Софтуер за ELM 327 Bluetooth адаптер

Аватар
kalata2
Мнения: 113
Регистриран на: 13 Фев 2014 13:52

Софтуер за ELM 327 Bluetooth адаптер

Мнение от kalata2 » 15 Яну 2015 09:19

Здравейте колеги,вчера и аз си купих ЕLM 327 най-малкото защото за 20 лева не ми се стори нещо да рискувам.За мое учудване даже успях да свържа устройството/блутуут/и дори ми намери и изчисти една грешка.Ползвам го с инсталирана кракната версия от телефона си на програмата Torque.
Ако някой ползва подобно нещо и знае възможностите му нека да сподели малко инфо за да му се наслаждаваме пълноценно.Днес ще пробвам да го вържа и на кангото biggrin.gif ......
Интересува ме например как да вляза в опцията разход на гориво тъй като към настоящия момент съм махнал оригиналното радио и нямам възможност да следя данните от борд.компа.Става въпрос за РАВ 4 D4D 2005г.2.0дизел

MODEDIT Akima
ThreadName
RAV4 D4D 116кс 2005г.

Аватар
Ивалин
Мнения: 53
Регистриран на: 06 Дек 2006 11:25
Местоположение: Козлодуй

Re: ELM 327

Мнение от Ивалин » 15 Яну 2015 09:33

Здравей.
Ползвам гореописаните устройства и софтуер, само че платените версии (Не си заслужава да се правим на интересни за 7лв.). пък и веднъж регистриран си го ползвам на два таблета и един телефон.
Ползвам също така plugin към torque pro за разхода....както и друг plugin. Ако някой желае мисля че някъде имах и PID за батерийте и трансмисията за Приусите
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 92 госта