Auris E18 1.4 D4D 2014 - джанти и гуми R17 или R16?

vlado89
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2015 23:15
Местоположение: United Kingdom

Auris E18 1.4 D4D 2014 - джанти и гуми R17 или R16?

Мнение от vlado89 » 23 Фев 2015 23:48

Здравейте колеги, горд съм да се похваля с придобивката от днес на Аурис 2014 1.4 дизел. Живея в Северна Ирландия обединеното Кралство. Това е 8мият ми автомобил подред и втория от марката Тойота. Предишната ми тойота беше Йарис 1.0 бензин 2000 година. Преди да купя Ауриса бях собственик на Рено Меган 2011 модел 1.5 дизел. Поради изтичането на рено гаранцията и няколко проблема по колата реших да направя логичният избор да си купя тойота отново. Колата има пълна 5 годишна гаранция от която ми остават 4 години и 3 месеца или докато стане на 100 000 мили. по данни на дилъра трябва да я обслужвам свеки 10 хил мили. Преди да я купя направих тест драйв на няколко коли както бензинов аурис така и 2 йариса от последната серия и дизеловият аурис най-ми допадна. Сравнено с Реното колата е по добре обезшумена, по икономична както и много по солидна няма тракане, вибрации или какъвто и да е шум в купето. Надявам се да имам дълги безпроблемни километри с колата.

Обута е с 15 инча метални джанти и мисля да сложа 17 инча или 16 алуминиеви ако колегите карат да кажат возията и динамиката как ще се отразят с какъв цолаж. Също ми е интересно някоя ако знае от мили на км дали може да се превключва инфото на борд компютъра.

Благодаря предварително.
Последно промяна от Akima на 24 Фев 2015 00:15, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.Преместена в правилния раздел.

Аватар
Akima
Мнения: 7128
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 33 пъти
Получена  благодарност: 63 пъти

Re: Auris E18 1.4 D4D 2014 - джанти и гуми R17 или R16?

Мнение от Akima » 24 Фев 2015 00:29

Добре дошъл,
честито и много безаварийни километри/мили.

В България се продава с този модел R16 лети джанти:

Изображение

Моля да прочетеш три важни теми - Правила на форума,Нови технически радели и Обратна връзка с екипа.
Този път аз ти редактирах и преместих темата - ориентацията ти е проведена.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта