И аз съм в сектата Subaru

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Публикувай отговор
Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 24 Апр 2009 02:10

ALTEZZA написа:abe ne znam za kvi 10 bona stava vapros, ama za parvi pat da te arestuvat za Reckless driving, edni $2000 ne ti mardat(ot sobstven opit znam), plus sumati razpravii i tova pri uslovie che ne si udaril nishto i/ili nikogo. vtori pat da te arestuvat i v zatvora moje da otidesh. a ako udarish niakoi i/ili neshto, togava prosto ne mi se misli... taka che po dobre si dai $200 za pista i karai cial den na volia, pak posle na uliciata karai s limita, niama znachka s kva kola si!
+1 :thumbsup:

Keep the Race on the Track!

Race drivers against Street racers(keleshi)! mad.gif tongue.gif
Последно промяна от Japanese_fever на 26 Апр 2009 07:41, променено общо 1 път.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: покана

Мнение от Japanese_fever » 24 Апр 2009 02:46

MX5 написа: а и за ПУШКАТА тук все оше има чат пат ДЕМОКРАЦИЯ даже може и да удариш шамар на ЖЕНАТА, без да те съди и да ти вземе всичко,
НА МЕН ЛИЧНО НИщООО ОСВЕН ЕДНИ СКЪСАНИ ГАщИ С КОИТО ХОДЯ ДА РИТАМ
Tova puk kakvo ob6to ima s kolite i karaneto sus 160km/h ?!? wacko.gif

Govorq ot imeto na pove4eto(da ne kaja vsi4ki ot drugata strana na okeana) tongue.gif :
1. Ne sme jeneni.
2. Na drugite nqma smisul da davam otgovor. laugh.gif

Onzi den strelqh na edno strelbi6te s Glock 17. Nqmam ni6to razreshitelno, nito bqh strelql nqkoga s boen pistolet, s boini patroni. smile.gif Dobre, 4e beshe moq priqtel, koito e po-napred s materiala ot men.
Za nashiq 6tat Illinois orujieto e pozvoleno, samo ne e pozvoleno da go nosi6 zaredeno po ulicite, a pushkite nerazglobeni.
Vij v Texas si nosqt pushkite na zadnata sedalka na pick-up-a zaredeni i si razvqvat patlacte, su6to taka.

Ne vijdam, kakvo pove4e imash ti v BG ot tuk? :whistle:
Nie v BG su6to imame vuzdushna pushka i gazov pistolet. wink.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Re: покана

Мнение от MX5 » 24 Апр 2009 04:20

Japanese_fever написа:
MX5 написа: а и за ПУШКАТА тук все оше има чат пат ДЕМОКРАЦИЯ даже може и да удариш шамар на ЖЕНАТА, без да те съди и да ти вземе всичко,
НА МЕН ЛИЧНО НИщООО ОСВЕН ЕДНИ СКЪСАНИ ГАщИ С КОИТО ХОДЯ ДА РИТАМ
Това за демокрациите, жените и т.н. е на andrian999999 пост-а. Аз съм невинен laugh.gif



Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: покана

Мнение от Japanese_fever » 24 Апр 2009 05:03

MX5 написа: Това за демокрациите, жените и т.н. е на andrian999999 пост-а. Аз съм невинен laugh.gif
Sega smb-to shte doide i shte vi podbere s tezi off topitzi! laugh.gif offtopic.gif :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: покана

Мнение от andrian999999 » 25 Апр 2009 18:33

Ne vijdam, kakvo pove4e imash ti v BG ot tuk? :whistle:
Nie v BG su6to imame vuzdushna pushka i gazov pistolet. wink.gif[/quote]

не бе извинявай не знаех че е форум за USA

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: покана

Мнение от Japanese_fever » 26 Апр 2009 07:40

Iskam samo da dobqva snimkata na Adriankata ot /Ob6ti temi/ “Koi, koi e?”

Za da ne si pomislite, 4e tova gore go pishe nqkoe pishleme, za6toto qvno moje i semeen 4ovek da go pishe: smile.gif
Е СТИГА ДЕЕЕ каде отиде малкото непримиримо момчеее.... като те задмине някои да се заиграеш, малко риск малко адреналин, "да си ги премеритее" иначе кво, работа вкъщи , жената на децата сивто ежедневие иии се метаи на един хибрид събот и неделя на почивка.

...
а и за ПУШКАТА тук все оше има чат пат ДЕМОКРАЦИЯ даже може и да удариш шамар на ЖЕНАТА, без да те съди и да ти вземе всичко,
Zna4i kato udrqsh shamar na jena si i ti se vdiga adrenalina, kakto kato strelqsh s pushkata i karash sus 160km/h po ulicite na grada, TAKA LI?!? laugh.gif

Na men mi se vdiga pove4e adrenalina kato udarq shamar na nqkoi kelesh, otkolkoto na nqkoq jena, xa-xa ... laugh.gif


Mom4eto kara Celica All-Track, koeto e pohvalno, no za6to trqbvashe da se karash sus jena si zaradi neq. ohmy.gif Pravi mi vpe4atlenie, 4e jena ti mnogo 4esto prisustva v postovete ti?!? Po4ti tolkova 4esto kolkoto spomenavash i kolata si?!? LOL laugh.gif
Прикачени файлове
adrian_devqtkite.jpg
adrian_devqtkite.jpg (91.68 KiB) Преглеждано 6412 пъти
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: покана

Мнение от andrian999999 » 01 Юни 2009 13:10

Japanese_fever написа:Iskam samo da dobqva snimkata na Adriankata ot /Ob6ti temi/ “Koi, koi e?”

Za da ne si pomislite, 4e tova gore go pishe nqkoe pishleme, za6toto qvno moje i semeen 4ovek da go pishe: smile.gif
Е СТИГА ДЕЕЕ каде отиде малкото непримиримо момчеее.... като те задмине някои да се заиграеш, малко риск малко адреналин, "да си ги премеритее" иначе кво, работа вкъщи , жената на децата сивто ежедневие иии се метаи на един хибрид събот и неделя на почивка.

...
а и за ПУШКАТА тук все оше има чат пат ДЕМОКРАЦИЯ даже може и да удариш шамар на ЖЕНАТА, без да те съди и да ти вземе всичко,
Zna4i kato udrqsh shamar na jena si i ti se vdiga adrenalina, kakto kato strelqsh s pushkata i karash sus 160km/h po ulicite na grada, TAKA LI?!? laugh.gif

Na men mi se vdiga pove4e adrenalina kato udarq shamar na nqkoi kelesh, otkolkoto na nqkoq jena, xa-xa ... laugh.gif


Mom4eto kara Celica All-Track, koeto e pohvalno, no za6to trqbvashe da se karash sus jena si zaradi neq. ohmy.gif Pravi mi vpe4atlenie, 4e jena ti mnogo 4esto prisustva v postovete ti?!? Po4ti tolkova 4esto kolkoto spomenavash i kolata si?!? LOL laugh.gif
ЗА СТРЕЛЯНЕ С ПУШКА НЕ САМ СПОМЕНАВАЛ АЗ
като гледам най сериозни са момчетата от форума на БМВ и на думи и на ДЕЛА а тук само пред монитора сте силни.... 160 на трета се вдига
от всяко сти тя моита на 13 год. го прави
шамар на келеш!!!!??? в сащ???? ще лежиш бе, не лъжи!
ЖЕНАТА! аиде да видим кои ще посме да напише "ГОЛЯМАТА ЛЪЖА" ,че не слушка жена си ! да видим кой е мъж .
Последно промяна от andrian999999 на 01 Юни 2009 22:25, променено общо 1 път.

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: покана

Мнение от andrian999999 » 01 Юни 2009 23:11

smb написа:
andrian999999 написа:
Japanese_fever написа:Iskam samo da dobqva snimkata na Adriankata ot /Ob6ti temi/ “Koi, koi e?”

Za da ne si pomislite, 4e tova gore go pishe nqkoe pishleme, za6toto qvno moje i semeen 4ovek da go pishe: smile.gif



mai obarka temata a ?
Zna4i kato udrqsh shamar na jena si i ti se vdiga adrenalina, kakto kato strelqsh s pushkata i karash sus 160km/h po ulicite na grada, TAKA LI?!? laugh.gif

Na men mi se vdiga pove4e adrenalina kato udarq shamar na nqkoi kelesh, otkolkoto na nqkoq jena, xa-xa ... laugh.gif


Mom4eto kara Celica All-Track, koeto e pohvalno, no za6to trqbvashe da se karash sus jena si zaradi neq. ohmy.gif Pravi mi vpe4atlenie, 4e jena ti mnogo 4esto prisustva v postovete ti?!? Po4ti tolkova 4esto kolkoto spomenavash i kolata si?!? LOL laugh.gif
като гледам най сериозни са момчетата от форума на БМВ и на думи и на ДЕЛА а тук само пред монитора сте силни.... 160 на трета се вдига
от всяко сти тя моита на 13 год. го прави
шамар на келеш!!!!??? в сащ???? ще лежиш бе, не лъжи!
ЖЕНАТА! аиде да видим кои ще посме да напише "ГОЛЯМАТА ЛЪЖА" ,че не слушка жена си ! да видим кой е мъж


mai obarka temata a ? wacko.gif
харесва ми покупката ти, да си я караш със здраве!!!
темата субару несам я объркал СУБАРУ е фирма със славно минало и неясно бъдеще! много мога да говоря! КУПИЛ СИ СИ РАЛИ КОЛА 4Х4 ДА Я КАРАШ НА ПИСТА? в америка има само драг състезания, на тва се радват глупавите американци те коли не могат да ПРАВЯТ! даже и да се състезават! даже и този модел ве4е къса с рали ЛЕГЕНДИТЕ, тежък е 1550-1600, не помня точно, доста е тежка трябва да е под 1,5т около 1350кг.щтото една ево 8 или ево9 6ти скасат гъза или по старите модели на ипреса.японците пишат че са я направили по луксозна да се цели в клиентелата на ауди рс4 м3 и ц-клас амг
на пистата не може да бие стария модел , дава по слабо време даже пишат че модела до 2005 е по добър с двулитровия двигател които е с ковани ботала и държи на натоварване а не 2,5л. но аз темите не ги знам! а кажи ми 4есно гледал ли си 95 96 г. колин или само на плеистешън и ютуб, кои мо беше съодборник и се бореха за титлата
субару е единствената японсака фирма с 3 последователни титли , и виж кои е петър соберг ! а и АКО искам да се ЗАЯЖДАМ джапанезе форевър МИ ОТБОРА Е ПРОДРАИВ и е АНГЛИЙСКИ щтот японците сами не могат да се справят
без ЕВРОПЕИЦИТЕ!!! ИЛИ ЩЕ МИ КАЖЕШ КОГА СА СЕ СПРАВЯЛИ КАТО САМОСТОЯТЕЛЕН ОТБОР някоя японска марка в рали или формула1
аиде че пак ще го приемете навътре извиняваи....

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Re: покана

Мнение от MX5 » 01 Юни 2009 23:26

andrian999999 написа:в америка има само драг състезания, на тва се радват глупавите американци те коли не могат да ПРАВЯТ! даже и да се състезават!
Откъде се пръкна тоя смешник във форума? ... laugh.gif
Май колите само на картинки в списания ги състезава ... laugh.gif Bench racer от класа laugh.gif
andrian999999 написа:щтот японците сами не могат да се справят
без ЕВРОПЕИЦИТЕ!!!
Да бе, те трева пасат и доматите с колците ги ядат. Или за Super GT шампионата сигурно теб викат да им правиш колите ...
А това, че Super GT e най-бързия GT шампионат е някакво недоразумение, случайност породена от фазите на луната

А ПРОДРАЙВ що не си направят собствени коли щом са толкова сръчни и способни ами се занимават с тунинг на чужди (японски или не е без значение) ... laugh.gif

Последно промяна от MX5 на 02 Юни 2009 00:52, променено общо 2 пъти.

Аватар
Troshko
Мнения: 2094
Регистриран на: 24 Яну 2006 11:58
Местоположение: София

Re: покана

Мнение от Troshko » 02 Юни 2009 14:54

andrian999999 написа:
MX5 написа:
andrian999999 написа:в америка има само драг състезания, на тва се радват глупавите американци те коли не могат да ПРАВЯТ! даже и да се състезават!
Откъде се пръкна тоя смешник във форума? ... laugh.gif
Май колите само на картинки в списания ги състезава ... laugh.gif Bench racer от класа laugh.gif
andrian999999 написа:щтот японците сами не могат да се справят
без ЕВРОПЕИЦИТЕ!!!
Да бе, те трева пасат и доматите с колците ги ядат. Или за Super GT шампионата сигурно теб викат да им правиш колите ...
А това, че Super GT e най-бързия GT шампионат е някакво недоразумение, случайност породена от фазите на луната

А ПРОДРАЙВ що не си направят собствени коли щом са толкова сръчни и способни ами се занимават с тунинг на чужди (японски или не е без значение) ... laugh.gif
не знаех ,че импреса има толкова фенове и славата и е от ГТ шампионата , ПРИЗНАВАМ СИ не сам го гледал! а за продраив ми те
до миналата година от япония отиват само 4 бели голи купета 2 за солбер и 2 за аткинсън и всичко в англия го правят. А ЗА европеиците
извиняваи те и американците си имат формула, индикар "НЕ САМО ДРАГ" и те правят колите да завиват "на ляво" ,само дето нямам пари и вазможност да гледам индианаполис 500 ! АИДЕ СТИГАААА
момчето си купило импреса ЕВАЛА, НЕ МУСТАНГ.. или както правят американците на кенеф биг блог 7,2л страхотия
Или СУПРА laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Re: покана

Мнение от MX5 » 02 Юни 2009 17:11

andrian999999 написа:или както правят американците на кенеф биг блог 7,2л страхотия
А някога да си пробвал Corvette Z06 или Viper ACR? Това е истинска кола сравнено с тая кошница дето си си я взел tongue.gif
Дори и сток окачването им е на светлинни години напред от твоя леген - интересно как са го направили щом само от драг рейсинг разбират.
Btw, в сериите, в които има класове с разрешено мешане на турбо малолитражки и тия с големите пушрод двигатели, интересно защо по правилата на американските пушроди не им дават да си слагат турбота biggrin.gif

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Re: покана

Мнение от MX5 » 02 Юни 2009 17:35

smb написа:zashto prodaljavash da se napuvash, ne vijdash li che ne stava. laugh.gif
Тоя е някакъв уникален хейтър. Сигурно жена му го налага по цял ден и той после избива комлекси по форумите ... laugh.gif
Интересно как за Хюндай още нищо не е казал wink.gif laugh.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re:

Мнение от andrian999999 » 02 Юни 2009 22:23

MX5 написа:
smb написа:zashto prodaljavash da se napuvash, ne vijdash li che ne stava. laugh.gif
Тоя е някакъв уникален хейтър. Сигурно жена му го налага по цял ден и той после избива комлекси по форумите ... laugh.gif
Интересно как за Хюндай още нищо не е казал wink.gif laugh.gif
АБЕ АЗ ЗАД МОНИТОРА НЕ СЕ КРИЯ БЕЕ И СНИМКА НА ЖЕНА МИ щЕ СЛОЖА ТИ Ще ПОСМЕЕШ ЛИ БЕ? аиде ТАРИКАТИИИИИ слагаите снимки
НИКОИ НЯМА ДА ПОСМЕЕЕ да сложи ! biggrin.gif

Аватар
andrian999999
Мнения: 1513
Регистриран на: 19 Мар 2009 11:51
Местоположение: София

Re: покана

Мнение от andrian999999 » 02 Юни 2009 23:02

MX5 написа:
andrian999999 написа:или както правят американците на кенеф биг блог 7,2л страхотия
А някога да си пробвал Corvette Z06 или Viper ACR? Това е истинска кола сравнено с тая кошница дето си си я взел tongue.gif
Дори и сток окачването им е на светлинни години напред от твоя леген - интересно как са го направили щом само от драг рейсинг разбират.
Btw, в сериите, в които има класове с разрешено мешане на турбо малолитражки и тия с големите пушрод двигатели, интересно защо по правилата на американските пушроди не им дават да си слагат турбота biggrin.gif
АБЕ ИЗВИНЯВАИ АМА СИ МНОГО..... ПАРЧЕ МИ ДАИ ДА СИ ГИ МЕРИМЕ Н
1. КОГАТО МОИТА КОЛА Е БИЛА РАЛИ ШАМПИОН 1994 АМЕРИКАНЦИТЕ СА КАЗВАЛИ ТАЗИ Е АВТОМАТИК , ЗНАЧИ Е СПОРТНА!!!!
2. ЗА ОКАЧВАНЕТО КАЖИ МИ 2009 ГОДИНА СМЕ А КОРВЕТА ТИ Е С РЕСОРИИИИИ!!!! ИЗВИНЯВАИ АМА ТОВА НЕ ГО ЛИ СЛАГАХА НА ЛАЗКАТА, КАМАЗА, И НА МОСКВИЧА 12 КОИТО ДЯДО ТИ Е КАРАЛ
3. СКОРО И ЗА FOOTBALL щЕ СПОРИШ ЧЕ АМЕРИКАНСКИЯ Е ИСТИНСКИЯ ДЕТО ГО ИГРАЯТ С ''РЪЦЕ'',НАЛИ ЗАТОВА МУ ВИКАТ ФУТБОЛ , ОТ БЕДНИЯ МИ АНГЛИЙСКИ РАЗБИРАМ ,ЧЕ ОЗНАЧВА КРАК И ТОПКА . ОООО ИЗВИНЯВАИ ТИ НЕ СИ ГЛЕДАЛ ФИНАЛА НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА , ТИ ГЛЕДАШ СУПЕРБОЛ
4. НЕ САМ КАРАЛ КОРВЕТ, НЯМАМ ВАЗМОЖНОСТ, А И ДА ИМАХ
Ще СКОЧА В 911 ТУРБО С МАЛКИЯ МУ ПИКЛИВ БОКСТЕР 3,6 ИМА НЕМА 500 КОНЯ
biggrin.gif

b_d

Re: покана

Мнение от b_d » 02 Юни 2009 23:17

andrian999999 написа:глупости разни
Човек, не е зле да те прегледа специалист. Явно имаш сериозен проблем с гнева, съчетан с неспособност да изразиш мислите си (явно защото такива липсват), което от своя страна вероятно е породило комплексите, които демострираш откакто си се регистрирал.
Очевидно си доста неграмотен по автомобилните въпроси, така че вместо да губиш време пред монитора, отиди да теглиш един бой на жена си и лягай да спиш...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта