Subaru Impreza S12 WRC на Р.Кубица

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Subaru Impreza S12 WRC на Р.Кубица

Мнение от andrian999999 » 10 Сеп 2012 23:44

Най-накрая да видим едно бързо субару, че в бг само у форумите са бързи tongue.gif
евала на човека много яко кара, дано се възтонови , ама не вервам, но историята познава имена обявени за свършили със спорта са ставали шампиони като Мик дуан ама това са рядкост, той и терминатора се върна ама говореха ,че било заради некакви спонсорски договори, иначе карал на един крак, ама май взе победа ама не си спомням, но Дуан е за пример с тия май седем титли и битките му с алекс кривие

http://www.youtube.com/watch?v=i7E91d0s ... r_embedded#!
професионален мапер

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от Japanese_fever » 11 Сеп 2012 17:42

Да беше кръстил темата Кубица, иначе можеше да си я пуснеш в темата с другите клипове.

И най-големите борби на Дуан не са с Алекс Кривие, а неговия най-голям "враг", опонент - Кевин Шванц!

Иначе като гледам Кубица се е възтановил вече. Просто трябва да влезе във форма.
Като гледам това рали го е спечелил.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: Субару

Мнение от andrian999999 » 11 Сеп 2012 23:02

ми които може да го премести в темата с клиповете, погледни други клипове за мен не е възстановен и не знам дали ще може в други клипове от състезанието държи ръката си се едно не е негова, все едно е счупена
професионален мапер

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от mitoko » 18 Сеп 2012 11:14

andrian999999 написа:Най-накрая да видим едно бързо субару, че в бг само у форумите са бързи tongue.gif
евала на човека много яко кара, дано се възтонови , ама не вервам, но историята познава имена обявени за свършили със спорта са ставали шампиони като Мик дуан ама това са рядкост, той и терминатора се върна ама говореха ,че било заради некакви спонсорски договори, иначе карал на един крак, ама май взе победа ама не си спомням, но Дуан е за пример с тия май седем титли и битките му с алекс кривие

http://www.youtube.com/watch?v=i7E91d0s ... r_embedded#!
адреанка има много вървящи субара, ама трабва да се гледа...
ето ти една СТИЙТ ЛЕГАЛ !!! http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wiNkiBjfck

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: Субару

Мнение от andrian999999 » 18 Сеп 2012 23:24

чети бе Митоко чети, писал съм за БГ само тук са по бързи ама по форумите! са нали че има батъл, дали че има бързо субару ? (дано има некой лансер .....) даже и некакво 700к.с. беха вкарали, ама нищо не сме видели. то така и аз мога да изпиша за мойта ВРЦ селика в гаража ми !!! АМА!!! на Калояново моя турбо динозавър дава 1.02 . А бързите субара какви ли времена дават ми кажи ЩОМ НЕКАКЪВ си Миро с 1.6 атмосверка дава 57-ца (да отбележа Миро го познавам).
професионален мапер

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от Japanese_fever » 19 Сеп 2012 00:03

Субарутата са хубави коли, но много грозно бръмчат, особено СТи-ката.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от mitoko » 19 Сеп 2012 12:23

andrian999999 написа:чети бе Митоко чети, писал съм за БГ само тук са по бързи ама по форумите! са нали че има батъл, дали че има бързо субару ? (дано има некой лансер .....) даже и некакво 700к.с. беха вкарали, ама нищо не сме видели. то така и аз мога да изпиша за мойта ВРЦ селика в гаража ми !!! АМА!!! на Калояново моя турбо динозавър дава 1.02 . А бързите субара какви ли времена дават ми кажи ЩОМ НЕКАКЪВ си Миро с 1.6 атмосверка дава 57-ца (да отбележа Миро го познавам).
е кака да нема в бг Ве... на трош на миналата година на джап феста бавно ли беше tooth.gif
а 1.6 тицата нито е сток мнито е стриийт лигал

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Субару

Мнение от rudolf » 19 Сеп 2012 15:51

mitoko написа:
andrian999999 написа:чети бе Митоко чети, писал съм за БГ само тук са по бързи ама по форумите! са нали че има батъл, дали че има бързо субару ? (дано има некой лансер .....) даже и некакво 700к.с. беха вкарали, ама нищо не сме видели. то така и аз мога да изпиша за мойта ВРЦ селика в гаража ми !!! АМА!!! на Калояново моя турбо динозавър дава 1.02 . А бързите субара какви ли времена дават ми кажи ЩОМ НЕКАКЪВ си Миро с 1.6 атмосверка дава 57-ца (да отбележа Миро го познавам).
е кака да нема в бг Ве... на трош на миналата година на джап феста бавно ли беше tooth.gif
а 1.6 тицата нито е сток мнито е стриийт лигал
mitok: за твоя информация - двигателя на 1.6 цата е напълно стокова без каквито и да е подобрения и промени- за разлика от трошковия, предполагам че и двете коли са с гуми-забранени за улична употреба, афтермаркет окачване.....миро даде 57:22...а тошко 58ца...(на миро колата няма стъкломат и има 40кила клетка+)
не че на тошко времето не е хубаво за оборудването и автомобила му,а наистина на миро времето е конкурентно за бг шампионатите.

(чисто теоритично субаро аматиор-няма такова време на пистата като миро,- въпреки че има няколко хонди 1.6 които са по силни от на миро колата (коментирам само малки кубатури без турбо)...има случей на саксо 8клапанво ,което дава сходни времена на най бързите субара на писта...което само по себе си значи че няма бързо субару което да се кара---знаеш еволюшъните какви времена дават,а субараджийте ги смятат за равноправен конкурент,което не значи че субару е зле,а по скоро че собствениците на субару- не се интересуват толко от каране за време на писта ,което нищо не значи,щото всеки си прави каквото му душа сака:)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от Japanese_fever » 19 Сеп 2012 22:06

Za karane na pista, osobeno malka (kusi pravi) turboto ne e vajno, a oka4vaneto.
Oka4vane za malki koli kato Corolla i Civic sa mnogo po-evtini, otkolkoto za WRX i Evo.
Ako si sus stokovo oka4vane turboto ne ti vurshi mnogo rabota na pistata.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Субару

Мнение от rudolf » 20 Сеп 2012 01:24

Japanese_fever написа:Za karane na pista,turboto ne e vajno, a oka4vaneto.
.
джапи - а я кажи за къде е важна мощността??

има 550метра правана която скоростта достига 200 кмч +2 малки участаци които се допускат заварена газ + доста спънат завой за 65км/ч след което слаби коли с лагове в съотношението на предавките ,губят много...


може писта да има къси прави след много спънати завой- в които колата да е като драгстер, и пак мощността ще е решаваща. според мен бавни свързани завой ,обезмислят мощността. дракона има две серий от по 3/свързани завой...моето мнение е че кола 300 коня трябва да е с около 3 секунди по бърза от кола 150 коня ако двете взимат завойте по един начин
п.с.: на кой коли им е евтино оказването- не си прав. евтино е окачването на този дето има пари и е сконен да ги даде за окачване. за някой 3000 са изгодно,, за друг 500 са непосилни...еднин не може да с настрои уцели окачване за 3000 ,,,друг си гони рецепта и профилирано нещо за 500 му върши работа...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от Japanese_fever » 20 Сеп 2012 08:54

Накратко исках да кажа следното и си стоя зад думите:

"Power is nothing without control" - реклама на Пирели.

Не съм карал на Калояново, не я познавам пистата.
Само мога да ти кажа, че на технично трасе правя по-добро или близко време до кола 2 пъти по-мощна от моята и около 500 кг по-тежка.
И двете коли са със стоково окачване, сравнявам ти Сивик с Форд Мустанг, който дори е няколко години по-нов от Сивика. (с един клас гуми)

550 метра права не е малко и два пъти по-мощна кола лесно ще набере предида, но ако е с неподходящо окачване тези 2-3 секунди може да г загуби много лесно после по завоите.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

mitoko
Мнения: 2015
Регистриран на: 22 Ное 2007 15:31
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от mitoko » 20 Сеп 2012 10:31

rudolf написа:
mitoko написа:
andrian999999 написа:чети бе Митоко чети, писал съм за БГ само тук са по бързи ама по форумите! са нали че има батъл, дали че има бързо субару ? (дано има некой лансер .....) даже и некакво 700к.с. беха вкарали, ама нищо не сме видели. то така и аз мога да изпиша за мойта ВРЦ селика в гаража ми !!! АМА!!! на Калояново моя турбо динозавър дава 1.02 . А бързите субара какви ли времена дават ми кажи ЩОМ НЕКАКЪВ си Миро с 1.6 атмосверка дава 57-ца (да отбележа Миро го познавам).
е кака да нема в бг Ве... на трош на миналата година на джап феста бавно ли беше tooth.gif
а 1.6 тицата нито е сток мнито е стриийт лигал
mitok: за твоя информация - двигателя на 1.6 цата е напълно стокова без каквито и да е подобрения и промени- за разлика от трошковия, предполагам че и двете коли са с гуми-забранени за улична употреба, афтермаркет окачване.....миро даде 57:22...а тошко 58ца...(на миро колата няма стъкломат и има 40кила клетка+)
не че на тошко времето не е хубаво за оборудването и автомобила му,а наистина на миро времето е конкурентно за бг шампионатите.

(чисто теоритично субаро аматиор-няма такова време на пистата като миро,- въпреки че има няколко хонди 1.6 които са по силни от на миро колата (коментирам само малки кубатури без турбо)...има случей на саксо 8клапанво ,което дава сходни времена на най бързите субара на писта...което само по себе си значи че няма бързо субару което да се кара---знаеш еволюшъните какви времена дават,а субараджийте ги смятат за равноправен конкурент,което не значи че субару е зле,а по скоро че собствениците на субару- не се интересуват толко от каране за време на писта ,което нищо не значи,щото всеки си прави каквото му душа сака:)
stupid.gif stupid.gif stupid.gif със сликове рабирасе змам го тва

п.п. то и бързи супри няма в бг, но това не означава че са скапани коли :help:

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Субару

Мнение от rudolf » 20 Сеп 2012 11:00

Japanese_fever написа:Накратко исках да кажа следното и си стоя зад думите:

"Power is nothing without control" - реклама на Пирели.

Не съм карал на Калояново, не я познавам пистата.
Само мога да ти кажа, че на технично трасе правя по-добро или близко време до кола 2 пъти по-мощна от моята и около 500 кг по-тежка.
И двете коли са със стоково окачване, сравнявам ти Сивик с Форд Мустанг, който дори е няколко години по-нов от Сивика. (с един клас гуми)

550 метра права не е малко и два пъти по-мощна кола лесно ще набере предида, но ако е с неподходящо окачване тези 2-3 секунди може да г загуби много лесно после по завоите.
джапи- говорим за различни неща....тук не говорим дали мощна кола без окачване е по бърза от слаба кола с окачване...а говорим дали една подготвена и мощна кола е по бърза от подготвена и слаба кола??? ...и ако слабите коли дават по добри времена, това значи ли че мощните коли са неподготвени

http://www.youtube.com/watch?v=xFLjk88H ... ture=share ко викаш като има хубаво окачване слабата кола??:)


не коментирам аутоХ-сове....
Последно промяна от rudolf на 20 Сеп 2012 16:32, променено общо 1 път.

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Субару

Мнение от rudolf » 20 Сеп 2012 11:18

mitoko написа:
stupid.gif stupid.gif stupid.gif със сликове рабирасе змам го тва

п.п. то и бързи супри няма в бг, но това не означава че са скапани коли :help:
миток :къде прочете някой да нарича субару- скапани???? адриан спомена само че в бг -няма доказали се на писта-бързи.

просто собствениците на супри не се интересуват от спорт. повечето супри са автоматици ,каквато е и на стоянчо..собствениците на супри не се интересуват от раздели--автоспорт. колко супри с спортно окачване знаеш???

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Субару

Мнение от Japanese_fever » 21 Сеп 2012 03:24

rudolf написа:
джапи- говорим за различни неща....тук не говорим дали мощна кола без окачване е по бърза от слаба кола с окачване...
Sorry, аз говорех точно за това.
rudolf написа: http://www.youtube.com/watch?v=xFLjk88H ... ture=share - ко викаш като има хубаво окачване слабата кола??:)
Хе-хе biggrin.gif , това не е 2-а пъти по-мощна кола, а няколко пъти по-мощна СПОРТНА кола, която така си излиза от завода.
Говори ли сме за това многократно кои коли за какво са предназначени.
Не можах да разбера как от Субита и Ево-та скочихме на Ферарита и Лаброрджинита?
rudolf написа:... и ако слабите коли дават по добри времена, това значи ли че мощните коли са неподготвени
Да значи, ако считаме шофьора за част от колата. smile.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта