27-28 май (неделя) ПЛОВДИВ-НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

В този форум ще се обсъждат срещите - национални, регионални и квартални :)
Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 20 Апр 2006 21:22

az lichno nqma da idvam, ama tiq pichove deto she stavat v 4-5h sutrinta:)))))))) baq nakazatelen chas wacko.gif rolleyes.gif


Punky's Corner --> tova e mno qko;))))
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
mitiracing
Мнения: 132
Регистриран на: 24 Фев 2006 22:50
Местоположение: BG ПЛЕВЕН
Обратна връзка:

Мнение от mitiracing » 20 Апр 2006 22:01

ok javno pove4eto ste pospalankovci biggrin.gif 6te go ostavim za po kasen 4as,no parvo naistina trjabva da organizirame njakakva programa.Nadjavam se 4e Plovdiv4ani 6te pomognat
TOYOTA TERCEL 1998g 1,5 16v 100ps 5E-FE AТМ Canada spec.

Аватар
Kanchev85
Мнения: 53
Регистриран на: 04 Апр 2006 22:30
Местоположение: София

Мнение от Kanchev85 » 20 Апр 2006 22:22

ako iskate togava da q napravim sreshtata malko po kasno,shtoto hubavo nqkoi i da stane v5 za da doide do 9 i vecherta koto pie 1-2 golemi shte se napravi na nishto:)))
TOYOTA PASEO `96
TOYOTA CELICA `03

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 20 Апр 2006 23:15

Заглавието на тази тема се появи без да сме вземали решение за място на срещата в Пловдив. Дори за датата на срещата не е имало гласуване. Значи някой сам си взе решение за тази среща и пусна веднага отделна тема. Сега заглавието на тази тема подвежда, че вече решението е взето, а това съвсем не е така.
Би трябвало първо да направим предварителна анкета и после да решим къде ще бъде мястото на срещата. Още не бяхме довършили старата тема "Дайте да вземем да се съберем" и хоп - нова тема по въпроса. Всеки фен-клуб се основава на взаимна колегиалност и не е приятно да се се пренебрегва мнението на феновето относно общите мероприятия.
Вярно е, че много от нас вече се настройват за среща в Пловдив, но мисля, че мястото на срещата трябва да се определи 10-15 дни преди самата среща.

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 20 Апр 2006 23:36

biggrin.gif Ще дам иде и вие дайте и ще изберем как да си организираме двата дни:
cool.gif За сега предложенията са:- пистата
-боулинг турнирче(пожелание)
- картинг състезание(пожелание)
- стария град
- Бачковския манастир
-Араповския манастир
-сериозна кръчма с танци
Условията в хотела са добри за това вземете жените и децата
Моля кажете пак кой и с колко члена от семейството или приятели ще идва.
Отново напомням даси запазите места в хотела, ако искате да намеря хотел в гр .Пловдив?
Toyota Corolla 1.3, 86 HP, sedan - 4 door, 4Е-FE made in Japan - 1999.

Болката учи на мъдрост!

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 20 Апр 2006 23:38

:thumbsup: инфо за хотела в Асеновград :
http://www.hotelogi.com/index.html
Toyota Corolla 1.3, 86 HP, sedan - 4 door, 4Е-FE made in Japan - 1999.

Болката учи на мъдрост!

Аватар
mitiracing
Мнения: 132
Регистриран на: 24 Фев 2006 22:50
Местоположение: BG ПЛЕВЕН
Обратна връзка:

Мнение от mitiracing » 20 Апр 2006 23:46

sluchaen_fen написа:Заглавието на тази тема се появи без да сме вземали решение за място на срещата в Пловдив. Дори за датата на срещата не е имало гласуване. Значи някой сам си взе решение за тази среща и пусна веднага отделна тема. Сега заглавието на тази тема подвежда, че вече решението е взето, а това съвсем не е така.
Би трябвало първо да направим предварителна анкета и после да решим къде ще бъде мястото на срещата. Още не бяхме довършили старата тема "Дайте да вземем да се съберем" и хоп - нова тема по въпроса. Всеки фен-клуб се основава на взаимна колегиалност и не е приятно да се се пренебрегва мнението на феновето относно общите мероприятия.
Вярно е, че много от нас вече се настройват за среща в Пловдив, но мисля, че мястото на срещата трябва да се определи 10-15 дни преди самата среща.
OK saglasen sam 44e trjabva da sme kolegialni ama,misli6 li 4e 10-15 dena sa dostata4ni da se organizirame az ne sam na tova mnenie.Aide slu6am vi kakvi predlojenija imate.I dano nakraja vzemem edno re6enie
TOYOTA TERCEL 1998g 1,5 16v 100ps 5E-FE AТМ Canada spec.

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от sluchaen_fen » 21 Апр 2006 02:00

Колега mitiracing, заглавието на твоята тема "27-28 май (неделя) ПЛОВДИВ-НАЦИОНАЛЕН СЪБОР" обърка колегите и сега ще им е съвсем неудобно да споделят различно мнение. Положението е доста деликатно. В същото време не трябва да те обвинявам за твоето прибързано решение за дата и място на срещата. Усещам, че по-правилно е да не се отказваме от другата тема "Дайте да вземем да се съберем" и да се преброим в отделна тема "Желаещи за национална среща", в която всеки да напише само по едно мнение - къде живее и коя дата предпочита.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 21 Апр 2006 02:16

po princip sum za demokraciya, ama ot vreme na vreme mi se struva che e po-polezno da se vzeme reshenie i da se deistva, taka horata ot po-rano mogat da si organizirat adjendata.
mislya che plovdiv e mnogo priemlivo reshenie, blizo e do sofia, no e i po-bizo da dosta drugi gradove, ot kolkoto e sofia! ima pista, na koyato dosta ot nas otdavna iskat da idat, ima hubavi mesta za razglezdane i otdih, ima amazonkata, koyato se grizi da namira vsyakakva informaciya za da ni usleni, i ne mislya che kato cyalo e losha ili nepodhodayshta ideya.
ne e strashno ako nyakoi nemoze da doide shte ima i drugi sreshti.
az namiram ideyata za mnogo dobra, i ot moya gledna tochka, kato neziveesht v BG punkar, se pada na dati kogato planiram i az da sum v BG, toest da moga da doida.
wink.gif

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 21 Апр 2006 09:02

картинг?!? чух че пистата била екстра. ако успеем да съчетаем картинг и писта Дракон на едно събиране ще е много добре
status: за БАН

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 21 Апр 2006 16:11

Здрасти и от Варна! smile.gif Аз съм за идеята, където и да е тя... само да не ви се наложи вие да идвате да ме вземата от някъде... хех smile.gif щото вече сте доказали загриженост wink.gif

Колкото до мястото, моите лични критерии за избор биха били:
- готинка природа
- местенце за тест драйв
- кръчмичка

В общи линии Пловдив и околия отговарят. Що се отнася до въпроса "кога", аз също съм на мнение, че в крайна сметка трябва да забием една дата и всеки да се опита да си подреди ангажиментите според нея.
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
newmiro
Мнения: 1360
Регистриран на: 03 Апр 2006 21:59
Местоположение: Варна

Мнение от newmiro » 21 Апр 2006 16:15

offtopic :)
a tazi karting pista, koqto kazvate verno li che e nai-golqmata v BG i e v Plovdiv??? unsure.gif
stay up and keep shining!!


slowtraveler каза: Срещу мен на около 150м имаше спрели фарове - един мерцедес с модните по него време (пък май и сега) борци, които на въпроса ми дали имат лопата отговориха, че имат само пистолети и бухалки tongue.gif

Аватар
CellNet
Мнения: 20
Регистриран на: 30 Ное 2005 18:30
Местоположение: Miami Florida
Обратна връзка:

Мнение от CellNet » 21 Апр 2006 18:31

Ми ади де, откога чакаме срещите rolleyes.gif
"Има ли живот след смъртта? Изпревари ме и ще разбереш..."

www.cell-net.com/coming%soon

Аватар
amazonka
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2006 23:39
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от amazonka » 23 Апр 2006 09:54

Oт друг форум:
"Значи пояснявам, за който не знае. Писта "ДРАКОН" е засега единствената писта в истинския смисъл на думата в БГ и е лицензирана от БФАС. Даже миналата година се проведе състезание, кръг от БГ шампионат. За тази година в календарана БФАС са записани 2 официални състезания на пистата (пък може и доста наши да се правят). Има всички необходими условия да се прекара незабравим ден там. Пистата е с дължина 1700м, от които около 680 са права, на която се прави драг на 1/4 миля, другото са 7 леви и 5 десни завои (като може да се правят няколко варианта на конфигурация на завоите). За повече информация, скица на пистата, местонахождение (на 20км от Пловдив) и само на 14-15км от магистралата София - Пловдив, почти в центъра на БГ:

Това е сайта на пистата (още в разработка, за което се извиняваме):
http://askdracon.hit.bg/
Та пистата е идеална да изпробвате автомобилите си при състезателни условия, много често тук идват състезатели да тестват и настройват колите си преди рали и са споделяли, че е идеален полигон за целта. Всеки, който иска да види как върви колата му, как държи завои, как умее той да я владее - ще остане очарован мисля! Разполага с кафене, тоалетни, паркинг, охрана и др. удобства (а и ежедневно се благоустроява)...


Както казах, днес се проведе организирано от ХОНДА клуб мероприятие, покараха момчетата обиколки, после малко италианско преследване и накрая класическото 1/4 миля за време... По-късно ще кача и много снимки. Та страхотна атмосфера, забавление и удоволствие от шофиране, докосване с бързи коли и какво ли не още, свързано с автомобилния спорт.

ТА, идеята ми е - АКО има желаещи, искате ли да направим едно такова събиране и на Тойота клуб , да видим кой какво що, колко вървят колите, кой какво е барнал, пък ако щете МОЖЕ И някакъв събор.... Просто аз ви давам идеята, от вас зависи. АКО има интерес, ще ви кажа какви са условията да се осъществи това, НО главното е да има 1 отговорник от клуба, който да организира мероприятието от към клуба и да го съгласува с управата на пистата.

Така че, ако ви се струва интересно - пишете и ще ви кажа как да стане!


Бход за пистата на човек е 2лв. и по 1лв. засега се плаща да се кара по пистата (не на обиколка - само 1лв. колкото и да се кара
Прикачени файлове
pista_black1.jpg
pista_black1.jpg (32.97 KiB) Преглеждано 3068 пъти
karta.jpg
karta.jpg (89.23 KiB) Преглеждано 3068 пъти
Toyota Corolla 1.3, 86 HP, sedan - 4 door, 4Е-FE made in Japan - 1999.

Болката учи на мъдрост!

Аватар
sluchaen_fen
Мнения: 510
Регистриран на: 17 Мар 2006 20:01
Местоположение: София
Обратна връзка:

За писта "Дракон"

Мнение от sluchaen_fen » 23 Апр 2006 10:12

Пистата работи само в неделни дни. За да ангажираме пистата за собствено мероприятие, ще трябва да гарантираме огромна посещаемост. Мисля, че това засега не е по силите ни. Следователно на пистата ще има много повече други зрители и ние ще се смесим с тях. Следователно нашата среща трябва преди това да се проведе на друго място и след това може заедно да посетим пистата.
На 2 април е имало сбирка на клуб Хонда. Ако ще се ходи на пистата, ще присъствам на сбирката с другата си кола, която не е Тойота, но има турбо за високо налягане. Иначе с тази градска Тойотка съм за никъде ...
На 6 май (Гергьовден) ще има пети национален събор на клуб БМВ и смятам да присъствам, въпреки, че не съм бил фен на тази марка и скоро няма да им стана фен. Тяхната подготовка за мероприятието може да се види тук

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта