Безключово палене Yaris XP90 2007 Keyless GO

focal
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2015 23:13

Безключово палене Yaris XP90 2007 Keyless GO

Мнение от focal » 01 Мар 2015 23:23

Здравейте,
Преди няколко дена си купих Toyota yaris 2007 година и да питам някой ако може да ми отговори:
Има безключово палене и въпросът ми е ако съм някъде и само едното дистанционно е в мен и изведнъж му падне батерията по какъв начин мога да си запаля колата...отвън има ключалка да си отключа с ключ но вътре няма или поне не мога да видя да има място за ключ?

MODEDIT Akima
Добре дошъл.
Моля да прочетеш правилата,важните теми и т.н.
Хубаво е да си прочетеш и инструкцията поне веднъж в живота за обща култура,както се казва.
Последно промяна от Akima на 02 Мар 2015 20:52, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.

geniya
Мнения: 303
Регистриран на: 17 Авг 2014 08:38
Местоположение: Асеновград
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 8 пъти

Re: Безключово палене Toyota Yaris.

Мнение от geniya » 02 Мар 2015 08:22

Няма никакъв проблем при падането на батерията да запалиш.Батерията захранва само платката с бутоните за отваряне/затваряне, чипа за имобилайзера разрешаващ палене не се нуждае от батерията.Ако няма ток с бутоните да отвориш колата вадиш ключа отключваш шофьорската врата и палиш.След което сменяш батерията при първа възможност.
П.П.Махни батерията за проба и пробвай, нали е безключово паленето за какво ти е ключ вътре.
Toyota Corolla Verso 2004, 2.0D4D 116hp -----------> Toyota Rav4 XA30 2008, 2.2 D4D 136hp /No DPF/

focal
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2015 23:13

Re: Безключово палене Toyota Yaris.

Мнение от focal » 02 Мар 2015 10:45

Мерси човече, ще пробвам.
А ако падне батерията и колата е заключена с дистанционното и отключа с ключ няма ли да се задейства алармата?

memorex

Re: Безключово палене Toyota Yaris.

Мнение от memorex » 02 Мар 2015 12:22

За да разпознае чипа трябва да е по-близо до бутона ако е паднала батерията.Мисля че този случай е описан връководството на автомобила .Поне веднъж трябва да се прочете .

Аватар
Akima
Мнения: 7122
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 62 пъти

Re: Безключово палене Toyota Yaris.

Мнение от Akima » 02 Мар 2015 21:11

focal написа:Мерси човече, ще пробвам.
А ако падне батерията и колата е заключена с дистанционното и отключа с ключ няма ли да се задейства алармата?
Зависи как е свързана - при твоя случай ще се активира.

От България ли е купен?

Не четете важните теми - http://ftp.domainbg.com/sluchaen_fen/To ... Manual.rar.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта