Технически параметри и динамометрични стойности на винтове и гайки при Тойота Пикник ТД

leecho
Мнения: 9
Регистриран на: 18 Окт 2017 10:02
Местоположение: София

Технически параметри и динамометрични стойности на винтове и гайки при Тойота Пикник ТД

Мнение от leecho » 29 Окт 2017 12:26

Моля, ако на някого се намира каквато и да е информация по въпроса или от къде да потърся динамометричниданни за Пикник ТД- 2,2 нека сподели! Нов съм във форума съвсем отскоро въпреки, че от 10 години карам само Тойота. Просто реших, че преди 30 години доста ме биваше в ремонта на Лада, Москвич и Полски фиат, защо пак да не си върна хобито и да не си човъркам Сам по колата! Само, че за Лада имам книги и всички стойности..но за Тойота НЕ! Предварително благодаря, освен, че се извинявам ако не пиша по правилата. Нещо ми се струва трудничко в началото, обърквам се и незнам къде да търся мнения. Благодаря на всички отзовали се. Също би ме заинтересувало ако ми кажете КЪДЕ има читав майстор на Тойота, ама такъв съвестен дето му харесва да ремонтира, а не просто да развива и завива винтове и гайки! Четох за Toyota Forever но докато се науча къде да търся ще мине време. worthy.gif worthy.gif worthy.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 26 госта