Виене при по-висока скорост - Avensis T25 - РЕШЕН

cuiceka
Мнения: 107
Регистриран на: 08 Мар 2015 08:30
Местоположение: Стара Загора

Re: Виене при по-висока скорост - Avensis T25 - РЕШЕН

Мнение от cuiceka » 20 Окт 2015 19:05

slowtraveler написа:Теста със завиването можеш да го направиш с всяка скорост...
Благодаря за съвета, ще почакам още 1-2 седмици да се позасили виенето.
Последно промяна от Akima на 20 Окт 2015 19:44, променено общо 1 път.
Причина: Съкратен цитат на последователни постове.
Avensis T25 D4D 116к.с

cuiceka
Мнения: 107
Регистриран на: 08 Мар 2015 08:30
Местоположение: Стара Загора

Re: Виене при по-висока скорост - Avensis T25 - РЕШЕН

Мнение от cuiceka » 03 Ное 2015 19:34

Здравейте, оказа се че, и двата ми предни лагера са за смяна , днес сменихме десния понеже там се чуваше доста по силно виене, след смяната му звукът от виене остана само от ляво но доста слаб и се чува при скорост над 80 км а при десния се чуваше от 60км , видимо стария лагер нямаше наранявания по черупката но беше сух ( нямаше грес), сега сложихме hertsh+buss казаха ми че , били добри , някой има ли впечатления за тези лагери че , другата седмица ще сменяме и левия ,дали да взема пак такъв?
Avensis T25 D4D 116к.с

baba_metca
Мнения: 587
Регистриран на: 28 Апр 2009 07:55
Местоположение: София и Пазарджик

Re: Виене при по-висока скорост -авенсис т25

Мнение от baba_metca » 06 Дек 2015 23:29

veso_hds написа:Потърси от тук части:
http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?f=5&t=11597
Независимо, че седмицата отдавна мина и не съм видял темата (съжалявам за което). Значи, колегата правилно те е насочил. Като за спешна смяна купуваш каквото намериш, но ако ще чакаш седмица се насочи към горната тема.
Аз преди години го играх този номер с 2 предни лагера и първия (спешния) го смених с вече не помня какъв, но беше към 90-100лв. После като взе да се зачува втория си купих от toyotaforever оригинален за 67лв + 5-6 за куриера. След 2 години онзи първия замина и хайде пак на оригинален пак за същите пари (яд ме е че не го запомних първия какъв беше, за да го давам като антиреклама). Става въпрос за същата кола Avensis T25.

kiks
Мнения: 121
Регистриран на: 14 Май 2011 09:44
Получена  благодарност: 1 път

Re: Виене при по-висока скорост - Avensis T25 - РЕШЕН

Мнение от kiks » 23 Фев 2016 20:25

cuiceka написа: сега сложихме hertsh+buss казаха ми че , били добри , някой има ли впечатления за тези лагери че , другата седмица ще сменяме и левия ,дали да взема пак такъв?
Точно такъв слагах (преден лагер) и изкара около 50 000 км, и то като не карам по дупки или развалени пътища! Бях бесен като разбрах, че пак трябва да се сменя. И то след 2 години. Като запитах сервиза кво става, през 2 години ли ще сменяме лагери? Еми на, не си взел оригинален. Тоя път сложих SKF по препоръки, но е Made in China. Просто се бях запасил с SKF, защото имаше съмнения, дали е пак лагер или не, и беше голямо чудене. При сваляне на лагера му нямаше нищо, но си виеше. Herth+Buss Jacoparts за немски, бар код с 4-ка, последно сложих филтри от тях и са ок.
Toyota Corolla Verso 2.2 D4D 2005; Toyota Verso 2.0 2012

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта