Скърцане и тракане Auris E15

infrasonic
Мнения: 91
Регистриран на: 31 Мар 2014 11:48
Местоположение: София

Скърцане и тракане Auris E15

Мнение от infrasonic » 27 Апр 2016 13:10

Здравейте, имам няколко "леки" интериорни, екстериорни и странни проблемчета, за които се нуждая от съвет.

1. Подвижната пластмаса която регулира височината на коланите на двете предни седалки скърца... има ли решение измислено?
2. Пасажерската предна седалка скърца все едно някъде около кръста ( на човек ) сякаш от вътре, а не някъде по маханизмните. Тук не знам дали може да се направи нещо изобщо.
3. Предното дясно огледало е леко разлепено ( ако изобщо е лепено ), там щипки ли има не знам. Става въпрос за частта от огледалото, която се захваща за самото купе на колата. При по-висока скорост се чува едно свистене от там. Как да го захвана най-добре. Силикон или нещо друго?
4. Задния спойлер ( мини спойлер точно над задното стъкло ) също е леко разлепен и потропва в единия край, там питането е като за огледалото, как да го захвана по-добре?
5. Задния номер също тропа леко, защото долната му част е свободна, само отгоре е хванат към купето, та и там същото питане имам.

Мерси колеги и весели празници.
Toyota Auris 2007 2.0 D4D 126к.с

Аватар
v_shopov
Мнения: 105
Регистриран на: 29 Май 2013 16:31
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 2 пъти

Скърцане и тракане Auris E15

Мнение от v_shopov » 28 Апр 2016 09:54

По втора точка: при мен също имаше скърцане, което се чуваше от към средата на седалката. Изчезна след като затегнах болтовете от страни на пластмасовата кора, където са ръчките за регулиране. Става въпрос за Corolla, но предполагам седалките са същите.
Toyota Corolla 1.6 VVTI, 91 kW, 2008

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта