KANUUUUUUUUU

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

KANUUUUUUUUU

Мнение от LordDigital » 31 Дек 2007 20:19

Изображение

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 02 Яну 2008 18:43

Kanu, trqbva da ti kaja che mi izpulni dushata s tova manqashko karane!
Maniqa!!!
thumbsup:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: KANUUUUUUUUU

Мнение от Japanese_fever » 02 Яну 2008 20:57

Onova v zakritiq parking beshe po-qko! smile.gif
Mnogo me kefi zvuka ot STI-kata. :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 02 Яну 2008 22:11

Лелее като ви гледам с тия Субита.... ама те направо при вас са като съвсем обикновена кола май, а тука искат 100 бона за нова. Ох леле, ако ми падне една такава Импреза ще я побъркам. biggrin.gif
Тая година съм решил да ходя на студентска бригада в САЩ. Я кажете вие къде точно живеете, да знам има ли шанс да се видим. Аз не съм решил още къде да ходя, мисля си за Калифорния. Яяя така и така има доста живеещи в САЩ тука, да питам, къде според вас е най-добре да отида да бачкам лятото на бригадата, целта ми е да изкарам некой лев, не да изхарча всичко още там.

Аватар
lz2lps
Мнения: 654
Регистриран на: 12 Дек 2007 10:59
Местоположение: гр. Разград
Обратна връзка:

Мнение от lz2lps » 02 Яну 2008 23:29

"целта ми е да изкарам некой лев, не да изхарча всичко още там"

Az se seshtam za Aliaska. Hem davat povechko pari tam, hem maj nqma mnogo kyde da gi harchish wink.gif

P.S. Malko sthe smyrdish na riba ama..... biggrin.gif
"Одни трусят, бросают вёсла, ложатся на дно баркаса, и их разбивает о скалы! А другие крепче берутся за весла, и гребут, гребут, навстречу ветру, наперекор буре гребут, и они побеждают стихию!" (с) "Повесть о настоящем человеке"

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 03 Яну 2008 00:47

racing_fan написа: Тая година съм решил да ходя на студентска бригада в САЩ. Я кажете вие къде точно живеете, да знам има ли шанс да се видим. Аз не съм решил още къде да ходя, мисля си за Калифорния. Яяя така и така има доста живеещи в САЩ тука, да питам, къде според вас е най-добре да отида да бачкам лятото на бригадата, целта ми е да изкарам некой лев, не да изхарча всичко още там.
Ti spored men trqbva da poburzash, 4e pove4eto hora oshte predi nova godina znaqt na kude shte hodqt.
Nai-dobri pari shte izkarash na rabota kudeto davat bakshishi - servitior, taxi, valet(parkirvane na koli). Ako si dobre s anglijskiq shte e izkarash pove4eko, otkolkoto ako ne si.
Principno kudeto e visoko zaplashtaneto sa visoki i kvartirite. Moje bi v Kalifornia naistina se izkarvat dobri pari jato se zamislq.

p.s.
Sorry za off topic-a. :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 03 Яну 2008 01:00

Japanese_fever написа:
racing_fan написа: Тая година съм решил да ходя на студентска бригада в САЩ. Я кажете вие къде точно живеете, да знам има ли шанс да се видим. Аз не съм решил още къде да ходя, мисля си за Калифорния. Яяя така и така има доста живеещи в САЩ тука, да питам, къде според вас е най-добре да отида да бачкам лятото на бригадата, целта ми е да изкарам некой лев, не да изхарча всичко още там.
Ti spored men trqbva da poburzash, 4e pove4eto hora oshte predi nova godina znaqt na kude shte hodqt.
Nai-dobri pari shte izkarash na rabota kudeto davat bakshishi - servitior, taxi, valet(parkirvane na koli). Ako si dobre s anglijskiq shte e izkarash pove4eko, otkolkoto ako ne si.
Principno kudeto e visoko zaplashtaneto sa visoki i kvartirite. Moje bi v Kalifornia naistina se izkarvat dobri pari jato se zamislq.

p.s.
Sorry za off topic-a. :whistle:
По темата - STi-ката ми е мечта wink.gif

По другата тема - в Кали трудно ще спестиш пари. Изкушенията са прекалено много, а и живота тук е много скъп. Както каза колегата - Аляска laugh.gif
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 03 Яну 2008 01:43

Отказах се от Аляска, много забутано и скучно, искам да видя поне малко свят, коли, хора и тн. Иначе съм чувал, че климата е готин, ама няма нищо, голяма скука е, затова се и спестяват най-много пари. Братовчед ми е бил по-миналата година в Калифорния в хотел Мириад и е бачкал няколко работи, взимал е яко пари ама нещо сгафил с няква мадама, видели го на камерите и го уволнили.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 03 Яну 2008 02:10

racing_fan написа:Отказах се от Аляска, много забутано и скучно, искам да видя поне малко свят, коли, хора и тн. Иначе съм чувал, че климата е готин, ама няма нищо, голяма скука е, затова се и спестяват най-много пари. Братовчед ми е бил по-миналата година в Калифорния в хотел Мириад и е бачкал няколко работи, взимал е яко пари ама нещо сгафил с няква мадама, видели го на камерите и го уволнили.
Za Pari - Washington DC ,spasitel. Sha spestis dostatycno za da ides da vidis NY koeto e na blizo ,i da se vyrnes sys nekoi kint vyv BG.

Okolo CHicago ofertite sa obiknovenno gadni ,i osven tova sha harcis qko kinti stoto opredeleno ima mnogo poveche kakvo da se prai ot DC
Изображение

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 03 Яну 2008 02:14

Не ставам за спасител, не ме бива в плуването. Виж за valet biggrin.gif biggrin.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 03 Яну 2008 02:25

racing_fan написа:Не ставам за спасител, не ме бива в плуването. Виж за valet biggrin.gif biggrin.gif
Valet togava Atlantic city ,no poneze davat Baksisi mnoooo trudno e da se uredis

Izpita po pluvane e hiper elementaren ,znam za hora koito sa go vzeli deto pocti ne mogat da pluvat - ne mu misli tva nema da e problem. Za povece info pishi na Celica ot foruma tuka tq e bila spasitelka 2 leta vyv DC.
Изображение

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 03 Яну 2008 02:27

LordDigital написа:
racing_fan написа:Не ставам за спасител, не ме бива в плуването. Виж за valet biggrin.gif biggrin.gif
Valet togava Atlantic city ,no poneze davat Baksisi mnoooo trudno e da se uredis

Izpita po pluvane e hiper elementaren ,znam za hora koito sa go vzeli deto pocti ne mogat da pluvat - ne mu misli tva nema da e problem. Za povece info pishi na Celica ot foruma tuka tq e bila spasitelka 2 leta vyv DC.
Хахахахаха, накрая да не стане обаче удавника да спасява спасистеля laugh.gif
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 03 Яну 2008 02:30

hyankov написа:
LordDigital написа:
racing_fan написа:Не ставам за спасител, не ме бива в плуването. Виж за valet biggrin.gif biggrin.gif
Valet togava Atlantic city ,no poneze davat Baksisi mnoooo trudno e da se uredis

Izpita po pluvane e hiper elementaren ,znam za hora koito sa go vzeli deto pocti ne mogat da pluvat - ne mu misli tva nema da e problem. Za povece info pishi na Celica ot foruma tuka tq e bila spasitelka 2 leta vyv DC.
Хахахахаха, накрая да не стане обаче удавника да спасява спасистеля laugh.gif
Ами то е ставало ,по-скоро спасителя не може да спаси удавника и ... удавника си са удавя. Резултата е ,спасителя наМъмрен и преместен на друг басейн wink.gif
Изображение

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 03 Яну 2008 02:39

Еее не, после ще ми тежи цял живот на съвестта, че не съм спасил човека. Не мисля, че това е работа за мен, не си падам по плуването. Предложете нещо друго с хубави бакшиши.

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 03 Яну 2008 07:14

V35GTR radvam se 4e ti haresa, no ima o6te mnogo da se u4a, taka 4e ot tuk natatyk vse po-dobre i po-dobre :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта