Celica T20 - Промяна на цветове на интериора детайли - пластмаси на конзола и въздуховоди ?

Аватар
shootingstar
Мнения: 9
Регистриран на: 02 Мар 2016 19:42
Местоположение: София

Celica T20 - Промяна на цветове на интериора детайли - пластмаси на конзола и въздуховоди ?

Мнение от shootingstar » 13 Май 2016 23:40

Здравейте,колеги,
Намислил съм да пребоядисам/облепя с фолио пластмасовите детайли по конзолата и тези около въздуховодите. Аз лично смятам че с фолиото ще е по-дълготрайно и далеч по-лесно поради неравнинната форма на детайлите и възможното струпване на боя от спрея на някои места. Също така ми казаха, че ако ги пръскам със спрей ще трябва и някакви протектори да се пръскат, за да е по-дълготраен ефекта. Дайте по едно мнение - със спрей или с фолио и по някоя добра марка на съответния продукт.

Поздрави!
Последно промяна от Akima на 14 Май 2016 18:10, променено общо 1 път.
Причина: Променено заглавие.
Toyota Celica T20 98'
Subaru Forester I 99'

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Celica T20 - Промяна на цветове на интериора детайли - пластмаси на конзола и въздуховоди ?

Мнение от Akima » 14 Май 2016 18:11

shootingstar написа: Дайте по едно мнение - със спрей или с фолио и по някоя добра марка на съответния продукт.
Май е по-добре да е с фолио - разходете се до тунинг форумите - там имаше спецове по темата. :thumbsup:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта