Не работи таблото, чистачките, централната конзола, мигачите, ел стъклата, огледалата и централната конзола

KolioM
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Яну 2016 20:04

Не работи таблото, чистачките, централната конзола, мигачите, ел стъклата, огледалата и централната конзола

Мнение от KolioM » 28 Авг 2016 18:25

Здравейте колеги.

Вчера след поставянето на компресор за да напомпя топката на малкия ми изчезна всичко гореизброено. В допълнение светят на таблото постоянно ABS-a и удивителния. Прегледах малките бушони, но не открих нищо. Предполагам, че е заминало нещо по-съществено по веригата. Автомобила е авенсис Т25 2007 година 2.0 Д4Д 126 коня. Миналата седмица добавих блуутут към фабричното радио и си работеше идеално, а преди няколко дни поставих и микрофона и видях, че съм забравил да сложа при първото поставяне кабела за запалката, та го сложих.

Благодаря на отзовалите се.

Аватар
Freedom
Мнения: 387
Регистриран на: 22 Яну 2010 11:04
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 7 пъти
Получена  благодарност: 5 пъти

Не работи таблото, чистачките, централната конзола, мигачите, ел стъклата, огледалата и централната конзола

Мнение от Freedom » 28 Авг 2016 20:26

Здравей колега,
Провери предпазител АМ1 - 25А (под таблото в ляво), ако е изправен - провери реле IG1 (пак там).
Успех!

KolioM
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Яну 2016 20:04

Не работи таблото, чистачките, централната конзола, мигачите, ел стъклата, огледалата и централната конзола

Мнение от KolioM » 29 Авг 2016 22:18

Хиляди благодарности! Оказа се точно АМ1! Спести ми много разправии и ходене по мъките!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 23 госта