Търся правилен модул за управление от волана на Pioneer AVH-X390BT

lgibm
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Окт 2017 11:02
Местоположение: Русе

Търся правилен модул за управление от волана на Pioneer AVH-X390BT

Мнение от lgibm » 22 Окт 2017 11:24

Имам Toyota Yaris 2003 г. (1999-2005).
Искам да си поставя нова аудио система с тъч дисплей. За целта си закупих устройство (Pioneer AVH-X390BT), преден пластмасов адаптер, който да замени фабричния, но се натъкнах на следната спънка - устройството функционира добре, но не можахме да активираме управлението от волана. Заедно с плейъра си поръчах модул, който прави връзката с управлението на волана. Оказа се, че не е подходящ, въпреки че беше поръчано за конкретния моден Тойота.
Прилагам снимки на буксите, които са към колата:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Накрая ми казаха, че вероятно в колата имам монтиран някакъв усилвател. Аз такова нещо не съм виждал, но предвид това, че съм лаик, е много вероятно да не знам къде може да е. Възможно ли е в моята Toyota Yaris 2003 г. да има монтирана JBL Amplified System? Ако имам такова нещо, къде мога да го видя? Фабричното ми аудио е според мен съвсем обикновено радио с компакт диск.
Казаха ми, че вероятният модул е този: https://goo.gl/xS4m7s, но предвид фалстарта, който вече имах с другия (производство на същата фирма), не смея да го поръчам. А и не е евтин. Не мога да повярвам, че макар и по-стар можел, няма решение за моята кола.
Дано някой да има идея какво да правя. Можете да ми пишете тук или на milenpivanov@abv.bg

dakov
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Юли 2013 15:25

Търся правилен модул за управление от волана на Pioneer AVH-X390BT

Мнение от dakov » 05 Яну 2018 11:32

Колега намери ли решение на проблема ? Може ли да дадеш снимки да видя как се е получило, понеже и аз мисля да го правя.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта