Проблем с предни колонки на Auris E15 2.0 D4D - не работят ?

Аватар
tsvetinavt
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Юли 2015 13:24
Местоположение: София

Проблем с предни колонки на Auris E15 2.0 D4D - не работят ?

Мнение от tsvetinavt » 21 Юли 2015 13:39

Здравейте,
нова съм във форума, но реших да пиша с надеждата някой да даде съвет ако се е сблъсквал с подобен проблем.
Новозакупих си Auris, на който още в началото разбрахме, че не работят предните колонки. Музика се чува единствено отзад. Естествено не е от настройките на самото CD, но и не знам дали е от самите колонки, тъй като е странно че не работи нито една от предните. Ще съм много благодарна ако ме насочите към сервиз или някакво място, на което бих могла да разбера какъв е проблема. Става въпрос за София :)

Аватар
Akima
Мнения: 7128
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 63 пъти

Re: Проблем с предни колонки на Auris E15 2.0 D4D - не работ

Мнение от Akima » 21 Юли 2015 13:58

Добре дошла.
Честита придобивка - желая много безаварийни километри и хубави преживявания с колата. :thumbsup:

Първо провери отново настройката на аудио системата - Audio Fade/ Cross Fade май се казваше опцията/настройките са по памет нещо от типа 0 F R F1-7 R1-7 съответно/.При теб трябва да е на 0,за да работят всички колони.Също и Banalce да е на 0.

Ако това не е проблемът ще трябва да се разглоби таблото и да се проверят връзките между колоните и радиото.
Засега не се ангажирам да препоръчам сервиз - мисля,че няма да е необходим. cool.gif

Успех. :thumbsup:

П.С.Моля попълни си населеното място в профила.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
tsvetinavt
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Юли 2015 13:24
Местоположение: София

Re: Проблем с предни колонки на Auris E15 2.0 D4D - не работ

Мнение от tsvetinavt » 21 Юли 2015 14:15

Много благодаря за бързия отговор :)

Както казах настройките изглеждат наред и всички са на 0. Тъй като нямам никакво понятие как да разглобя таблото и да проверя връзката, затова бих желала някой да препоръча аудио сервиз :)

П.С. Местоположението ми е добавено rolleyes.gif

Аватар
Akima
Мнения: 7128
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 63 пъти

Re: Проблем с предни колонки на Auris E15 2.0 D4D - не работ

Мнение от Akima » 21 Юли 2015 14:20

:thumbsup:
Бях длъжен да ги спомена преди да се стига до сервиз.

Колегата http://toyotabg.eu/memberlist.php?mode ... ile&u=3919 може и да може да помогне или да те насочи.

Иначе Авител или Пансервиз.

Дано да е само букса.

На Королите заминаваха кабелите за аудиото - връзката към вратите - тъй като предните врати се ползват повече от задните.
В такъв случай се подменя инсталацията от аудио системата до колоните в предните врати. :whistle:

cool.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта