Carina Е T19 4A-FE 107HP 1994 - подмяна на осветление на бутони и запалка / изход 12V ?

japan_fen
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Яну 2016 19:30

Carina Е T19 4A-FE 107HP 1994 - подмяна на осветление на бутони и запалка / изход 12V ?

Мнение от japan_fen » 09 Мар 2016 15:33

Здравейте,колеги,
когато купих Carina Е T19 4A-FE 107HP 1994 крушките на бутоните за нагревателя на задното стъкло,аварийните,степените на парното и на пепелника бяха изгорели.

Смених ги аз и стигнах до пепелника.
Разглобих го и видях, че запалката е изключена от буксата - реших,че е проблем.
Понеже от същата букса излизат две за крушката и за запалката - изолирах запалката и оставих само за крушката, защото обичам да си ми свети.

МОЛЯ кажете ми каква е причината да е била изолирана цялата система и проблем ли е,че съм откачил запалката, а крушката съм я оставил да си свети?
БЛАГОДАРЯ предварително!
Последно промяна от Akima на 10 Мар 2016 00:13, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.Моля прочетете правилата и важните теми.Правопис.Форматиране.Логика.Второ нарушение - намалена репутация.

Аватар
Akima
Мнения: 7123
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 63 пъти

Carina Е T19 4A-FE 107HP 1994 - подмяна на осветление на бутони и запалка / изход 12V ?

Мнение от Akima » 10 Мар 2016 00:18

Не сме врачки - няма как да ви кажа какво е правено по колата.

Не е проблем - просто нямата зарядно 12V / запалка.

Вие/майстор ще трябва да проверите/ремонтирате електрическата система. :thumbsup:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта