Проблем с Тойота Корола Версо 2.0/116кс

PELE
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Май 2017 21:15
Местоположение: гр Козлодуй

Проблем с Тойота Корола Версо 2.0/116кс

Мнение от PELE » 04 Май 2017 23:21

Здравейте.Това е първата ми поява в този форум и силно се надявам някой да ми помогне, да ми даде съвет как да отстраня проблема ,който е следният: както карам, колата изведнъж губи мощност и започва да пуши много черен дим.След като я изфорсирам няколко пъти , отзад излизат отвратителни черни облаци черен пушек и горе долу се пооправя.Този номер го прави когато двигателят вече е загрял.Трябва да отбележа , че карам в по голямата част от годината само в градски условия ,на къси разстояния и много рядко на дълго.Последният път когато потеглих на дълъг път, през първите 30 км просто ми огорчи живота.Натискам педала на газта, а тя просто не реагира.Принудих се да спра и след като изфорсирах двигателя няколко пъти , при което отзад излизаше адски черен дим, тя взе че се отпуши.Пропътувах без проблем около 450км и си помислих че всичко вече е наред.Да ама не , защото след седмица градско каране,проблемът се завърна .И докато преди го правеше само на високи обороти, сега започна и на ниски.Няколко пъти през известен период на таблото сигнализира чек .Два пъти ходих на диагностика,но единствената грешка която дава компютъра е за подгревни свещи.Диагностиката не е правена в сервиз на Тойота.Предварително благодаря за някой друг полезен съвет.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта