Carina E проблем с пръскачката

Модератори: zi_zi_top, Uncle Dido, Akima, slowtraveler, TATI, мехаННика, Georgimitrovich

the-rider
Регистриран: 20 юни 2008 11:50

Мнениеот the-rider » 04 авг 2017 09:23

Здравейте, надявам се че все още има фенове на неразрушимата Карина. Имам следния проблем: спря да работи пръскачката на предното стъкло (на задното работи). Машинката работи, чистачките се включват като дръпнеш лоста, бушона е здрав, но към пръскалката се подава много ниско напрежение, под 1 волт.
Някакви идеи къде да търся проблема?

Потребителски аватар
Toyota Fan Forever
Регистриран: 19 яну 2017 10:16

Мнениеот Toyota Fan Forever » 04 авг 2017 11:33

Здравейте!

По веригата:

Carina E_FWW_System.GIF

Успех
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Преместването на единица товар на единица разстояние е работа. Работата извършена за единица време е мощност. Всяка система обаче след Големия взрив се стреми към покой.

Потребителски аватар
stefo91
Регистриран: 06 фев 2012 00:39
Контакти:

Мнениеот stefo91 » 04 авг 2017 13:23

the-rider написа:Източник Здравейте, надявам се че все още има фенове на неразрушимата Карина. Имам следния проблем: спря да работи пръскачката на предното стъкло (на задното работи). Машинката работи, чистачките се включват като дръпнеш лоста, бушона е здрав, но към пръскалката се подава много ниско напрежение, под 1 волт.
Някакви идеи къде да търся проблема?

Може да ти се струва тъпо и банално, но провери ли бушона? Виждал съм полуизгорял бушон и тогава се получава точно това.

Успех!
Celica TS 1.8 VVTL-I 192 ps

Върни се в “Електрическа система, навигация, музика”