Ново начало - 2002 BMW 540i 6-Speed Manual M-series

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 24 Мар 2009 19:06

smb написа:no tova da se smenqt butalata na nov dvigatel e typo - po-dobre da se kara dokato moje posle ako se prebe se smenq i tova e. povecheto hora nqmat nujda da vadqt 500 konq kakto e moderno v bg.
s tova sam mnogo saglasen. edinstvenoto neshto koeto me pritesniava e dali kat doide vreme za smiana na butala, bloka shte e vse oshte v dobro sastoianie.
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 24 Мар 2009 23:14

вместо да си вземете по една супра ,вече блокове тръгнаха да сменят :whistle: :whistle:
Изображение

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 24 Мар 2009 23:31

smb написа: ti kolko bloka smeni be maimuno? az znam pone za 4 tongue.gif

az veche imam poveche mili ot tvoite vsichkite vzeti zaedno na originalnia s originalnite butala :whistle:
Е да де ама на него тия 200 коня на колетийте не му стигат :whistle: . А блоковете ги сменява щото и при вас на "майсторите" ръчичките са им в дупето завряни . Иначе 7М-а си му беше по учебник и със сигурност щеше да изкара повече от всичките боксери на света ! tongue.gif
Като при мен се заформя абсолютно същия проблем (с майсторите не с блока) само да видиме кога ще се покаже биелата :whistle: .

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 25 Мар 2009 00:30

Bass_Man написа:
smb написа: ti kolko bloka smeni be maimuno? az znam pone za 4 tongue.gif

az veche imam poveche mili ot tvoite vsichkite vzeti zaedno na originalnia s originalnite butala :whistle:
Като при мен се заформя абсолютно същия проблем (с майсторите не с блока) само да видиме кога ще се покаже биелата :whistle: .
Tejka e Tzarskata korona! :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 25 Мар 2009 00:31

LordDigital написа:вместо да си вземете по една супра ,вече блокове тръгнаха да сменят :whistle: :whistle:
Мани ги тия японски легени. Вземете си по една истинска кола .... корейска :whistle: laugh.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas

Мнение от Japanese_fever » 25 Мар 2009 00:36

^

Got ya! biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 25 Мар 2009 05:13

maggkrabar написа:а и твоята доколкото разбрах не била стокова? имала някакъв air intake? ама лумпените май не са прочели, че на субарата след 2004г много фнимателно се пипа въздушният дъкт, щото дебитомерът се ошашква smile.gif та проблемът не е в марката, а в подхода... и официалните дилъри

Moqta si be6e izcqlo stock. Az naro4no ne iskah da q pipam 4e ako nedai si boje ne6to i stane, nali e garancionna..... wacko.gif da se opravqt i da si nqmam problemi. Za men 300 konq sa dostaty4no, siguren sam 4e znae6 4e tazi kola moje da pravi takiva ne6ta stockova 4e ti dokato se nau4i6 da i izcedi6 potenciala do togava q kamilata q kamilarq. Pri vse tova ne ti govorq za 1/4 mile runs i aide da se gonim po magistralata kato nqma koli ot 60 do 160 mph da vidim koi i s koilko koli 6te bie.

Ta az iskah da si se u4a na tova koeto nemoga i neznaq i izkah da e izdyrjliva i da se opravq ot dilara ako i stane ne6to. Zatova stock si q darjah i mi be6e dostaty4na. E da ama ne! Iavno ne se li uhar4i o6te $6-7 hilki 4ovek i da izle4e ot zavodskata garanciq nqma da q bade. I taka i stana.....za sajalqnie. No vsqko zlo za dobro kakto kazvat horata. :thumbsup:

Na vaprosa ti: кви пари излиза беемве да стане 500кс - тегли чертата СТи да докара тези коне?

Az nikoga ne sam gonil 500 konq ot STI-kata(ili ot BMW-to), znam 4e moje sravnitelno lesno da se izvadqt, no za men tova ne be6e prioritet. Za6toto ako otnema "X" usilia i umeniq da se kontrolira Stock STI, to pri 500 konq tunvano jivotno umenqta trqbva da sa "X" po 5! Az takiva deto imat po mnogo kone ama deto neznaqt kak da gi karat znae6 li kolko sam gi vijdal....? To sigurno i ti de tongue.gif No mislq 4e ve4e mi hvana kakva mi e misalta... cool.gif

Imah SPT Air Intace system. SPT= Subaru Performance Tuning i se prodava ot dilarite i se pokriva ot garanciqta. Pak si idvame na ideqta za6to si go slojih to4no nego.

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 25 Мар 2009 06:06

smb написа:
LordDigital написа:вместо да си вземете по една супра ,вече блокове тръгнаха да сменят :whistle: :whistle:
ti kolko bloka smeni be maimuno? az znam pone za 4 tongue.gif

az veche imam poveche mili ot tvoite vsichkite vzeti zaedno na originalnia s originalnite butala :whistle:
Kak 4 bre ,TRI sa - Subaru Sektantite vse 4 im se privizda sys tiq SHTAR-PO-SHTAR sistemi :whistle: :whistle:
Изображение

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 25 Мар 2009 16:49

KANU - Kolata e super! btw, dJansi sus agressiven lip ne mislq che shte sotqat dobre. Kakvo shte kajesh za OEM M5s?
LordDigital написа:
smb написа:
LordDigital написа:вместо да си вземете по една супра ,вече блокове тръгнаха да сменят :whistle: :whistle:
ti kolko bloka smeni be maimuno? az znam pone za 4 tongue.gif

az veche imam poveche mili ot tvoite vsichkite vzeti zaedno na originalnia s originalnite butala :whistle:
Kak 4 bre ,TRI sa - Subaru Sektantite vse 4 im se privizda sys tiq SHTAR-PO-SHTAR sistemi :whistle: :whistle:
^dali 3, dali 4 motora - se taqa! Ama s otverka da smenqsh skorosti si eVasi classicata!! :P

Da ne govorim za "lepenite" predni nosachi... koi znae, toku vij Subaru ti predlojat nqakoi drug $$ za patenta
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 27 Фев 2010 05:52

Princesata 6te ia vodia utre na Ice Rally-X sas Windy City BMW cluba. Event-a 6te e mnogo na blizo:
http://local.yahoo.com/info-16701262-pi ... ewtype=map

Cenata na event-a e $25 i ne triabva da si Member na cluba. Ako na niakoi mu se idva da svirka. Az smiatam kam 7:30am da tragna. Driver's meeting e vav 9am, ta smiatam kam 8:30am da sam tam.

Niamam tarpenie ve4e
happy.gif
"If in doubt, flat out!" - Colin McRae, R.I.P. 1968-2007

Racing is Life...Anything that happens before or after is just waiting

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 27 Фев 2010 07:02

K-A-N-U написа:Princesata 6te ia vodia utre na Ice Rally-X sas Windy City BMW cluba. Event-a 6te e mnogo na blizo:
http://local.yahoo.com/info-16701262-pi ... ewtype=map

Cenata na event-a e $25 i ne triabva da si Member na cluba. Ako na niakoi mu se idva da svirka. Az smiatam kam 7:30am da tragna. Driver's meeting e vav 9am, ta smiatam kam 8:30am da sam tam.

Niamam tarpenie ve4e
happy.gif
Що не с WRX-a?


Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Фев 2010 07:17

K-A-N-U написа:Princesata 6te ia vodia utre na Ice Rally-X sas Windy City BMW cluba. Event-a 6te e mnogo na blizo:
http://local.yahoo.com/info-16701262-pi ... ewtype=map

Cenata na event-a e $25 i ne triabva da si Member na cluba. Ako na niakoi mu se idva da svirka. Az smiatam kam 7:30am da tragna. Driver's meeting e vav 9am, ta smiatam kam 8:30am da sam tam.

Niamam tarpenie ve4e
happy.gif
Пускат ли със джипки да се кара? :whistle:
Изображение

MX5
Мнения: 2560
Регистриран на: 20 Ное 2008 09:47
Местоположение: Los Angeles

Мнение от MX5 » 27 Фев 2010 08:28

LordDigital написа:Пускат ли със джипки да се кара? :whistle:
Каква джипка и ти бре? А шейкдаун на CRX-a? wink.gif




Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 27 Фев 2010 08:42

Ami WRX-a ima 2 4ifta gumi s djanti samo. 1-via e 17-ki s letni gumi(STI-kovi stock), a 2-ria sa 15-ki sas rali gumi koito sa super stari i sa hard compaund. Imat graifer rali gumite no sa super tvardi, kato kamak. Az malko nau4avam v poslednia moment i kolata e sas letnite v momenta, ta cialata smiana na gumi i karaneto s tia tvardite ne mi dopada kato ideia. Na BMW-to imam Blizzak's i 6te e fun.

Mislia 4e davat za djipki poneje niakoi na euroteknik foruma pita6e dali moje s X5 da se pusnak i mu kazaha 4e mojelo. Imalo minalata godina i sas 7-vi na leda i niamalo problemi, to ima sumati ribari sas trokove deto karat po leda. Mai niakade biah mernal 4e leda bil 13-14 incha debel koeto bilo pre dostata4no.

Koi idva?
"If in doubt, flat out!" - Colin McRae, R.I.P. 1968-2007

Racing is Life...Anything that happens before or after is just waiting

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 27 Фев 2010 18:28

K-A-N-U написа:Ami WRX-a ima 2 4ifta gumi s djanti samo. 1-via e 17-ki s letni gumi(STI-kovi stock), a 2-ria sa 15-ki sas rali gumi koito sa super stari i sa hard compaund. Imat graifer rali gumite no sa super tvardi, kato kamak. Az malko nau4avam v poslednia moment i kolata e sas letnite v momenta, ta cialata smiana na gumi i karaneto s tia tvardite ne mi dopada kato ideia. Na BMW-to imam Blizzak's i 6te e fun.

Mislia 4e davat za djipki poneje niakoi na euroteknik foruma pita6e dali moje s X5 da se pusnak i mu kazaha 4e mojelo. Imalo minalata godina i sas 7-vi na leda i niamalo problemi, to ima sumati ribari sas trokove deto karat po leda. Mai niakade biah mernal 4e leda bil 13-14 incha debel koeto bilo pre dostata4no.

Koi idva?
E da te eVa ti sa seti da ni kazes... inache mozese da pitam Barbara i ako me pusne sys dzipa da doida da se poPyrzalqm - ama aide ,next year:)
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта