRX
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Сеп 2006 06:07

Altezzov ti na ne bi da se jeni6 skoro, za6toto gledam, 4e edin Highlander is comming soon ...?!? wacko.gif :whistle: tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Сеп 2006 08:34

Japanese_fever написа:gledam, 4e edin Highlander is comming soon ...?!? wacko.gif :whistle: tongue.gif
za maika mi shte e. Corollata shte ia nasledi sestra mi. da vidim, tazi sedmica triabva da stane dalaverata.
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Сеп 2006 19:12

ALTEZZA написа:
Japanese_fever написа:gledam, 4e edin Highlander is comming soon ...?!? wacko.gif :whistle: tongue.gif
za maika mi shte e. Corollata shte ia nasledi sestra mi. da vidim, tazi sedmica triabva da stane dalaverata.
Ne znaeh, 4e ima6 sestra. ohmy.gif Kolko e visoka? smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Сеп 2006 19:46

imam, toku shto doide v Chicago, ta sega ia uchim da kara kola.
->

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 11 Сеп 2006 19:55

ALTEZZA написа:imam, toku shto doide v Chicago, ta sega ia uchim da kara kola.
otgovori na po vajnia vupros! lol

Japaneese samo ne pitai za snimki shtot she opereshe ne samo peshkira ami narpavo belitoto na ATEZZOVI za cial mesec!
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 11 Сеп 2006 20:32

V35GTR написа: otgovori na po vajnia vupros! lol
da be, mislim da vzimame Highlander :whistle:
->

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 11 Сеп 2006 21:31

maggkrabar написа:ихааа, тва е много яко! пипан ли е мотора? с какъв съединител е? кутията 6 степенна ли е(яката STi), или обикновената 5-степенна?
Znachi neka razkaja kak stana cqlata istoriq okolo Subito....4e marto dade snimki ama...samo tolkova

Znachi na mene vinagi mi e bilo me4ta da byra rally systezatel. Ot malak bqh vliuben v tozi sport i se stremqh da go sledq kolkoto se moje pove4e. Razbirase s tova sportno uli4i6te stava6e trudno. Ta v na4aloto na godinata re6ih da porovq i potyrsq dali nqma rally v USA i na kakvo nivo e i prosto do kade sa se razvili i dali moga da otida da gledam nqkade. Ta se okaza 4e ima nqkakvi 6ampionati i systezaniq sy6to taka ima i RallyCross na koito moje6 da hodi6 s absoliutno vsqkakva kola i nqma nikakvi reglamenti(trqbva da e kola v dvijenie razbirase sys vsi4kite si normalni oborudvaniq). Pri koeto po4nah da rovq za rally 4asti i koli i se okaza 4e i tova se namira. Reshih da si kupq kola da po4na da hodq po rallycross i taka da trupam opit znaniq i malko po malko da si podgotvqm kolata za Stage Rally...ili s drugi dumi rali vyv tipa v koito nie si go znaem. Spodelih s KORD i toi napylno spodeli planovete i meracite mi i re6ihme da go napravim zaedno. Kakva kola....nai dobre 6te6e da e s FWD , 4e za neopitni v rali shiofiori kato nas, nai mnogo pro6tava ako napravi6 gre6ka, a to gre6ki 6te ima. opredeleno iskah da e Turbo, da e eftina, sys skorosti i da ima eftini 4asti za neq. V tazi harakteristika se vpisvaha nqkolko ovtomobila ot koito sqka6 nai ispykva6e Mitsubishi Eclipse ili 1-va ili 2-ra generaziq. Nqma zna4enie cenata da e dobra i kolata da e svesna. Namerih edin Eagle Talon TSI, 95% e ednakvo sys Mitsubishi Eclipse GST, razlikite sa kozmeti4ni. Kupihme go stegnahme go i go zakarah na rallycross, no se okaza ujasno neudobna kola. kato sloja kaskata i mi opira glavata v tavana i nemoga da zastana v poziciq udobna za men, ne e mnogo manevrena, kapaka i tabloto ne ti davat nujnata vidimost neposredstveno pred kolata...i re6ih 4e mai 6te e po dobre da q prodadem i da vzemem druga....

Tuk se namesva Subaroto....

.....ta proverqvam si az ot vreme na vreme po Ebay.com i po Rallyclassified.com dali ima ne6to interesno i dostypno. I edin den vyv ebay izliza tova subaru:
2002 Subaru WRX 21 000 miles Rally car
ima rali oka4vane, rali djanti, roll cage instaliran, Fuel cell v bagajnika s prekarani linii prez kupieto za beznina i spira4kite, aluminievi predpazni ploskosti na dvigatela skorostnata kutiq i zadniq defirencial, i drugi mnogobroini malki podobreniq. I nai hubavoto 4e e tuk v chicago.

Mnogo se zaradvah, vikam si otivam da q vidq li4no, cenata na ebay be6e 6300 no ima6e minamalna cena koqto ne be6e stignata o6te. vikam si tiq 6te i iskat sigurno 13-14 bona NAI MALKO. ako ne i dvoino. Nqma da komentiram ot kade sam vzel tazi predstava za ceni vijdal sam gi vsqkakvi da se prodavat. ta...pi6a az razni e-maili da mi dadyt adresa da doida da q vidq, no uvi bez nikakyv otgovor. ostana edin den do kraq na tyrga, pak pi6a...pak ni6to. svyr6i tyrga i nito otgovor nito ni6to. V posting-a pi6e6e 4e sa avtoky6ta i po username-a vyv ebay gi namerih kade se namirat. na 28-mi avgust se razviva deistvieto. Obajdam se na KORD vednaga idvai do ofisa i otivame da vidim subito. idva toi otivame pred dilara. Vlizame...imate li sinio Subaru za prodan...ami imame ama e prodadeno ve4e sad.gif moje li pone da go vidim...ami da moje ei tam otvynka e....za kolko go prodadohte....ami za $8000, ostaviha ni 1000 deposit i otide da si tyrsi zaem ot banka. Vidqhme go haresa ni mnogo, ama prodadeno. Trygvame si i az i kazvam na sekretarkata.." eto ti moqta informaciq ako slu4aino propadne zdelkata obadi mi se". Obajda mi se v petyk 1-vi septemvri edin polqk s ujasen akcent..."zdelkata propadna o6te li si zainteresuvan?" i az "ami da 6te doida da q vidq". Vednaga doide KORD otivame karame q oglejdame q pak i mnogo ni haresa. re6ihme da q vzemame i vyv vtornik mu zvanq i mu vikam..."slu6ai kakvo...6ti dam $6800 suha para vednaga...davate li q?"...pi4a vika mi trqbva da govorq s bankata 4e ne sme nie prodava4ite ami edna banka....zvani mi toi obratno i vika, ami kolata e pak na e-bay i v momenta i ostavat 3 dena do kraq na tyrga i cenata e $6500, ako nikoi ne dade pove4e pari 6te ti q dadem na teb, no trqbva da svyr6i tyrga, ako q iska6 sega cenata e $8000. MAMKA MU! Vlizam v e-bay, tam e kolata takiva sa i parite, gledam ima 7 bid-a(pyti e naddavano) otvarqm da vidq koi e naddaval....i kakvo da vidq zahapali sa se nqkolko hieni i na vsi4kite username-ovete sa im svyrzani s rali....offroadracing, rallypro...i t.n. Vikam si sega ako tiq i slojat cena pove4e ot 8000 na e-bay 6te umra ot qd 4e nqkoi drug q e kupil za po golqma cena kato az moga da q kupq sega za $8000....VZEMAM Q...ne mi se poemat riskove za nqkakvi si 500-600 kinta. otidohme broihme im parite dadoha Title-a i gotovo.
Polqka obqsni 4e kolata e bila na nqkakyv ot Latviq, deportirali sa go za rodinata i bankata si e repozesvala imu6testvoto, no kato sa q vidqli kakva q e napravil oniq sa im pobeleli kosite.balansa na zaema e bil okolo 13 000 i toq ot dilara neznael kolko pari da i iska v tova systoqnie i se konsultiral s nqkakyv polski shop i te mu kazali 4e struvala okolo $8000. Te za tova i iskat tolkova.
Na videoto po drugata tema sys pandiz4iite me ima s neq v action, otna4alo ne e koi znae kakvo no posle se polu4i po-dobre, no az imam o6te mnogo da se u4a po tova kak se dyrji to4no edna 4WD turbo kola.

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 11 Сеп 2006 21:45

Chestito da vi e Nacisti. Ili po skoro Ex-Nacisti, now known as: Kamikadzeta!
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта