Corolla Verso Е121 2004 - индикация за отворена врата ?

deyang
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Сеп 2015 11:48

Corolla Verso Е121 2004 - индикация за отворена врата ?

Мнение от deyang » 09 Дек 2015 08:17

Здравейте,

Нов съм във форума. Извинявам се предварително, ако темата не е на правилното място. Баща ми кара въпросната Корола Версо(110кс, 2004г) и има проблем с индикацията на таблото за отворена врата - лампата не изгасва нацяло. При отворена врата свети ярко и според мен нормално, но когато врата се затвори пак остава да свети, макар и не така ярко. Направих и кратко видео за по-лесно. Някой, ако е срещал подобен проблем, моля да сподели.

https://www.youtube.com/watch?v=JO6-1jr_tvc

Благодаря предварително.
Последно промяна от Akima на 20 Дек 2015 17:45, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.

Аватар
Рошко
Мнения: 918
Регистриран на: 09 Ное 2008 14:41
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: Corolla Verso 2004г. - индикация за отворена врата.

Мнение от Рошко » 09 Дек 2015 09:54

Пробва ли да установиш кой е проблемният прекъсвач? Да не би някоя врата да не се затваря много добре и оттам да не натиска докрай бутона? Пробвай да затвориш четирите врати, а на петата с пръст да натиснеш прекъсвача и така обиколи всички врати, за да установиш кой е проблемният.

deyang
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Сеп 2015 11:48

Re: Corolla Verso 2004г. - индикация за отворена врата.

Мнение от deyang » 09 Дек 2015 09:59

Така както казващ една по една не съм ги проверявал вратите. Имам предположенич, че е някоя спойка по таблото и ако е така има ли проблем да си остане така, за да не сваляме таблот? Мислех, че няма да е от вратите проблема, но ще проверя по описания начин. Ще пиша какви са резултатите.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта