Sreshta na kluba

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: chervenata kasta

Мнение от punkara » 02 Дек 2004 20:58

jimmmy написа:Ey pchove vie normalni li ste za yarema? tam skembeto e 3 leva birata 2 leva i yadene pod 8 leva NEMA! a slivenska perla 50 grama e 3 leva a i kak shte si hodim kato piem 2-3? ne che e koy znae kvo ama haide stiga sme se previli na interesni a i tva e na mainata si! Chervenata kasta e v centara na sofia do pazara sitniakovo vinagi ima mesta shtoto e goliamo i ima i goliami masi edna do druga camo edna reservacia za vseki sluchai ni triabva!
tiya ceni skupi li sa???
a za pieneto i karaneto si prav sad.gif

Гост

Мнение от Гост » 02 Дек 2004 23:03

Добре де аз съм съгласен,но нека да уточниме час и нещо много важно-къде около Ситняково има голям паркинг да си спреме на спокойствие и да полафиме за тойотките rolleyes.gif

Kiril Nikolov
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Сеп 2004 23:33
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

20- OK

Мнение от Kiril Nikolov » 02 Дек 2004 23:43

i az sam za 20.12 a, kude mi e vse edno,

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

sresta nova idea

Мнение от jimmmy » 03 Дек 2004 08:22

Zdr pak may dosta se navih az na tazi sresta :thumbsup: Znaci setih se kade mozhem da se saberem i da si razgledame kolite! Tova e parkinga pred zala Festivalna tam kadeto spirat kolite za sofiorskite kursove ili tocno srestu stadion Akademic misla che vsichki se sestat kade e tova! biggrin.gif Tam ima i edna krachma Krali mMarco v zamata zala festivalna no vatre misla che sviriat chalga(nesto na koeto ne sum fen) no kakto reshite- mozhe da se sresnem tam i dali shte ostanem tam ili niakade drugade nablizo veche shte si reshim nie! Naokolo v blizost ima dosta zavedenia! :thumbsup:

b_d

Мнение от b_d » 03 Дек 2004 10:31

Както прецените - бройте ме и мен cool.gif

Иначе принципно предпочитам място, където има път и може да се кара.

Колкото до пиенето - АЗ ПИЛ НЕ КАРАМ - ако пия ще си оставя колата там (от тази гледна точко в центъра ми е по-добре)

Гост

Мнение от Гост » 03 Дек 2004 11:16

mi az predlagam shtom vsi4ki sa saglasni da se sreshtneme na 20.12 pred stadion akademik i posle da hodime v 4ervenata kashta,6om vsi4ki sa saglasni za zavedenie v centara...samo da oto4nime posledno v kolko 4asa she e sreshtata pred stadion akademik i za kolko 4oveka she e rezervaciqta

Гост

Re: chervenata kasta

Мнение от Гост » 03 Дек 2004 11:22

punkara написа: tiya ceni skupi li sa???
a za pieneto i karaneto si prav sad.gif
Mi ne sa evtini,za balgarskiq standart...ne znam pri teb v italiq kak e,no pri men edna "golqma vodka"(40ml) ohmy.gif e 4.50euro...taka 4e ot gledna to4ka na nemskiq standart(respektivno italianskiq) cenite v Qrema naistina ne sa strqskashti...ama problema e 4e pove4eto 4lenove na kluba rabotqt i ziveqt v BG sad.gif bg.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 03 Дек 2004 12:06

Миналата година като се събирахме в Пловдив, не знам дали Джейми помни, но се получи така, че на път от Германия само минах през нас да оставя багажа и буквално закъснях с час за срещата (което предвид от където идвах си беше май ок:)).

Тази е възможно пак така да се получи при мен (абе иностранците - кви са ви тези отпуски по два месеца на вас?:)), но ако не ще гледам да мина.

Бтв. като ще си говорим за коли е добре да сме с колите или? Да се паркираме около червената къща 5 коли дори е доста неприятна процедура, а да ги огледаме невъзможна. И..разбирам, че им се пие на някои.... ама ... от моята гледна точка.. т.е. Пазарджик, няма как dry.gif , така че, ако някой се сеща добър полигон или широк път, на мен би ми паснало по - добре. Така де - пиенето с преспиване се комбинира (Джейми не се муси:)).

А кръчми.. бол! Като искаме ще намерим точно за 15 мин. нещо и без резервация :thumbsup:

Гост

Мнение от Гост » 03 Дек 2004 12:35

El Camino написа:Миналата година като се събирахме в Пловдив, не знам дали Джейми помни, но се получи така, че на път от Германия само минах през нас да оставя багажа и буквално закъснях с час за срещата (което предвид от където идвах си беше май ок:)).

Тази е възможно пак така да се получи при мен (абе иностранците - кви са ви тези отпуски по два месеца на вас?:)), но ако не ще гледам да мина.

Бтв. като ще си говорим за коли е добре да сме с колите или? Да се паркираме около червената къща 5 коли дори е доста неприятна процедура, а да ги огледаме невъзможна. И..разбирам, че им се пие на някои.... ама ... от моята гледна точка.. т.е. Пазарджик, няма как dry.gif , така че, ако някой се сеща добър полигон или широк път, на мен би ми паснало по - добре. Така де - пиенето с преспиване се комбинира (Джейми не се муси:)).

А кръчми.. бол! Като искаме ще намерим точно за 15 мин. нещо и без резервация :thumbsup:
mi togava da ostane predlozenieto za stadion akademik...ili poligona v st.grad(ot tam mai po-lesno she namerime kra4ma) tongue.gif

Гост

Мнение от Гост » 05 Дек 2004 16:20

mai neshto stignahme do zastoi...PRIZOVAVAM KAK IZKAZVANE NA MNENIQ OTNOSNO MQSTOTO NA SRESHTATA!!! starwars.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 06 Дек 2004 23:14

Speed_Demon написа:mai neshto stignahme do zastoi...PRIZOVAVAM KAK IZKAZVANE NA MNENIQ OTNOSNO MQSTOTO NA SRESHTATA!!! starwars.gif
dobre de, haide da se sreshtneme v 14:00 na piazata na studenski grad na 20.12. 2004!
tova urezda li povecheto hora? smile.gif


Гост

Мнение от Гост » 07 Дек 2004 11:30

mi i az sam ok...samo kazete kade e taq piaza... :whistle: 4e neshto ne znam smile.gif

Гост

Мнение от Гост » 07 Дек 2004 11:31

btw...ne e lo6o okon4atelnoto reshenie da se pusne nqkade kato golqmo zaglavie,4e da moze pove4e hora da go vidqt...

Гост

Мнение от Гост » 07 Дек 2004 13:52

Колеги,да обобщиме какво сме решили досега.Срещата на клуба ще бъде на 20.12.2004 на полигона в Студентски град biggrin.gif

Това е мястото на срещата

Ограденото място с червен кръг е полигона на КАТ :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта