Музика в Авенсис 1 facelift

Аватар
boqnkov_
Мнения: 116
Регистриран на: 10 Юли 2010 14:14
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Toyota Previa 2.0 d4d

Музика в Авенсис 1 facelift

Мнение от boqnkov_ » 03 Дек 2014 13:30

Здравейте, колеги! Интересува ме какъв е варианта да се сложи плеър 1din в таблото на Авенсис 1 Фейслифт? Не искам xCarLink и т.н. Искам да си изградя хубава система в колата. С висок клас плеър, многоканален усилвател, събуфер и т.н. Има ли някакви адаптери, като този на снимката за да не губя инфото от борд компа или ако искам хубав плеър трябва да загубя борд компа? Въобще има ли НЯКАКВИ адаптери за тези коли? Като че ли съм готов и да жертвам борда за хубава музика в колата... wink.gif Рових из форума, но намирам теми за xcar link и т.н. blushing.gif
Прикачени файлове
avensis.jpg
avensis.jpg (56.46 KiB) Преглеждано 1168 пъти
Good drivers... just drive...

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4898
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 150 пъти
Получена  благодарност: 139 пъти

Re: Музика в Авенсис 1 facelift

Мнение от slowtraveler » 03 Дек 2014 13:41

Като гледам този адаптер на снимката е самоделкин :whistle:
Т.е. е изрязана 'тапата' на Авенсиса, и отгоре е залепен/сложен стандартен адаптер от плеъра... Така можеш да си го направиш и в час по ръчен труд вкъщи..
Моя авенсис си бе със 'заводски' СД плеър точно на това място.. Музиката - ами стандартната - чуваше се добре без да имам някакви претенции - нормално колкото да намали звука от двигателя tooth.gif
Обаче ми се струва неразумно да се влагат диви пари за музика на доста 'възрастен' автомобил ...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
boqnkov_
Мнения: 116
Регистриран на: 10 Юли 2010 14:14
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Toyota Previa 2.0 d4d

Re: Музика в Авенсис 1 facelift

Мнение от boqnkov_ » 03 Дек 2014 13:48

Slow, благодаря за бързия отговор. Питам, защото гледам авенсиси, още не съм се спрял на конкретен, но си ме вълнува музиката в колата. Да не разводнявам темата ще пусна нова относно съвети за избор на модел.
Good drivers... just drive...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта