Subaru Forester XT MOD

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 27 Фев 2012 20:44

LordDigital написа:Da se obazdame za pisti li? Ne znam sys tva Subaru dali sha te pusnat na pistite vyv Regiona ,inache nai-udobno sha ti e na Black Hawk Farms tq e tocno mezdu nas (Chicago) i vas (madiSon).
Що да не го пуснат? Това си е чист WRX с по-висока кабина бре ... tongue.gif


Последно промяна от MX5 на 27 Фев 2012 23:52, променено общо 1 път.

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 27 Фев 2012 23:28

MX5 написа::thumbsup:
Но вземи черни Брембота - ще и пасват много по-добре от оранжевите. Оранжево с червено малко не си подхождат ...
Tova e buzik, nali? biggrin.gif

Ne mislish, 4e e vajno kakuv cvqt shte sa djantite?
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 28 Фев 2012 04:34

MX5 написа:
LordDigital написа:Da se obazdame za pisti li? Ne znam sys tva Subaru dali sha te pusnat na pistite vyv Regiona ,inache nai-udobno sha ti e na Black Hawk Farms tq e tocno mezdu nas (Chicago) i vas (madiSon).
Що да не го пуснат? Това си е чист WRX с по-висока кабина бре ... tongue.gif
Да бе да ,трансформирана ТУЛА на Платнохдка си е това - че като дуине попътния ветър да взема да понъврява :whistle:
Изображение

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 28 Фев 2012 04:35

Troshko написа:
LordDigital написа:Tova F40 predni caliperi li sa? Po princip osnovnata ti griza za dzantite sha byde da moze da clearnat toz caliper. Ako ne e taina kakvi pari gi plasta?

Da se obazdame za pisti li? Ne znam sys tva Subaru dali sha te pusnat na pistite vyv Regiona ,inache nai-udobno sha ti e na Black Hawk Farms tq e
tocno mezdu nas (Chicago) i vas (madiSon).
Това са стандартни апарати за СТИ, визуално наподобяват Ф40 по броя на пот-вете, но нямат нищо общо с Ф40, доста по-нисък клас са :)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Измамиха ми иначе набитото Уко:) А цвета е ясен ,всички апарати на Брембо от клас2 нагоре като им вкара човек по-сериозна температура автоматично стаат ЦЪРНИ кат Катран хехе
Изображение

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 29 Фев 2012 08:07

Иначе, аз не виждам смисъл да се дават пари за Сток СТИ калипъри, при наличието на тонове афтър маркет на подобни кинти :)

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 29 Фев 2012 19:49

LordDigital написа:Измамиха ми иначе набитото Уко:) А цвета е ясен ,всички апарати на Брембо от клас2 нагоре като им вкара човек по-сериозна температура автоматично стаат ЦЪРНИ кат Катран хехе
Ейййй, мойте STI Brembo-та затова ли са църни бре?!?!
Я си мислех, че било черна боя, а то ще излезе да е катран ... ohmy.gif tooth.gif :help:

Кат надуем турбото и после требе да спирам ... хвърчат искри, пушек излиза, чак очите ми се изцъклят ...



Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 01 Мар 2012 08:45

MX5 написа:
LordDigital написа:Измамиха ми иначе набитото Уко:) А цвета е ясен ,всички апарати на Брембо от клас2 нагоре като им вкара човек по-сериозна температура автоматично стаат ЦЪРНИ кат Катран хехе
Ейййй, мойте STI Brembo-та затова ли са църни бре?!?!
Я си мислех, че било черна боя, а то ще излезе да е катран ... ohmy.gif tooth.gif :help:

Кат надуем турбото и после требе да спирам ... хвърчат искри, пушек излиза, чак очите ми се изцъклят ...

:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 02 Мар 2012 14:24

Понеже много "компетентни " мнения се навъдиха моля модератора да изтрие темата

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 02 Мар 2012 15:45

Simbat написа:Понеже много "компетентни " мнения се навъдиха моля модератора да изтрие темата
Модераторът е със тежко пиянство - докторите обещаха да изтрезнее кам нова година! Ама задължително ша му кажем!!
Изображение

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 03 Мар 2012 03:37

LordDigital написа: Модераторът е със тежко пиянство - докторите обещаха да изтрезнее кам нова година! Ама задължително ша му кажем!!
Ти пък точно досега едно смислено нещо не каза . Но щом хората ти се кефят на глупостите -имаш от мен ОК . Да си жив и здрав

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Мнение от Troshko » 03 Мар 2012 23:40

Simbat написа:
LordDigital написа: Модераторът е със тежко пиянство - докторите обещаха да изтрезнее кам нова година! Ама задължително ша му кажем!!
Ти пък точно досега едно смислено нещо не каза . Но щом хората ти се кефят на глупостите -имаш от мен ОК . Да си жив и здрав
Ти нещо разсърден ли го даваш smile.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 03 Мар 2012 23:43

Simbat написа:
LordDigital написа: Модераторът е със тежко пиянство - докторите обещаха да изтрезнее кам нова година! Ама задължително ша му кажем!!
Ти пък точно досега едно смислено нещо не каза . Но щом хората ти се кефят на глупостите -имаш от мен ОК . Да си жив и здрав
И ти да си жив и здрав smile.gif
Изображение

Simbat
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Окт 2009 14:24
Местоположение: MAdison<WI

Мнение от Simbat » 04 Мар 2012 03:46

...
Последно промяна от Simbat на 18 Апр 2012 07:49, променено общо 1 път.

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 04 Мар 2012 04:20

Simbat написа:що нямало да ме пуснат на писта с тая кола при положение ,че има маса клипове в инетрнет с такава акола на Нюрбринг...
Ако тия неща си ги приел на сериозно, значи и ъпгрейд за чувство за хумор ще трябва ... wink.gif
Simbat написа:но за съжаления до градивна тема не е стигна,което може и да е по моя вина не знам.
Ами малко в тая американската групичка дейлитата не им се обръща много внимание - затова се обърнаха на майтап нещата. Виж по време на мероприятия като се започнат дискусии за ъпгрейди на бегачките е друга работа cool.gif



Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 04 Мар 2012 05:19

Абе аз не разбрах ти на писта ше ходиш ли или няма?
'Щото ми разправяш за бърза кола - daily driver, а казваш, че на писта не мислиш да ходиш. Ами не ми остава друго, освен да ти пожелавам да си направиш отделен акаунт в банката за speeding tickets.

Да не би и ти да си от Варна?
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта